KNJIGA ZALBE

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

TiniMini

Post by TiniMini »

hahahaha kako sam se slatko nasmijala, nije tebi Peky lako zasluzio si ti dvije penzije a ne jednu......

Pozzz...
Jadra Matkovic
Posts: 106
Joined: Sun May 14, 2006 11:02 pm

knjiga zalbe

Post by Jadra Matkovic »

Nezadovoljan PACIJENT ima pravo žaliti se.Ali kad dodje kod pravog doktora i dobije pravu TERAPIJU bude izlječen i nikad više ne oboli od bolesti zvane glupost.Sva sreća što je Peky meštar u svom poslu pa ćemo ovu temu brzo zaključiti.Pozdrav Pekiyu i ostalima.
Daniela Damjanic
Posts: 53
Joined: Sat Mar 15, 2008 9:02 pm

Post by Daniela Damjanic »

Bicu off topic, ali Peky moze to za tren premijestiti ako postoji tema gdje bi se smijestio ovaj moj post. :?
Vec par mijeseci svracam na dva foruma o zivotinjama, imaju poprilican broj clanova, tema...interesantni su nema sta, moze da se nadje mnogo intresantnih tema, prica, savjeta...ALI! Forum radi nikako! Tehnicki problemi non-stop, ako treba preci sa jedne strane na drugu to je stvarno egzibicija, pogledati sliku..jos veca...
Ovdje zelim Pekiju zahvaliti za EXTRA Forum koji nikad nije izdao, nikad nikakav problem otvoriti stranu, pogledati sliku...svaka cast za ovako lijep rad ovog foruma....pravo uzivanje doci ovdje ne samo citati i gledati slike dragih nam Kninjana vec ne nervirati se sa tehnickim problemima sajta :D
(pljunila sam tri put da ne urecem)
mikikas

Post by mikikas »

PEKY , vec imas jedan moj tekst hvale i moju podrsku , da ne duzim ...
Gospodjo :
N I PO BABU NI PO STRICCEVIMA
nista vam ne govori ???!!!
UM CARUJE A SNAGA KLADE VALJA ,
LEPA REC I GVOZDENA VRATA OTVARA
ITD ITD ITD
lana

Re: ZIDIC

Post by lana »

Peky wrote: Napominjem jos jednom da je Galerija napravljena za ljude dobre volje,one koji se zele druziti.
A za one druge,politicare,vojne stratege,provokatore,bukace,sitne duse ...
siroko im polje Internetsko,neka zaobidju Galeriju.
Ovo je bas lijepo i jasno napisano. To je to!
laka

krnji kolosjek

Post by laka »

Casna rjec, neznam sta bi ?
magarinjo

Post by magarinjo »

Peko dje nesta ona tem od snimku mature 92 , el ima neko objasnjenje.
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

IZVINJENJE

Post by Petar-Peky Bukarica »

Ima magarinjo , koliko je moguce izbjegavam slike i tekstove iz tog perioda . Nadam se da se ne ljutis . Hvala na razumijevanju .
magarinjo

Post by magarinjo »

To je razlog, sta zar nismo postojali tada ,nisam ja pisao o bitkama i politici . Rjec je Peko o maturskoj veceri, o skoli pricam. Nas narod bi za ovakve stvari rekao "Jadanci , crni kukavce" zao mi je sto se rastajemo na ovako glup nacin. Ja te zamoljavam da me banujes , da nebi ulazili u bespotrebne diskusije. Posto koliko god bijo tolerantan , ovo ne mogu razumjeti.
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Kudim , kudis , kudimo .

Post by Petar-Peky Bukarica »

Evo da i ja malo kudim . Odnosi se na gospodina Cipu ciji sam komentar (poslan 02.09.08.) obrisao jer mi je izgledao suvise uvredljiv . Takodjer bih volio da se o dobrim i losim karakteristikama Galerije raspravlja na njenom forumu a ne na drugim forumima .
Hvala na razumijevanju , ako se razumijemo .
laka

knjiga zalbe

Post by laka »

Necu da se ljutim, samo sam razocaran zato sto je Peki banovao POPIS sa Galerije.
Nije mi jasno zasto, ta ideja od Mikikas je bila po meni odlicna i ja sam je samo stavio na Galeriju s tim da nikoga nisam vredjao niti sam prekrsio i jedno pravilo bar koliko je meni poznato, pa bih molio Pekija da mi objasni zasto, normalno ako hoce.
Da pojasnim ostalima koji nisu u toku o cemu se radi, naime Mikikas je predlozila da se napravi topic sa popisom imena onih koji zele da se napravi hum. org. Galerija Knina.
Ja sam to stavio na Galeriju a Peki je skinuo, eto o tome se radi a ako to ne zelite, izjasnite se da vise ne tupimo.
sunajci

Post by sunajci »

simple Laka prijatelju
galeriju ni ne treba pretvoriti u nesto drugo,
imaju razni nacini humanitarnog djelovanja, a galerija nam moze samo dati neke podatke o ljudima koji trebaju pomoc, i
urednik ima pravo da dozvoli ili ne dozvoli
hvala, izvini Laka prijatelju ako nisam u pravu ja tako vidim
laka

knjiga zalbe

Post by laka »

Koliko se ja sjecam dogovor je bio da nam Galerija posluzi samo kao trenutno sradstvo da definisemo ideju o hum. org. za koju je Micko trebao da uradi poseban site uz pomoc nekih ljudi itd. itd , da ne duzim dalje, medjutim izgleda da od toga nema nista ili mozda gresim.
Ako je tako neka me neko razuvjeri, a Galerija bi ostala ono sto je i bila (bogu hvala na njenom postojanju i hvala tvorcima koji su je napravili).
Dragi moj Sunajci pogresno si me razumio ili nisi bio u toku, sto i nije cudno, zato sto svi citaju zadnje poruke a ne ono sto je receno prije, zato sam cesto govorio ako nesto radimo da treba stalno o tome pisati dok se ideja ne sprovede u djelo a POPIS je i imao za cilj da se vidi hocemo li nesto da radimo ili ne i koliko je u stvari ljudi za tu ideju posto se vise ne javlja ni Maja ni Peki ni Mico a ni ostali koji su u pocetku bili ZA.
Ako necemo, nikom nista, po sezdeset i gotovo, samo da se vise izjasnimo i kraj price.
bezbro

Zapitalica za Gazdu

Post by bezbro »

Vala Peky,rano moja,ko sto je divanila moja baba,nemam sto da se zalim i presavijam,nego bi te zapito sto mi neodgovori na onu moju molbu oko,
da izvines mojeg cijenjenog imena jerbo ja nijemam u svojoj mogucnosti
da promjenim zatecenu situvaciju.Pa ko sta velim, zamolio bi te da ako date tehnicke mogucnosti dozvoljavaju, dodas na postojece ime "bezbro" ili ti moje pravo ime. Kako ti drago
bezbro

Post by bezbro »

Peky veliko fala za uslugu i mnogo se izvinjavamo zbog smaranja
ko sto vele ovi ovdasnji mulci.A i ovaj topik bi mogo prekrstiti u "Knjigu
zalbi i pohvala". Ta njesu vaje samo gresne stvari u mislima,treba
pizdriti zera i pozitivno u buducnost.
Post Reply