KNJIGA ZALBE

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

KNJIGA ZALBE

Post by Petar-Peky Bukarica »

Evo prostora gdje mozete reci ako Vam se nesto ne svidja ili mislite da bi trebalo nesto da se promjeni .
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

GRESKA U KORACIMA

Post by Petar-Peky Bukarica »

Za Dulu i Luku , mogli ste i ovdje staviti vase primjedbe , da ne zjapi prazno . Sliku sam prebacio na njeno mjesto , " greska u koracima " ,
ni prva ni posljednja , u svakom slucaju hvala na sugestijama .
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

ZIDIC

Post by Petar-Peky Bukarica »

Evo,ovaj topik zjapi prazan ima tri godine,niko nista da upise,odlicno,prisivam sam sebi orden.
Imam ja nesto za sve vas a tice se chata "Zidic".
Ako smatrate da je neko na Zidicu grub ili da provocira ili vredja,zamolio bih vas da taj tekst kopirate i posaljete na moju adresu.Posto nisam u mogucnosti da chat drzim 100% pod kontrolom molio bih vas da mi pomognete da ga sacuvamo i da udaljimo one koji se ne ponasaju dolicno ili dolaze samo da provociraju.
Nedolicni clanovi ce biti udaljeni bez upozorenja i objasnjenja.
Vjerujem da do toga nece doci i da cemo se nastaviti druziti kao i do sada.Napominjem jos jednom da je Galerija napravljena za ljude dobre volje,one koji se zele druziti.
A za one druge,politicare,vojne stratege,provokatore,bukace,sitne duse ...
siroko im polje Internetsko,neka zaobidju Galeriju.
Jovan-Repko Urukalo
Posts: 159
Joined: Thu Mar 22, 2007 11:26 pm

Knjiga zalbe

Post by Jovan-Repko Urukalo »

Vidi se iz pisanja da niko nema na sta da se zali.Sve ide u redu i druzenje je na visini,zahvaljujuci GAZDI.Neka ovaj link zjaka netreba nikome,ja bar tako mislim.Ja licno mogu samo da zamjerim sto nisam mladji tako da poznam svu ovu ljepu mladost sto vidim na slikama i koji se dopisivaju sa zdravim umom na GALERIJI KNINA. Zivili!
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Start sa dvi noge ?

Post by Petar-Peky Bukarica »

Evo jedan pismo,da vi nebi mislili kako dobijam samo pohvale:

Danas tijekom ovog dana kao i prije 19 tak dana sam Vam uputilia e mail s objašnjenjem o Vašim razumnim ili nerazumnim komentarima glede mojih izjava oliti komentara ispod slika u galeriju Knina a koji su Vama navodno nerazumni???????? Postavljam Vam pitanje tko ste Vi da odlučujete o tome koji će komentari biti a kojhi neće koji su to omentari razumni a koji ne uzmimo primjer zadnje slike Pere Goluba pa pročitajte komentare a možda BISZTE SE MOGLI ZAPITATI ZA BUDUČNOST OVE GALERIJE GLEDE NJENOG POSTOJANJA ,JER TKO TO STAVLJA NA GALERIJU SLIKE MOJE MOJE OBITELJI MOJE ŠKOLE MOJE MATURE A DA NA TO STAVLJA KOMENTARE'''''''''????????????jA IH STAVLJAM MISLIM NA KOMENTARE ALI SLIKE NE STAVLJA MOJA OBITELJ A DRAGI PETRE MISLIM DA ĆETE SHVATITI DA SU MOJI KOMENTARI SAVIM OK AKO STE VI RECENZENT I VI ODLUČUJETE DA LI ĆE PETAR GOLUB BITI MINISTAR ZA KULTURU GRADA KNINA A TO NISAM NAPISALA JA MISLIM DA STE DRAGI MOJ U KRIVU.nA GALERIJI kNINA BIT ĆE MOJA OBITELJ SVIDJELO SE TO vAMA ILI NE JER OVA ZENA KOJA vAM PIŠE ZASLUŽUJE MJESTO NA GALERIJI A TO ĆETE JEDNOG DANA SHVATITI .dAKLE jA I MOJA OBITELJ ĆEMO SEBI NAČI MJESTA NA TOJ GALERIJI A ZA TO NEĆU OD VAS TRAŽITI DAOZVOLU JER ZNAT ĆETE S KIME STE IMALI POSLA.aKO NE VRATITE NA GALERIJZ BROJ xxx VRATIT ĆE SE ON U DRUGOM BROJU,TAKO MI BOG POMOHGAO A ONDA ĆETE VIDJEZTI DA NE MOŽETE TEK TAKO SE IGRATI S LJUDSKIM SUDBINAMA ,JER JA JESAM BILA SAM I ZAUVIJEK ZA SVA VREMENE OSTAJEM DIJETE GRADA KNINA ,,,SLAVA BOGU SVETOM DUHU I SINU NJEGOVOM A UZ POMOĆ OBITELJI xxxxxxx..RAZMISLITE O OVOME GOSPODINE BUKARICA ,ZAISTA RAZMISLITE JER NISTE U POZICIJI DA ČINITE CENZURE A DA PRITOM STAVLJATE NEČIJE SLIKE BEZ DOZVOLE ONOGA TKO SE NA NJIMA NALAZI,POZDRAV xxxxxx xxxx DJEVOJAČKO xxxxxxx KOJE VI NE MOŽETE IZBRISATI JER ONO JE TU BILO JE I BIĆE,ADRESA xxxxxxxxxxxxxxxxxxx....... AKO NIJE ŠTO JASNO JAVITE SE NA E MAIL xxxxxxx@xxxxxxxx ILI xxxxxxxxx@xxxxxxxxxx PA ĆU VAM JA NAKON OVOGA POSLATI PRAVE PROFESIONALNE GALERIJE IZ ENGLESKE PA DA SE NAUČITE RADITI PO SVJETSKIM STANDARDIMA.HVALA NA RAZUMIJEVANJU I POZDRAV ALI NE OD SRCA xxxxxx xxxx.NAPOMINJEM NA GALERIJI ĆE BITI PONOVO xxxxxxx HTJELI VI TO ILI NE
Luka Kabic
Posts: 199
Joined: Thu Mar 20, 2003 4:49 am

Vidi

Post by Luka Kabic »

KOMENTAR SUVISAN
colja
Posts: 81
Joined: Wed May 30, 2007 1:10 pm

Post by colja »

Htjedoh nešto prokomentarisati u vezi gore objavljenog teksta i taman da počnem,shvatim da ja tekst uopšte nisam shvatio,pa onda ponovo na čitanje,ali bez obzira što sam više čitao razumjevanje je ostalo na istom nivou.Zato odustajem od komentara,ali bi zato postavio neka pitanja na pr:
Ko kome zabranjiva i šta?
Ko koga cenzuriše i zašto?
Ko kome prijeti"Vidićeš s kim imaš posla?"
Ko je xxxxxxx i zašto je xxxxx?
Zašto je Pero Golub sporan? (kao ministar kulture,kao da su drugi bolji)
Ko je maturirao i kada ?(Ja 1972)
Dakle,pošto nisam baš sve shvatio,(a i s čim bi?) volio bi da se ovo bolje objasni,ako ima potrebe,a ako nema,nikom ništa po šezdeset.
Ja napisa cijeli članak,a svelo se sve u Lukine dvije riječi "KOMENTAR SUVIŠAN"
Nenad Bolta
Posts: 22
Joined: Mon Dec 08, 2003 11:27 pm
Location: U.S.A.

Post by Nenad Bolta »

Ajde ti malo razbaci vinograd po djubru,bit' ce ti lakse!
Ej, nisam se z.....o,napisao sam bas kako sam i mislio.
Nenad Bolta
Posts: 22
Joined: Mon Dec 08, 2003 11:27 pm
Location: U.S.A.

Post by Nenad Bolta »

Jos par pitanja.Ako bi neko bio ljubazan pa da mi prevede slijedece rijeci:
BISZTE,GLEDE,SAVIM,GALERIJZ,POMOHGAO,VIDJEZTI,VREMENE...
Sta je mnogo, mnogo je...
livadic

Post by livadic »

E pa ovo pismo iznad je van svake pameti,premda ga (što reèe colja) i nisam razumio.Samo pisanje velikim slovima je povišen ton,a sadržaj da i ne govorim. Jeli ne vidite dragi/a xxxxx da su na internetu prevladali nacionalni i nacionalistièki sajtovi a da Galerija raširenih ruku prima sve ljude dobre volje,bez obzira na spolnu,nacionalnu,rasnu,ratnu ili bilo koju drugu pripadnost.
Nemojte tako smirite malo strasti dragi/a xxxx,vjerujem da se sve može riješiti lijepim rijeæima,ovo je 21.vijek i prijetnje su samo odraz slabosti i nemoæi. Pustite te suoparne i ledene Engleske galerije,jeli ne osjeæaš neku toplinu kad uðeš na ovu galeriju,reklo bi se èak i vruæinu,ako naiðeš na sliku neke od simpatija ili ljubavi iz rane mladosti?
Eto xxxxx,ja tebe pozdravljam od srca i želim ti sve najljepše u životu.
marmunt

Post by marmunt »

Ajte vi to ponovo procitajte pa ce vam biti jasnije.
Jest da nema par tacaka i zareza al je jasno kad se isti ubace.
Nego da ne glumim lektora,probajte ponovo.
"xxxxxxx xxxxxxx" je vjerovatno ubacio Peky.
Nenad Sinobad
Posts: 1
Joined: Sun Feb 24, 2008 2:17 am
Location: knin

ODGOVOR NA GLUPOST

Post by Nenad Sinobad »

Ljudi moji meni se cini da je ovde nekome psihijatar preko potreban,sta je ono pobogu,Peki dobro da si objavio ono pismo da se imamo cemu nasmijati.Sta drugo reci nego da bure i budala ne manjka
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Objasnjenje

Post by Petar-Peky Bukarica »

Moram pojasniti stvari.Pismo mi je upuceno nakon sto sam doticnoj osobi zabranio dolazak na Galeriju.Zabranio sam dolazak jer sam trazio objasnjenja za neke komentare,koji su mi izgledali nejasni.Posto nisam dobio nikakvo objasnjenje,banovao sam tu osobu a onda je usljedilo to pismo.
PS:One znakove (xxxx) sam stavljao gdje su podatci od lica koje je pisalo pismo.
andjela.pesic
Posts: 53
Joined: Fri Feb 15, 2008 12:29 pm

Post by andjela.pesic »

Pa zar je ova osoba i dalje ubjeðena da æe da se vrati na galeriju?Za ovo nema komentara,a tebi Peky svaka èast sa kakvim se osobama susreæaš.Vreðanju nema mjesta ni na jednoj galeriji ,pa ni na ovoj našoj do koje nam je veoma stalo što se da i vidjeti.
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

PREMJESTENO

Post by Petar-Peky Bukarica »

nenad sinobad



Joined: 24 Feb 2008
Posts: 2
Location: knin
Posted: Mon Apr 28, 2008 6:49 pm Post subject: odgovor na objasnjenje

--------------------------------------------------------------------------------

peki nemoj se pravdati sto si odstranio tu osobu,i treba da si to uradio jer kad neko misli da je popio pamet cijelog svijeta i da je uhvatio boga za ............(znate vec sta) onda mu ta ista ja....a treba malo uvrnuti i spustiti ga na zemlju da ne se.. previse,samo tako i dalje radi imas nasu podrsku
Post Reply