Mogu li se pridruziti?

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Locked
Nijema

Mogu li se pridruziti?

Post by Nijema »

Kako da se pridruzim postovanom skupu? :cry: :(Citajuci i listajuci po forumu sjetih se i davno zaboravljenih stvari...i ne mogu a da se ne upitam da li se itko sjeca mene. Mozda je to malo i neskromno zahtijevati poslije toliko vremena, ali nadam se da bi se bar desetak ljudi moglo dosjetiti...
Kninjanin

Re: Mogu li se pridruziti?

Post by Kninjanin »

Nijema wrote:Kako da se pridruzim postovanom skupu? :cry: :(Citajuci i listajuci po forumu sjetih se i davno zaboravljenih stvari...i ne mogu a da se ne upitam da li se itko sjeca mene. Mozda je to malo i neskromno zahtijevati poslije toliko vremena, ali nadam se da bi se bar desetak ljudi moglo dosjetiti...
Za prijaviti se ovdje tj registrirati imas gore opciju registracija, a pridruzila si se "postovanom skupu" :lol: samom svojom pojavom ovdje...
Da bismo saznali da li te se netko sjeca morali bismo znati i neko ime ili nadimak pod kojim smo te u Kninu znali.
Ako se registriras onda imas i mogucnost razmjene privatnih postova s drugim clanovima foruma, a i ekskluzivno ime koje nitko vise nece moci koristiti na forumu.... :D
Vidimo se!
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

Re: Mogu li se pridruziti?

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

Nijema wrote:Kako da se pridruzim postovanom skupu? :cry: :(Citajuci i listajuci po forumu sjetih se i davno zaboravljenih stvari...i ne mogu a da se ne upitam da li se itko sjeca mene. Mozda je to malo i neskromno zahtijevati poslije toliko vremena, ali nadam se da bi se bar desetak ljudi moglo dosjetiti...
Nije mi jasno, dali te se trebam SJETITI ili DOSJETITI tko si.I jes li njema od srece joli si zanjemila od nesrece.Ja nisam nista zaboravio.Najbolje cemo te se sjetiti ako posaljes na galeriju svoju sliju.Ako na slici budne tvoja glava lako cemo te prepoznati.A more i citavo telo iz sviju pozicija. :?: :idea: :wink:
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

GOSPODJA X

Post by Petar-Peky Bukarica »

A bili Vi,postvana gospodo,presli na topic PRICAM VAM PRICU.
Posto vidim da te se Moby i Kninjanin ne mogu sjetiti,ja te se sjecam.
Necu im jos reci nista o tebi neka malo pate.
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

Nemam ja sto patiti.Ja sam samo cio da se slika kao za plejboj i objavi pokoju taku sliju.A ta "njema" je itekako meni vidljiva.Split je meni na daljini "kamena s ramena". :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
nijema

Post by nijema »

Slika vec postoji na Galeriji,ako je do slike.Zanijemiti od srece je nesto sto se ne dozivljava svaki dan, a meni se nije desilo nikad. Hvala bogu ni od nesrece. Sa lijepim Splitom nemam bas nikakve veze i vise me privlace Nelini pejzazi... Iako si jako dosjetljiv,postovani Peky,ne vjerujem da me se mozes sjetiti bas tako lako...anonimac u sjeni sam jos uvijek.
Uostalom zelim vam svima srecne nastupajuce praznike (naravno onima tko ih slavi). Bog!
Nela.

pridruzivanje

Post by Nela. »

Pridruziti se se mozes, a ako zelis znati da li te se netko sjeca a ne predstavljati se, kreni s nekim natuknicama - tipa koja si generacija, gdje si najvise izlazila, s kim si se rado druzila, itd. - pa cemo rado odraditi kviz, samo moras odrediti i nagradu
(npr. 1. nagrada - vikend za dvoje u Pribudicu;
2. nagrada - egzoticna (zbog mina) setnja po Malom Alanu;
3. nagrada - cijelodnevni boravak s Mickom na Kninskoj gerijatriji (ovo ide njemu jer ne zna ko mu cestita novu godinu sms-om a ja se potpisala)...
itd :wink: :wink: :wink:
Nemoj slucajno da se ko odrekne nagrade, pogotovo trece :lol:
Guest

Post by Guest »

U ovim dosadnim vremenima i kviz je dozivljaj,narocito ako se igra sa visprenim osobama. I necemo o nagradama iako je namjera vrijedna postovanja ( mene narocito zanima ona setnja po Alanu) Okolo kole,naokolo blize...reklo bi se u nasem kraju: Ja sam generacija kninske gimnazije iz godine 74/75 ,a nekih detaljnijih i prepoznatljivijih tacaka se ne sjecam ni ja :oops:Moram priznati da mi je izuzetno prijatna ova igra kviza...mozda se i mi anonimusi mozemo nadati da zivimo u necijem sjecanju...
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

Re: pridruzivanje

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

3. nagrada - cijelodnevni boravak s Mickom na Kninskoj gerijatriji (ovo ide njemu jer ne zna ko mu cestita novu godinu sms-om a ja se potpisala)...
Evo i sad sam pregledao SMS-ove, ali tvog potpisa ni za ljek.Znam da je u Gospicu prehladno , pa ti mobic steka na niskim celzujsima. :?: :wink:
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

Anonymous wrote:U ovim dosadnim vremenima i kviz je dozivljaj,narocito ako se igra sa visprenim osobama. I necemo o nagradama iako je namjera vrijedna postovanja ( mene narocito zanima ona setnja po Alanu) Okolo kole,naokolo blize...reklo bi se u nasem kraju: Ja sam generacija kninske gimnazije iz godine 74/75 ,a nekih detaljnijih i prepoznatljivijih tacaka se ne sjecam ni ja :oops:Moram priznati da mi je izuzetno prijatna ova igra kviza...mozda se i mi anonimusi mozemo nadati da zivimo u necijem sjecanju...
Toliko si prepoznatljivih tacaka i asocijacija dala da je ovaj kviz postao prava sitnica.Slijepi su progledali, gluhi proculi , a tipovi sa velikom prostatom propisali.Kazes da ti je slika vec na Galeriji.A cija nije u krugu od pedeset (50)kilometara.Kad vec kazes da si zanjemila od srece , nista cudno.Mene su prije par njeseci zvali sinovi od naseg sugradjanina , koji sad zivu u jednom velikom gradu.Nisam ni znao da ih je na okupu bilo(42)., cetrdeset i dvoje.Dam im adresu "Galerije".Kad su vidjeli sta ima od slija i sta se pise na forumu , bilo je smijeha srece , a bogome najvise placa.Sto od srece sto od tuge.Gledanje i citanje je trajalo popodne i citava noc.I zasto bi ti bila anonimus.

Evo ti primjera.Ziva istina. Prije jedno dva mjeseca razgovara moj brat s momkom od dvadeset godina.Pricaju o muzici i plocama.Kako ploce opet ulaze u modu pita ovaj mog brata:"Sta ti je najvrednije?"Moj brat odgovori:"Sve ploce od Bitlsa".Nato ovaj mladic priupita:"Nesto se ne mogu sjetiti.Imas li koga poznatijeg?" Razgovor se vodio na tratoaru povise Pejtona , ispod gornje kasarne. :wink: :cry: :oops: :?:
Locked