PRICAM TI PRICU !

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

Peky "vaki-naki"

Post by Miroslav Stankovic »

Posto sam Pekija prosli put prozvao da brise, sad se osjecam pozvan da podrzim njegovo nastojanje da svim ljudima koji dolaze ovamo ucini boravak prijatan. Sigurno svi tako mislimo, samo rijetko kazemo, inace nebi ni dolazili na ovaj njegov sajt.
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

PODRSKA

Post by Petar-Peky Bukarica »

Aje , napokon da neko da i podrsku ( u vezi brisanj i oko njega ) .
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

Nista nista

Post by Miroslav Stankovic »

Iz predstave u Domu JNA, negdje 1971.

Mjesto: Prodavaonica mjesovite robe
Uloge: Prodavac, Kupac

Frrrk, Otvaraju se vrata; Cinnngili zazvoni zvoncic; Frrrk, zatvaraju se vrata
K: Dobar dan.
P: Dobar dan!
K: Imate li kisobran?
P: Kisobran?
K: Kisobran.
P: Kisobran je rasprodan!
K: Rasprodan?
P: Rasprodan. Dodjite nam sutradan.
K: Sutradan?
P: Sutrandan.
K: Do vidjenja!
Frrrk, Otvaraju se vrata; Cinnngili zazvoni zvoncic; Frrrk, zatvaraju se vrata



Vrlo originalno, vrlo zabavno za djecu od 7 do 77.
Guest

Post by Guest »

sjecam se ovoga !
Vrlo mastovito ! :D
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

jes kao materi luda cer.bolje bi bilo da osvane , nova galerija koju si osmislio i da gazda vise pusti onih dvista pedeset slika koje sam poslo.i opet susa priloga i komentara.a slovnca ste naljutili tom gumicetinom. :?: :wink:
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

Mobi

Post by Miroslav Stankovic »

Mobi, nova galerija je osvanula, kao sto si i sam mogao vidjeti. Sad je do Pekija da odluci kad ce staru zamijeniti novom.
Guest

Post by Guest »

moby ima li kod tacke kakvih starih , nije valjda da mu nista nije ostalo
posudi od njega pa salji !
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

ma kakvog Tacke.Mene ljudi iz citavog svijeta mole da im posaljem sta imam. on je i danas ostao umjetnicki fotograf. njegove su fotke umjetnicke, a ne kronika malog mista.Nego cudi me da Peki kratko pise tko je tko na slici.Ili je ljen ili nezna.Ako nezna nek pita. :wink:
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

Ko je ko na slikama

Post by Miroslav Stankovic »

Mobi,

Na novoj galeriji svako moze dodati komentar uz sliku. Tu mozes staviti ko je ko ako znas. Ja sam dodao za neke slike koje sam ja poslao (nesto preko 6 slika), a i par komentara kad nekog prepoznam.

Osim toga korisnici mogu direktno dodati svoju sliku. To ce vam Peki lijepo napisati kako se radi kad odluci.
Guest

Post by Guest »

moze li se znati o kojim slikama pricate, da ja nenagadjam ! 8)
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

nova galerija

Post by Miroslav Stankovic »

Moze Mr. ghost.

Ako si clan, onda otidji na Login, pa upisi. Onda ce se pojaviti ispod:
Galerija Nema pasa na zidicu
Sad klikni na taj lijevi link Galerija pa ces otici na novu galeriju.

Ako nisi clan, onda otidji na Registration pa se prijavi.

Ako neces da se prijavis, onda ga j..., cekaj da Peki odobri javni pristup.
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

Slusaj Guest.Svakog gosta tri dana dosta.Ja vec rekoh kronika malog mista(Knina ), a ti pitas o cemu su slike.I tko si ti uopce.Tko se skrio magarac bio. :wink: :wink:
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Post by Petar-Peky Bukarica »

Taj gost nema ko biti nego Cipe , vjeciti gost kod kuce .
Micko od tih 250 slika uspio sam otvoriti 90 , koje polako prebacujem na Galeriju . Sto se tice Slovenca , nema sta da se ljuti , znaju se pravila .
A sto se tice dodavanja komentara na postavljene slike na Galeriji , bilo bi pozeljno da se da komentar na svaku sliku ako mislis da nije dovoljno objasnjena ( tko je na njoj , gdje je uslikana , godine ... itd . )
Ognjen Simic
Posts: 14
Joined: Sun Apr 10, 2005 4:12 am

novi clan

Post by Ognjen Simic »

evo ja se sluzbeno uclanio u galeriju da malo pogledam te nove slike ... jako dobro izgleda, bravo mico ... imam i ja neke nove slike u zg, pokusacu organizirati da ih "kninjanin" skenira. mislim, nisu bas nove, iz pedesetih su.

ja sam inace 65-o godiste, neki ovdje me znaju, a neki ne. knin je bio mali grad, ali opet nije svak znao bas svakoga. sad je doduse drugacije, bar meni kad odem dole, pozdravljam svaku bar donekle poznatu facu ako se cini da i mene doticna faca prepoznaje ... nema vise toliko izbora da se ljudi druze po afinitetima, vec je vise "ako si iz grada dobar si". dakle, sluzbeni pozdrav svim aktivnim galeristima od pk16 (III kat lijevo, skroz do kraja hodnika). kasnije prvi do cetvrti a (prvi ucitelj: andrija matkovic, a kad on ode u penziju, ljubica prijic). onda opet 5 - 8a, sve "narodni heroji", razrednica milsim bozena mradjen ... ali tu mi se vec mijesa osnovna i srednja ... zadnja dva srednje "suradnik u razrednoj nastavi". ucio matematiku na dodatnoj nastavi, tj, nisam morao, ne znam ni sam zasto, zajedno s micom, igorom urosom i darkom milakom. valjda je to nilo ono sto se ovdje u americi zove "nerds"? a, mico?

e da, najprije bio clan bande/tima "posluzara" kad sam zivio kod samoposluge kod dinarinog, a poslije postao "postar" kad smo preselili u zgradu apoteke prekoputa tadasnje vojne menze.
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

Welcome, Benvenuti, Welcomen PK16

Post by Miroslav Stankovic »

E ovo cudo ne vidjo. Bar neke koristi od nase ljenosti pa da imamo i pocasnog 46-og clana.

U svakom slucaju sto se tice novih slika, tu zahvala ide Micku koji je skenirao milion slika i poslao Pekiju koji muku muci da se izbori sa njima. Moracu i ja sjesti za skener i staviti neke nove slike.
Post Reply