PRICAM TI PRICU !

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

cedna

Post by cedna »

Svaka vam cast Kninjani i veliki pozdrav!
Uspjeli ste docarati atmosferu sa i oko "zidica" a to sto se mnogi ne javljaju-sami ste krivi...Toliko vas je interesantno citati da sam i sama svaki dan zanemarivala namjeru da se prijavim i ostajala citati,citati... :lol:
Nada Markic-Sucur
Posts: 55
Joined: Mon Feb 20, 2006 12:42 am
Location: split

Pozdrav

Post by Nada Markic-Sucur »

Pozdrav novom clanu koji prica :D .
cedna

Post by cedna »

Hope hvala ti na pozdravu.Odsetam malo koje-kuda pa se opet vratim kao po lijek.
Posto sebe vidim u tim godinama kada se trcalo do Slavka u "Jugoton" po nove ploce,kasnije islo u "djir",usput obilazila "tava" kod casovnicara-urara da se vidi koliko je sati...Imala sam "hrabrosti" da se i javim :roll:

Problem sa "tavom" je bio samo sto bi je cesto Zale zaklanjao pa cesto nismo uspjeli otkriti koliko jos imamo do "fajronta"....
Nada Markic-Sucur
Posts: 55
Joined: Mon Feb 20, 2006 12:42 am
Location: split

Post by Nada Markic-Sucur »

:lol: :lol: :lol: :lol: ja na tavu zaboravila. Znao je Zale gdje treba stati.
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

NOVI CLAN

Post by Petar-Peky Bukarica »

Hope ja bih prije rekao koji cita,kako i sama rece.
Nego smo malo prije,ja i Rada pricali (na Zidicu) kako je to ime (Cedna),neobicno i rjetko.Ja koliko se sjecam poznajem samo jednu Cednu,Rada poznaje drugu i to je to.
Sta vam je to -tava-?
Sve u svemu pozdrav za Cednu.
Nada Markic-Sucur
Posts: 55
Joined: Mon Feb 20, 2006 12:42 am
Location: split

Post by Nada Markic-Sucur »

Kod Grgica na zidu bio je sat "tava". Morao si to primjetiti, pa nije Zale tamo stalno visio.
Znam i ja jednu Cednu.
cedna

Post by cedna »

E, pa ovako:
Ne znam tko koju Cednu zna,ali u moj komsiluk ubrajam Sinisu i Pk 16 i vrtim se izmedju stare bolnice i Konacista...Ako ne mene,mog oca ste znali mnogi-PTO....
A sta je sa "tavom" :?:
Kad krenes u grad,prije nego li skrenes na skaline prema gimnaziji prodjes pored "tave" okacene u izlogu urarske radnje.
Bila je prilicno originalna u to vrijeme i pokazivala je uredno koliko je sati...
cedna

Post by cedna »

Kako se tako svega sjecate-imena,prezimena...Ja sam dosta toga zaboravila. :oops:
ddj

Post by ddj »

I ja poznajem jednu (Stomatologinju) Cednu i koristim priliku da je pozdravim, nju i sve ostale Cedne i necedne.
cedna

Post by cedna »

Opet hvala na dobrodoslici.
Nije bitno tko koga poznaje - upoznacemo se,ima dana....
Masu vasih pricica i cakula ja sam znala iz nepouzdanih izvora-kada su postajale legende.Sada su u punoj snazi dobile na autenticnosti.
Spominjete zub vremena koji i mene nacinje a ipak sam ja iz mladjih redova.
Namjera mog javljanja je bilo ohrabrenje mnogima koji su svoje "najbolje godine" proveli u Kninu (da se ogranicim) npr. sredinom osamdesetih ...
A forum me podsjeca upravo na izlaske "u grad"nekad smo to jedva cekali.Sad ispada da svi vise vole viriti iza zavjese:Koga ima "u gradu" ili ti na forumu...
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

PTO

Post by Petar-Peky Bukarica »

Ajde da igramo kviz,sta ti je PTO?
Nada Markic-Sucur
Posts: 55
Joined: Mon Feb 20, 2006 12:42 am
Location: split

Post by Nada Markic-Sucur »

Trazim Kviska?
cedna

Post by cedna »

U moje vrijeme PTO-proizvodno-tehnicko-obrazovanje....Zastita na radu i tehnicko crtanje...Ja sam,ipak,isla u Stipino "Usmjereno obrazovanje"
Nada Markic-Sucur
Posts: 55
Joined: Mon Feb 20, 2006 12:42 am
Location: split

Post by Nada Markic-Sucur »

Kad bi meni stari bio Mile Breka i ja bih znala :wink: .
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

IDENTITET

Post by Petar-Peky Bukarica »

Evo te hope razotkrila.Svjetlokosa,loknice,pjegava itd...
Post Reply