TRAZIM

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

lana

Post by lana »

Evo baš Mikikas šeta po galeriji....
Miki, nema te nešto!
Pozdrav ......... :blob5:
mikikas

Post by mikikas »

bila sam u cg ali evo me sad sam tu
sta ima
pozdrav
Nijema

Re: bajami

Post by Nijema »

Nijema wrote::P
Nela wrote:Tebi za utjehu Nijema - 116 km daleko tj blizu tvojih bajama upravo gledam kako snijeg vije (vijavica vjetar vije, covjeka ni vuka nije...). Posto me snijeg ne moze asocirati na bajame, ipak me asocira na sanjkanje niz onu ulicu od Pasiceve zgrade do opcine i na suprotnu stranu prema rio baru. Eh, moram priznati da nisam bas bila vjesta u tome, a i kako bih kad nas se odjednom spustalo po dvadesetak niz takvu strminu. Bilo je razbijenih noseva, promrzlih prstiju i sl. :lol: Ma malo sam rekla dvadeset, pa nas je u onim zgradama bilo ko ovih Kineza sto mi se secu po Gospicu :wink:
:P Ipak su bajami tamo,a ta zimska idila o kojoj vrlo kratko pises je sigurno ljepsa od ove moje zimurine.Sto je zima, pa i nekako, ali ni sto ljeto nije puno bolje ...Jedan covjek iz Afrike je to lijepo opisao, tako sto je rekao da ovdje postoje samo dvije zime, i to, jedna bijela i jedna zelena... :evil: :oops: Koliko sam ja u Kninu imala prilike upotrijebiti sanke ,govori to sto su ih moja djeca naslijedila i bile su gotovo nove novcate, tako da ne trebas biti tuzna sto nisi bila vjesta...Jedno od najljepsih stiva kojeg se sjecam iz citanke je ono o lijepoj bajami i prokletoj veljaci...A tek prve ljubicice, jaglaci i zvoncici...Jucer mi je kcerka kupile mimoze i toliko lijepo i svjeze mirisu, da sam izgleda prolupala ...i nema veze sto su iz Spanije
:cry: Danas sam nesto lutala forumom i trazila Neline i Coljine napise...i bila i tuzna i radosna, radosna jer sam imala cast caskati sa njima a tuzna jer ih vise nema, zauvijek. Bas mi nedostaju....
Radmila Bogunovic
Posts: 18
Joined: Sat Jan 31, 2009 12:18 am

Post by Radmila Bogunovic »

I ja sam danas lutala forumom, iako to radim vrlo rijetko.Meni na žalost ne fale samo napisi, ali mi je drago šta je za neka topla razmišljanja svijet zapravo mali.
felix

Post by felix »

Tražim Dubravka i Mladen Gusavac ako netko zna gdje su prenio bi pozdrave osobe iz Luxemburga (njihov prijatelj)

ako netko zna adresu ili mail molim javite.

hvala
Nada-Naca Jaramaz
Posts: 174
Joined: Wed Dec 03, 2003 4:27 pm
Location: Beograd

Post by Nada-Naca Jaramaz »

Felix, oni i dalje zive u Kninu, koliko ja znam, a ima na facebook njihova cer Sanja Gusavac pa mozes poslati poruku. Zao mi je sto ne mogu vise pomoci.
felix

Post by felix »

Pronašao...hvala puno.

Pozz
Mirjana Cargonja
Posts: 9
Joined: Mon Dec 28, 2009 9:35 pm
Location: RIJEKA

tražim

Post by Mirjana Cargonja »

tražim generaciju iz 1.a 1974/75narodnih heroja :idea:
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Trazim

Post by Petar-Peky Bukarica »

Evo imam dvi molbe .

1. Zamolio bih ako neko zna adresu od Mije Biserka , e-mail ili kucnu ( trazi ga prijatelj ) . Mijo je u Australiji , ako se ne varam .

2.Vec duze vremena pokusavam uspostaviti kontakt sa Majom (Zivkovic) Licanin . Ako mi neko moze pomoci bio bih mu zahvalan .
Mirko Milinkovic
Posts: 25
Joined: Thu Nov 01, 2007 12:58 am

Maja

Post by Mirko Milinkovic »

Otidji na
http://imenik.tportal.hr/show?action=pr ... leStranice

Upisi Prezime Licanin i ime Darko. Nakon toga klik na Trazi i naci ces ponesto :)
MuMi

zatisje

Post by MuMi »

Zatisje na Galeriji,niko ni slovca da napise,e pa necu ni ja.Mozda i hocu kasnije,ako se predomislim,a predomislicu se sigurno,znam sebe.
Kiss.
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Kontakt

Post by Petar-Peky Bukarica »

Milko i Tene hvala na savjetima , mislio sam da je neko u kontaktu sa Majom ili Darkom pa da im rece da mi se jave preko e-maila .
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Trazim adrese.

Post by Petar-Peky Bukarica »

Molio bih Vas ako netko ima e-mail adresu od Snježane Babić,Borisa Radica ili Dule Vitasa da mi posalje na moj mail (peky240453@hotmail.com).
Hvala.
rajkoknn

Post by rajkoknn »

[quote="bezbro"]Narode,cujte i pocujte,ako je neko cuo i docuo gdje se nalazi Rajko Rasetic 64 god. neka mi se javi,ili neka mi sretni nalazac posalje poruku

Neven[/quo
Bezbro, Rale Rašetiæ te pozdravlja.Ja sam u Novom Sadu.Nisam bio po kninskim forumima do sad pa sam tvoju poruku iz 2008 slucajno video. evo da ti se javim stari moj.Gde si ti?
Post Reply