TRAZIM

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Nijema

Post by Nijema »

Eto, kako se obicna radoznalost moze pogresno protumaciti....A ako hocete bas da znate ovo ne moze biti ni s od sapunice...
:x A da je prva...mozda u nekim kasnijim generacijama...jer sapunica je bilo toliko....dalje se zvizdi! I nadam se da se niste nasapunjali ili naljutili. Autor porice svaku vezu sa takvim namjerama! Lijep pozdrav
hope wrote:8) Eto tako se pocela pisati prva kninska sapunica.
:evil:
Kninjanin

Ajme meni :(

Post by Kninjanin »

Ajme meni :( pa nije nitko nista pogresno protumacio, niti se nasapunjao ni naljutio :)
Zao mi je ako ti se to ucinilo. Ja sam samo htio temu prebaciti na drugi topic jer ce nas i onako gazda prebaciti :) :wink:
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Bistro.

Post by Petar-Peky Bukarica »

Pametno.
Nijema

Re: Ajme meni :(

Post by Nijema »

Ma, nemogu se ja naljutiti na mog komsiju i kad bih htjela!A gazda....mozda se i on nasapunjao! Nadam se da nisam pretjerala, jer cu se onda opet morati izvinjavati, a ne bih da licim na ove moje naturalizovane zemljake,jer oni te najprije smlate, a onda ti se kao nesto izvinjavaju!
Kninjanin wrote:Ajme meni :( pa nije nitko nista pogresno protumacio, niti se nasapunjao ni naljutio :)
Zao mi je ako ti se to ucinilo. Ja sam samo htio temu prebaciti na drugi topic jer ce nas i onako gazda prebaciti :) :wink:
:lol:
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

TRAZIM POD HITNO DA MICO SREDI REGISTRIRANJE I LOGOVANJE.MASU LJUDI BI TO HTIJELO , NO NE MOZE.PO CITAV DAN ME ZOVU, JA OBJASNJAVAM ALI AVAJ.CAK SAM DANAS SVIRCU USAO NA ZIDIC TE U NJEGOVE IME CAKULAO SA PEKIJEM I NACOM. NO NA GALERIJU I SLIJE NIKAKO UCI.SAMO SE MOZE UCI NA STARU GALERIJU, A TAMO NEMA SLIJA NI ZA ZUB STAVITI.ZVALI ME LJUDI I GRINTALI.VELE:"TI KAZES DA POSTOJI 4.500 SLIKA, ZASTO LAZES?"ZATO SE OVIM PUTEM SVIMA IZVINJAVAM U IME NASE TEHNICKE PODRSKE.MOLIM POD HITNO SREDITI STVARI I LJUDIMA PODROBNO OBJASNITI , KAKO SE ODJE UCLANITI.ZNAM MASU LJUDI KOJI SU INFORMATICKI POLUPISMENI I NEPISMENI I PORED PUSTI SKOLA.IMA SITNO GODINA DA JE VIRTUALA EKSPLODIRALA, A EKIPA JE UGLAVNOM OD CETRDESET PA NAGORE.AJD SADE MESTRE MICO NA POSO. A MOGO BI TI I BURAZ LEDJA PODMETNUTI.PADJANCI SU GREDU NATEGNULI .VALJDA JE OVO LAKSE. :evil: :oops: :?: :wink:
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

KOJ GA ZNA!

Post by Petar-Peky Bukarica »

Moby,jucer Naca nije imala problema sa Galerijom a ni ja,neznam da nije nesto kod tebe ili njega (svirac).
Pusti Micu on ti nije odje,kazu da je otisao u Canadu
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

Nisi razumio.Ja nemam nikakvih problema, no ljudi koji hoce uci imaju,uz redovni postupak.Da,nisam znao da je u Canadi.Vankuver je inace u Zapadnoj Marunusi.
Nada Markic-Sucur
Posts: 55
Joined: Mon Feb 20, 2006 12:42 am
Location: split

Post by Nada Markic-Sucur »

Ovaj Vas FAQ je na engleskom jeziku pa mnogima nije od pomoci. Ja sam za pomoc usla u stranice www.azraweb.com/forum.htm kliknula na FAQ i naucila.
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

link

Post by Miroslav Stankovic »

Onda cu barem napraviti link prema slikama sa glavne stranice preko vikenda.
Nada Markic-Sucur
Posts: 55
Joined: Mon Feb 20, 2006 12:42 am
Location: split

Post by Nada Markic-Sucur »

Pravi Mico novi link. Onim prvim su svi negdje nestali. Nitko vise ne progovara. Vrati ljude. :shock:
Nela
Posts: 108
Joined: Wed Jun 04, 2003 10:18 pm
Location: Gospic

razgovori

Post by Nela »

Netragom nestali su se mozda umorili od toga da budu uvijek od drugih citani bez prilike da oni citaju te 'kibicere'. Posto nas Cirus voli statistiku, neka izbroji i kaze nam koliko je ovdje prijavljenih koji imaju 0 postova. Njih ne mogu nikako razumjeti, da sve vrijeme nisu za shodno nasli ni nazvati dobar dan. :evil:
Jesam zlocesta? :)
Luka Kabic
Posts: 199
Joined: Thu Mar 20, 2003 4:49 am

Post by Luka Kabic »

Nisi zlocesta Nela. Pogledaj ovo: 97 clanova a 61 od njih nema ama bas jedan post.
Skicate skicate ???
Ajde olovku u ruke i pisite.
ddj

Post by ddj »

hope wrote:Pravi Mico novi link. Onim prvim su svi negdje nestali. Nitko vise ne progovara. Vrati ljude. :shock:

Moje licno misljenje je da ovdje netreba nikakav novi link,ovdje je problem
sto vecina nije registrovana a htjeli bi svugdje zaviriti i oni koji su registrovani trebaju se ulogovati. Djavo ce biti pametan vako ki ja. A?
Nela
Posts: 108
Joined: Wed Jun 04, 2003 10:18 pm
Location: Gospic

Post by Nela »

Potpuno si u pravu - dragi kibiceri izvolite se prijavljivati pa necete imati problema - link na slike je jednostavan - kad udjete na forum kliknite gore lijevo na galerija i to je to. Naravno pod uvjetom da ste se logirali. :lol:
Eh, kako sam tek ja pametna, ma zensko, vidi se odmah
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

ON KAZE DA JE VIC

Post by Petar-Peky Bukarica »

Post od mr. ddj-a premjesten na topic PRICAM TI PRICU.
Post Reply