KAKO POSLATI SLIKU

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Guest

Post by Guest »

Koliko znam, Pekiju je riknuo kompjuter.Nisi jedina.Mene masovno zovu telefonom.Eto vidite kaki je.Mister Cenzor.Ni meni neda direkt slije staviti na Galeriju.Malo se strpite.

Jedan nas sugradjanin se ponudio da mu kupi novu "masinu", poslah mu broj, ali niko se ne javlja na telefon dole u Klokaniji.

Dole je sad proljece, pa ga bice fataju fumade.
kninjanin1

??

Post by kninjanin1 »

pk16 wrote:..., ali da izvinite nemos na galeriju bez logiranja s tim linkom sto ga dade kninjanin ...
Ne znam kako to kod tebe i sto je nariktano na tvojoj mashini, ali ja sa svakog kompjutera gdje sam probao dodjoh na galeriju bez logiranja, a evo sad probavam i post ostaviti na forumu ovako nelogiran.

Talija, dok nam Peki ne nabavi mashinu mogla/o bi mu ti napisati imena ljudi sa one ekskurzije (druga slika po redu sada na galeriji!) jer sam 100% siguran da ih sve znas :)
Hayda Blazic
Posts: 34
Joined: Sun Jul 17, 2005 8:02 pm

Post by Hayda Blazic »

Dragi moj kninjaninu1 mogao bi mi ti malo pomoci u tom poslu. Puno je likova za pisanje. A nigdje mene...
Je li Peky ziv ljudi moji? Ili se bavi proljetnim radovima, kopanje, sijanje itd. Mozda se cujemo do Nove godine.
nela_

provokacija

Post by nela_ »

:lol: :lol: :lol: Kninjanin ocigledno provocira, he, he, i to iz backgrounda
:D - kao 100% siguran???????? :wink: Sorry, ne mogu odoliti, a i mogucnosti su se prosirile za nas miseve kad nam je macka onemogucena....
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

MACAK U CIZMAMA

Post by Petar-Peky Bukarica »

Mrnjauuuuuuuuuu!
Nela.

Post by Nela. »

Uuuuuuuuupppppsssss! :lol:
Ognjen Simic
Posts: 14
Joined: Sun Apr 10, 2005 4:12 am

Post by Ognjen Simic »

dok admini mjaucu, obican svijet jos uvijek ne moza na galeriju bez pasvorda ... samo da se zna, ne lajem zbog sebe (fala braci na resetu pasvorda) nego zbog sela ocureci grada. mislim da to ujedno i rjesava misteriju zasto se toliki registriraju a nikad ne javljaju - ljudi drugacije ne mogu pogledati slike. ja ne znam u sta ti kninjane br. 1 gledas i odakle se ustekavas, al kod mene ti nema ovih lijevo slicica a bogami ni tekstovnog linka ako nisam ulogiran ... ajde kad ste vec sve ostalo ovako lijepo napravili i potrudili se, sredite i to da bude malo vise user friendly ... nas koje to uopce i zanima ne postajemo nista pametniji s godinama, znas ...
pkk16

Post by pkk16 »

lazem, korekcija ... vide ti se slicice sa onog tvog direktog linka, ali samo sa njega ... ali ko zna taj link osim tebe? preko googlea i sl. svi idu ili na stari front page ili na forum, otkud ne samo da ne mozes na novu galeriju nego ni ne znas da postoji ... znaci jedino ako se ulogiras, pa onda to bukmarkiras, onda tek mozes bez pasvorda ... tako nekako valjda
Kninjanin

Post by Kninjanin »

pkk16 wrote:lazem, korekcija ... vide ti se slicice sa onog tvog direktog linka, ali samo sa njega ... ali ko zna taj link osim tebe? ...
A-ha. Tu smo! :)
E za to se mozes zaliti emisiji "Od glave do pete" iliti tvome skolskom drugaru. On bi trebao uzeti cekic, klijesta, gedore i slicne alatke i to srediti ;)
Kninjanin

Re: provokacija

Post by Kninjanin »

nela_ wrote::lol: :lol: :lol: Kninjanin ocigledno provocira, he, he, i to iz backgrounda
:D - kao 100% siguran???????? :wink: ....
Ja? Provociram? 8) 8) 8)
Ne daj Boze! Nisam ja taki!! :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

PS.
Za mačku: Av-av-av! Grrrrrr ;)
Ognjen Simic
Posts: 14
Joined: Sun Apr 10, 2005 4:12 am

Post by Ognjen Simic »

sta njega ... covjek radi ko rob u okrutnom kapitalistickom okruzju ... ne ko ti u socijalizmu il ja u anti-profitnom sektoru, lako je nama ...
Kninjanin

Post by Kninjanin »

Znaci navika se raditi! Zamisli kako bi mene ili tebe bilo potjerati da nesto uradimo? Ma ni shefovi nam se ne usude to pokusati!! :)
pkk16

Post by pkk16 »

je, imas pravo, treba ga cerati dok je vruc ... uostalom, mislim da isto vrijedi i za nas ... to je valjda karakterna osobina koju treba svakako sakriti od svih kolega i sefova, inace nikad kraja, elde ...
kliker

Post by kliker »

šta ti vrijedi šta su ti resetirali pasvord kad jopet imaš jedno k viška...
Post Reply