Ne pricam ti vise pricu

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Post Reply
naca1

Ne pricam ti vise pricu

Post by naca1 »

Ne znam sta se ovo desava! Gdje su svi? Ja sam bila lijena, ali ovo je vec zabrinjavajuce. Ja znam da ce ovo Peky odmah prebaciti na "pricam ti pricu", ali ja ne znam kako da nas pokrenem. Bas je tuzno ulaziti i izlaziti i ne sretati nikoga, pricati sam sa sobom i citati stare poruke. Toliko od mene! Ja sam tuzna!
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

u pravu si

Post by Miroslav Stankovic »

Naco u pravu si. Tako je i meni bilo dopizdilo prije par mjeseci, pa sam na kraju i sam posustao. A doduse nemam bas ni vremena gradeci ovo nase zapadno-kapitalisticko drustvo, nedaju ti dihati.

Pozdrav za tebe i sve ostale oko tebe.

Mico
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

KRITIKA

Post by Petar-Peky Bukarica »

Naco prebacit cu,ne brini.Ja inace nemam nikakav drugi posao (kao Mico)nego mi je posao samo da popravljam ono sto vi sjebete .
To ti je kao ono djete sto od dosade uzme sarafciger pa busi zid a zna da ga gledaju.
Kad vec kritikujete da i ja bacim koju.Jos je gore da ih ima koji redovno dolaze na Galeriju,gledaju slike i nece da napise imena onih sto se nalaze na njima(a zna, 100%,bar nekoga).
Nemoze biti izgovor da nezna to izvesti,jer uvijek moze viknuti :"mali (ili mala) dodjide vamo,pisi ovo ti je taj i taj a ovo ti je ta i ta ".
Naca1

Post by Naca1 »

E, pa bar se nesto dogadja! Muka mi dodje kad pogledam jedan site Banjaluke u rasijanju, ljudi svaki dan nesto pisu, zezaju se, a mi nista. Evo i ovaj post je pregledan 24 puta, a niko nista da napise. Ja veceras idem cekati NG i proslavljati Solino useljenje u novu kucu (sve odjednom) sa nasim Kninjanjima: Sole, Vedrana,Vojka, Trele, Stevisa i Jadranka Raic, Goga i Boban Milic, Rada i Mile Ugrica, Vjestice, Marina (bivsa Kotaras) i njen muz Rajko i jos dosta nas. Pricacu vam (ili sama sebi) kako je bilo i poslacu slike, mozda nas neko i prepozna.
Mico, ajde bar ti malo zivni i reci onom svom bratu da se malo aktivira.
Peky, ne brisi, mozda cemo zivnuti zera.
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

Da

Post by Miroslav Stankovic »

Naco, molim te pozdravi Vojku o kojoj sam bas nedavno mislio i pitao se gdje li je. Isto tako i Rajka. Ajde uzivaj...

Sjecam se Nove godine sto smo slavili kod mog prijatelja koji ima kucu povise SHUP-a... Ja popio zera malo previse, a treba auto pomaknuti da ljudi mogu izaci. Znam da ima neka strana blizu, pa dam tom mom prijatelju kljuceve, da on to sve razmakne posto on zna - njegovo dvoriste. A on je bas razmakao - spicio u prvo auto iza sebe i razbio i moje i tudje auto. Haha, tako ti je to kad nevjerujes u sebe.
Last edited by Miroslav Stankovic on Fri Jan 13, 2006 3:03 pm, edited 1 time in total.
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

Kibiceri

Post by Miroslav Stankovic »

A Naco u pravu si i za kibicere, ima nas vise nego kod Desica.
Nijema

Post by Nijema »

Naca1 wrote:E, pa bar se nesto dogadja! Muka mi dodje kad pogledam jedan site Banjaluke u rasijanju, ljudi svaki dan nesto pisu, zezaju se, a mi nista. Evo i ovaj post je pregledan 24 puta, a niko nista da napise. Ja veceras idem cekati NG i proslavljati Solino useljenje u novu kucu (sve odjednom) sa nasim Kninjanjima: Sole, Vedrana,Vojka, Trele, Stevisa i Jadranka Raic, Goga i Boban Milic, Rada i Mile Ugrica, Vjestice, Marina (bivsa Kotaras) i njen muz Rajko i jos dosta nas. Pricacu vam (ili sama sebi) kako je bilo i poslacu slike, mozda nas neko i prepozna.
Mico, ajde bar ti malo zivni i reci onom svom bratu da se malo aktivira.
Peky, ne brisi, mozda cemo zivnuti zera.

Mogu li te zamoliti da preneses pozdrave Jadranki i Gogi sa njihovim polovinama... Pozdrzvi su iz Svedske i pitaj ih da li se sjecaju jedne N. godine koju smo proslavili u Bataj... i one sarme koja se nije bas dala umotati...
Post Reply