PRICAM TI PRICU !

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Nela.

Post by Nela. »

Ugasi ta slova tako ti Slovenije, oci mi zabljestile citajuci :lol: :lol:
btw ostatak naroda bi se trebao ugledati na Slovenca sto se kolicine napisanog tice....
Luka Kabic
Posts: 199
Joined: Thu Mar 20, 2003 4:49 am

Post by Luka Kabic »

Polako Nela tek je poco :lol: :lol: :lol:
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

SSSSSSSSSSSSSCCCCCCCCCCCCCCCCCCC!

Post by Petar-Peky Bukarica »

Nela u pravu si , ajde da ga neko poduci kako da izbjegne ss i cc .
slovenac

Post by slovenac »

Pa to nije problem. Samo jednom pritisnem slovo . A vi mislili , da me program zajebava. Ima jedan stos o sisi. Ja ga tri puta procita i ne razumio. Sisa nije grudi nego sissa verovatno frizerka
Kninjanin

Bravo :)

Post by Kninjanin »

Svaka ccast majstore! :)
To si odliccno obrazlozzio!
Samo probaj pisati malim slovima jer ti se ovdje velika slova raccunaju kao da viccess.
nela.

Post by nela. »

A duppllirrannje sslova da muccass :lol: :lol: , pa ako volis da te zovemo muccallo... :P
slovenac

Post by slovenac »

Vidite kako sam se popravio. Pa ako je kritika na mjestu ,, onda se je mora uvazit. Samo ja trebam nekoga da mi malo il puno lektorira tekst , jer vise neznam od tri gramatike i narecja ni vremensko pravilno sastavit recenicu.
Kninjanin

Gramatika

Post by Kninjanin »

slovenac wrote:Vidite kako sam se popravio. Pa ako je kritika na mjestu ,, onda se je mora uvazit. Samo ja trebam nekoga da mi malo il puno lektorira tekst , jer vise neznam od tri gramatike i narecja ni vremensko pravilno sastavit recenicu.
Ako ti itko prigovori na gramatiku neka on napise i bude aktivan barem upola kao ti u zadnje vrijeme pa tek onda ima pravo kritizirati :)
Samo ti nama (ljencinama!) pisi! :D
galerija

Velika i mala

Post by galerija »

Sad za ove sto slabo citaju velika slova, prebacio sam sve u mala.
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

NEMOJ MENE , MEDJU TE !

Post by Petar-Peky Bukarica »

Kakva to osoba moze biti , recimo , da trazi da se njegova/njena slika povuce sa Galerije . Oni , koji su rodjeni u Kninu , odrasli u njemu , skolu zavrsili u njemu , iz Knina na fakultet krenuli , njemu i nama se vracali za svake praznike .Skupa derali beton na Zidicu i skupa trosili obucu po kninskom asvaltu , tolike godine . I sad odjednom , nemoj mene , nemoj moju sliku na Galeriju . Nemoze to tako , gospodo Kninjani , nemoze se samo tako zaboraviti , niti izbrisati ono nase dole .
Pade mi ovo na pamet , jer sam povukao jedu fotografiju na inzistiranje vlasnika . I ubuduce cu skinuti sliku ako neko misli da Galerija nije vredna te slike , samo nekako ne mogu da shvatim zasto !
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

DVD od DVD !

Post by Petar-Peky Bukarica »

E , i sta sad mr. Moby ? Treba li da mi slinimo ovuda . Kopiraj to i salji ljudima , ako imas troskova to je tvoj problem , nes se udaviti !
Ja sam vec reka postaru za tu posiljku , kava i rakijica ga cekaju na stolu a on ceka ko zapeta puska .
Australci su pronasli eliksir za dug zivot i budes li odugovlacio , saljem taj eliksir u Knin pa se mos slikati . Onda bi se morao preorjentisati da budes brico .
slovenac

PRAVO

Post by slovenac »

Pravo je svakoga da ne dozvoli objavu svoje slike. t. j. svoje solo slike. Ajmo rec da mu okolina vise ne odgovara. Nitko PA NEMA PRAVO TRAZIT DA SE SKINE FOTOGRAFIJA KOJA JE GRUPNA. Nitko ga nije tera da se slika u drustvu koje mu vise ne odgovara i neka si uzme na znanje da mu i ove njegove novije slike na koje se mozda gura nece jednog dana zasmetat.
nela.

Post by nela. »

A mozda covjek ima kompleksa? Ili, nije li vam na pamet palo da ga negdje vreba kakva dama s djetetom? Ili ga jos uvijek trazi neciji otac s puskom, a on saznao da je isti (to ce ga rec otac) zavrsio informaticki tecaj? Eh, postoje mnogi razlozi... ili npr. covjek operirao nos, podebljao usta i novu zenu ubijedio da ga je takvog mama rodila, a vi sad slike stavljate... :lol: :lol: :lol: koliko mi samo razloga jos pada na pamet, ali necu vise, dajte ime tog junaka PLEASE!!!! :lol:
slovenac

BANKROT

Post by slovenac »

Kume procita li ti sta Peky porucuje sa lice mjesta .Abordjini ti zajebali poso. Sad ti ostaje samo on da jih sabotira. Moga bi on balvane oko poste da nabaca da ne mogu poslat.
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

jes, sve je bilo tako i jos smjesnije.cak je Dule Colakovic-Magarac trazio pravne savjete i kukao po gradu.radi lakseg poimanja lokacije to zaceplenje je bilo tacno kod cuvenih kninskih zeljeza , na pocetku jos cuvenijeg zidica.eto tako je platio sve svoje pustanje vjetrova po gradu.ustvari mogao je , vjerovali ili ne PRNUTI kad je god htio.
:D :D
Post Reply