TRAZIM

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

TRAZIM

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

TRAZIM DA POJEDINI SA FORUMA PREKINU STRAJK. NEKI SE NISU JAVILI NIKAKO A NEKI KO ZNA KOLIKO DANA. STA JE U PITANJU NEMAM POJMA.KOJI VAM JE. NEKAD IMAM OSJECAJ DA SE DOPISUJEM SAM SA SOBOM.AJD IMATE 24 SATA . BAREM JAVITE DA STE ZIVI. NEMOJ SAMO DA CUJEM DA STE PREZAPOSLENI.ZA FORUM MORA BITI VREMENA. PA GDJE CE VAM KNINSKA DUSA LJENCINE JEDNE.MILI BOZE PA NE TUCATE KAMEN. SAMO KVRCKAS PO TASTATURI, A U DUSI OLAKSANJE :?: :evil:
cipe

Post by cipe »

Ja sam ziv i upravo idem na kafu kod gule.
To ti je pinjin brat ,( pitao si me o kojem guli se radi)
Otvorio je kafic 200 metara od moje kuce, danas suncano, sjedam na motor i pravo tamo ( ima dobru konobaricu ) inace ko njega j..e/
Kazem ja njoj juce, dobro ti stoji ta boja( mislim na frizuru ofarbala se u crveno)
Ona kaze meni se ne svidja, a meni je supeeeeeeeeer kazem joj ja !
Mislim se ima samo dobra i bolja ! :lol:


Ma nedavno slusam Gorana Bregovica koji kaze "bojim se da nesto ne napravim lose u ovim godinama " pa to je izgleda razlog ne javljanja.
Nego nesto sam te htjeo upitati, ma jel ima da se kupi u kninu dunja, tjeo bi da stavim jednu na ormar kao sto se nekad u kninu stavljalo
ovdje je ne mogu naci, pa ako bi mogao jednu postom da posaljes?
hahaha! Ja bi nabavio ormar u tom slucaju !

:D
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

tzrazim ispravan kompjuter

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

meni danas crkao mobilni telefon(ne mobitel) pa sam ga poslao u split u panasonicov servis.
ALI JA NE TRAZIM TELEFON VEC ISPRAVAN KOMPJUTER NA GALERIJI. JE R CINI MI SE DA SU SA SKORO SVI POKVARILI JER SE NIKO NE JAVLJA. AKO SE PRAVDATE FJAKOM NJE IMA SAMO U KNINU PA MI NIJE JASNO STA SE DESILO. CAK NEMA NI PEKIJEVE SLIKE. DA SE ZVONE NIJE OPET S NEKIM VRACAO IZ ZADRA PA SE ZAUSTAVIO U RAVNIM KOTARIMA :?: :wink: :evil:
cipe

moby

Post by cipe »

:shock:
Ja se ne mogu nacuditi , nigdje nikog nema, ma da nije neki strajk !
Nela
Posts: 108
Joined: Wed Jun 04, 2003 10:18 pm
Location: Gospic

misterija

Post by Nela »

Stvarno se nesto cudno dogadja. A da nisu unutarnji neprijatelji? Ili vanjski? Ja sam ziva, samo ne mogu do kompa ovih dana - mali igra Zoo Tycoon i dok ne izigra do kraja nema teorije da dodjem na red, a na poslu se bas ne usudim previse jer sve se vidi u Zg, koje stranice surfam i sl.
Ipak, cudi me sto je s Cirusom, on kao da je upao u meteoroloski balon pa odlebdio. Mico se pretpostavljam zapio na maturalnoj, a kod Sanje bi mogao biti slican problem kao kod mene.

Dakle, koga trazimo? Pekija, Sanju, Cirusa, Micu, Kninjanina, stavicemo potjernice na internet - visoki, zgodni, suncem opaljeni (u sijecnju), ledeno plavog pogleda - da li ih je tko promijetio, obicno se smucaju kraj sumnjivih videoteka? :wink:
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

traze se

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

traze se Milemande, Dijana, Djurad, Cipe , ovi koji su se logovali a sute i oni koji nas prate a nemaju muda da se ukljuce :wink: :wink: :wink:
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

FOTOGRAFIJA KNINA

Post by Petar-Peky Bukarica »

Ako neko od Vas ima fotografiju Knina na kojoj se vidi grad i tvrdjava a da je radjena prije 90-tih , molio bih da mi posalje . Preuredjuje se naslovna stranica i posto nemam odgovarajuce slike grada , trazim od Vas pomoc . Nagrada je besplatan ulaz na utakmicu India - South Africa ,
normalno , cricket .
Luka Kabic
Posts: 199
Joined: Thu Mar 20, 2003 4:49 am

Dobro dosao

Post by Luka Kabic »

Dobro dosao ziknn. Poguraj malo i zeta da se prokljuci. Pozdrav tebi i tvojim
nela.

razgovori

Post by nela. »

Trazim Pekyja da mi odgovori - jel sad pricamo? 8)
nela.

potraga

Post by nela. »

Sa stranica, ali ne i iz nasih misli nestali su mobidik i cipe. Za Cipu saznajemo da ne placa telefon, ali sto je s mobijem? Pa bar da se na chatu pojavi.
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

gdje je mobi

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

bas sam se pitao tko ce prvi pitati gdje sam .moram priznati da me je kum privatno pitao sta je sa mnom. hvala Nela na pitanju. ovi drugi i da otegnem ne bi se sekirali.istina je da imam manjih zdrastvenih tegoba.pa niti sam mogao sjediti dugo za ovim cudom a nisam bio ni od volje.klokane fale cetri slike.prekontroliram samo da ne pravite pizdarije. svima puno pozdrava od Mobija.
nela.

zdravlje

Post by nela. »

mobi gle ovo: :lol: vise :lol: manje :( , ok?
pa sta ne kazes - neces otegnuti papke ne bi mi to dopustili - fali nam kronicar malog mista :wink:
ne daj se
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

Mobi...

Post by Miroslav Stankovic »

Ma ja sam preko nekoliko puta pomislio na tebe Mobi i Cipu, vjerovali ili ne.
Nela
Posts: 108
Joined: Wed Jun 04, 2003 10:18 pm
Location: Gospic

racuni

Post by Nela »

Izgleda da je Cipe konacno sredio komp. Vidim da se prijavljuje, ali ne vidim da pise
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Sanja Celebicanin

Post by Petar-Peky Bukarica »

Ako neko moze da mi pomogne da dobijem adresu od Sanje i Gorana Celebicanin .
Hvala .
Post Reply