PRICAM TI PRICU !

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Nijema

Post by Nijema »

:P Nisam ni sumnjala u tvoju obavijestenost i bas mi je drago da si me podsjetila na detalje iz zivota ovog zaista velikog covjeka.Ja se jos uvijek sjecam stiva iz citanke za treci razred osnovne skole,u kojem se govori o dogadjaju kad je djecak N. Tesla spasio nekakav javni dogadjaj time sto je ocistio zacepljeno vodeno crijevo,i t.d.
O srcu i domu...prava zbrka.Zavicaj,uzi i siri,domovina,drzavljanstvo...ove kategorije me pravo zbunjuju,pa cu drito poslati molbu Eskimima da me stave u red za vizu,za ne daj boze.
Nijema

Re: Registracija

Post by Nijema »

mico wrote:Nego Nijema, mogla bi napraviti registraciju gore jer ovako uvijek moras pisati svoje ime, neko se moze predstavi kao ti i napisati svasta, a ponekad i zaboravis napisati pa pise samo gost. Vise nisi gost u ovoj kuci nego domacin kao i svi ostali.
Postovani Mico,kad cujem rijec registracija, razbolim se gore nego kad me uhvati gripozna infekcija. Nije da me je strah,ali se bojim...a o laznom predstavljanju necu ni da razmisljam,jer ne vjerujem da se ovdje javljaju osobe koje imaju neke zadnje misli..Ipak hvala ti na dobronamjernim savjetima.Bog
Nijema

Re: Nema vise kviza

Post by Nijema »

Peky wrote:Ako sam stvarno pogodio a i ako se zaje*avas nema veze,dobro dosla,
gospodjo N.!!!
E,Nela,Nela.Ko je vidio robu prati u zimu,za to je napravljeno proljece,pranje,kupanje,veliko spremanje i tako to.Zimi se zna,drzi vatru da se ne ugasi,kiselog kupusa,pure i oglavine,crnjaka i dosta drva.Tako je bar bilo,mozda se sve to i izmjenilo,ko ce ga znati,zivot je kazu zaje*an vrtuljak.

Ma znas ti da se ja salim.
:roll: Bas steta za ovaj kviz! Hvala na dobrodoslici a i na onoj izvidjackoj pjesmi (zamisli da sam se cak i melodije sjetila, iako je moje izvidjacko vrijeme kratko trajalo,jer je moj pokojni otac gajio nekakve predrasude uobicajene za ono vrijeme. Izvidjac sam bila u vrijeme nacelnika brace Stanojevic,Nidze i Marka...)
nela.

registracija

Post by nela. »

Draga Nijema, sto se registracije tice dovoljno je da napises svoj mail username i password koji zelis - nitko ih ne moze vidjeti, prema tome i dalje ostajes anonimna osim ako stavis kvacicu da zelis da ti email bude vidljiv. Osim toga, ako toliko zelis nevidljivost, otvori sebi email na nekom free serveru, npr. yahoo i onda se pozovi na taj mail. Fora je u tome da ces onda imati kod logiranja na ovaj sajt i mogucnost pisanja i primanja privatnih poruka od ostalih clanova - znaci i poruka koje Peky javno ne tolerira - o tome gdje je tko, s kim je, ko koga vara (shala mala) i slicno. Znaci saznaces vise novosti iz poderane vrece nego sto ovako mozes. A tada se mozes i predstaviti onima kojima ti hoces. Anonimnost ostaje i dalje - nista nisi izgubila. :lol:
Nijema

Re: registracija

Post by Nijema »

nela. wrote:Draga Nijema, sto se registracije tice dovoljno je da napises svoj mail username i password koji zelis - nitko ih ne moze vidjeti, prema tome i dalje ostajes anonimna osim ako stavis kvacicu da zelis da ti email bude vidljiv. Osim toga, ako toliko zelis nevidljivost, otvori sebi email na nekom free serveru, npr. yahoo i onda se pozovi na taj mail. Fora je u tome da ces onda imati kod logiranja na ovaj sajt i mogucnost pisanja i primanja privatnih poruka od ostalih clanova - znaci i poruka koje Peky javno ne tolerira - o tome gdje je tko, s kim je, ko koga vara (shala mala) i slicno. Znaci saznaces vise novosti iz poderane vrece nego sto ovako mozes. A tada se mozes i predstaviti onima kojima ti hoces. Anonimnost ostaje i dalje - nista nisi izgubila. :lol:
:idea: To je vec suvise avansirano za osobu kojoj je fiziku predavao prof.Djujic,mada uz sve ostale detalje vrijedno je pokusaja.No,daj da razmislim ili kako kazu Jutro je pametnije od veceri (ovu izreku sam mogla poslati na onaj Pekijev topic,ali ne znam kojem podrucju pripada).
nela.

izreke

Post by nela. »

Ta izreka ne bi mogla proci jer je izvorno ruska - iz bajke o Vasilisi Premudroj - a da imas registraciju mogla bi dobiti i detaljnu pricu :lol: :lol:
Nijema

Re: izreke

Post by Nijema »

nela. wrote:Ta izreka ne bi mogla proci jer je izvorno ruska - iz bajke o Vasilisi Premudroj - a da imas registraciju mogla bi dobiti i detaljnu pricu :lol: :lol:
:cry: E, bas me nadje! Ako se ikad registrujem ili pokusam naci nacin da to uradim to ce biti najvise zbog Neline visprenosti!
Nijema

Post by Nijema »

Iz najobicnijeg kibicera izgleda da sam postala najbrbljivija ucesnica ovog skupa,pa i ona Pekyjeva primjedba o mojoj scifri doje na svoje...
Vec prije nekoliko godina sam pronasla ovu stranicu i nista...stranica kao stranica...Danas se nesto upitah sto sam to ucestala sa posjetama forumu i sjetih se jednog citata iz davno procitane i gotovo zaboravljene knjige L.Bromfield: "Da bi se voljelo i ucinilo da ljubav traje, covjek mora biti opijen necim sto mozda nema korijen u stvarnosti..."
I uvijek kada me sivilo svakodnevnice pocne gusiti, pokusam potraziti te druge korijene ( sjecanja...)
nela.

nagovaranje

Post by nela. »

Ah znas kako me je moja kuma crtala kad smo bile klinke - kao ovaj emotikon, samo jos gore aoreola iznad glave a iz usta vire siljati zubi - eto takva sam :roll: - super za nagovoriti. A kako mislis u zivotu ici naprijed ako nesto novo ne pokusas... Da je do neodlucnosti ne bi ti u Svedskoj bila, znaci da si folirant. Lijepo se prijavi i dodji svojoj kuci jer tu je nas mali dom :lol:
Naca1

Post by Naca1 »

Malo sam bila odsutna, ali sad sam tu opet! Jeste Nijema, ja bila sa tvojim kumom na splavarenju na Tari, u stvari bilo jedno veliko drustvo, a ne ja sama. Super ti je kum! A pricale su mi Goga i Jadra za sarme, pa smo se stalno smijali. One te puno pozdravljaju.
Vidim ja da se i Nela probudila! Super Nela, nije te dugo bilo, pa se ja vec prepala sta je. Rekoh, mozda je pao snjieg u Lici, pa ko zna...
Peky me jos nije izbrisao, ali mislim da ce ovih dana, posto smo nekako zivnuli, jel'da?
Nijema

Re: nagovaranje

Post by Nijema »

nela. wrote:Ah znas kako me je moja kuma crtala kad smo bile klinke - kao ovaj emotikon, samo jos gore aoreola iznad glave a iz usta vire siljati zubi - eto takva sam :roll: - super za nagovoriti. A kako mislis u zivotu ici naprijed ako nesto novo ne pokusas... Da je do neodlucnosti ne bi ti u Svedskoj bila, znaci da si folirant. Lijepo se prijavi i dodji svojoj kuci jer tu je nas mali dom :lol:
:DKazes nas mali dom..ijos samo ono ...vino i gitare, zelim nocas ja u domu svom...Mozda se budem dala i nagovoriti.Vjerujem da tvoja kuma nije imala umjetnicko oko ni u djetinjstvu, jer da je bila pravi umjetnik umjela bi jos i tada prepoznati pravi biser... Folirant,hm,hm...M.Kapora sam davno citala i prva knjiga mu je i najbolja "Hej,nisam ti to pricala",ako smijem primjetiti!?
Nijema

Post by Nijema »

Naca1 wrote:Malo sam bila odsutna, ali sad sam tu opet! Jeste Nijema, ja bila sa tvojim kumom na splavarenju na Tari, u stvari bilo jedno veliko drustvo, a ne ja sama. Super ti je kum! A pricale su mi Goga i Jadra za sarme, pa smo se stalno smijali. One te puno pozdravljaju.
Vidim ja da se i Nela probudila! Super Nela, nije te dugo bilo, pa se ja vec prepala sta je. Rekoh, mozda je pao snjieg u Lici, pa ko zna...
Peky me jos nije izbrisao, ali mislim da ce ovih dana, posto smo nekako zivnuli, jel'da?
:lol: Bas si me obradovala,Naco...Nadam se da su njih dvije dobro.One su bile divne osobe,a vjerujem da su takve i ostale.Nadam se da cu ih mozda moci i vidjeti u septembru
Nijema

Post by Nijema »

:D U drugom razredu gimnazije, na satu fizike kod prof.Idze,odgovaram ja fiziku (iako je Teslin djed bio gotovo komsija moga djeda,fizika mi nikad nije bas isla od ruke, a uticaj komsijskih elektromagnetnih zracenja bio je tako male frekvencije da me je totalno promasio)...i mucim se nekakvim potencijama i zagradama... Dojadilo i profesoru,pa me pita: "Dobro,je li sad, kakav je to broj!?"
"Pa, veliki"-kazem ja i jos i sad mislim da je to bio nekakav veliki broj.
Moja R( ona sa velikim trepavicama )pocne se vrpoljiti i okretati da bi sakrila smijeh,a prof. ce opet:"Dobro,pa je li sad,tko se to okrece?"
- Zemlja!-kaze R.
-Dobro, je li sad,tko je to rekao?-gotovo ljutito ce profesor.
-Galileo!-kao iz topa ce R.
-"Dobro,je li sad ,ti sto se pravis pametna idi u zadnju klupu."
I tako R provede u zadnjoj klupi ostatak gimnazije...
E, sad Peky,radi nesto i prebaci ovo negdje po slobodnom nahodjenju,jer ja se bas ne snalazim na ovim tvojim kolosjecima ,hocu reci topicima!
naca1

Post by naca1 »

Nijema, obe bi te voljeli vidjeti. Pitaju me za tvoj privatni zivot i Midu, a ja kazem da se takve stvari ne otkrivaju na forumu. Moram obuciti Jadru kako da catuje pa se onda dogovorite da se iscakulate prije nego sto se vidite.
Nijema

Post by Nijema »

naca1 wrote:Nijema, obe bi te voljeli vidjeti. Pitaju me za tvoj privatni zivot i Midu, a ja kazem da se takve stvari ne otkrivaju na forumu. Moram obuciti Jadru kako da catuje pa se onda dogovorite da se iscakulate prije nego sto se vidite.
:lol: Draga Naco kazi im da smo svi dobro a o detaljima cemo uzivo...
Post Reply