TRAZIM

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

SKENIRANJE , FOTOGRAFIJE I SLICNO

Post by Petar-Peky Bukarica »

View previous topic :: View next topic
Author Message
Kninjanin



Joined: 02 Mar 2003
Posts: 72

Posted: Sun Feb 29, 2004 11:21 pm Post subject: Scaniranje, fotografije i slicno :)

--------------------------------------------------------------------------------

Ne znam koje programe koristite, ali u vecini programa kad se klikne na SaveAs na dnu (ispod onoga gdje se upisuje ime slike) ima nesto kao Format. Tamo izaberite JPEG, molim vas. Tako ce nama, sirotinji sa bandwidthom, sa sporim Internetom. biti te slike lakse i brze skinuti i vidjeti...
Ovako, kad ih ostavite kao bmp, gif , tiff i slicno... UH! Onda je svaka velicine 800-900 kB....

Ako treba skolovanje o ovim stvarima, mi iz ovih krajeva tj. Micko, Sanja, Nela, Kninjanin... smo spremni, naravno uz sponzorstvo ovih iz bogatih kapitalistickih zemalja (ne novokomponiranih kao sto je ova ovdje ) otici 15-ak dana na Havaje i pouciti ih potrebnim vjestinama rada sa fotografijama na netu

Back to top


nela.
Guest





Posted: Mon Mar 01, 2004 9:03 am Post subject: Havaji

--------------------------------------------------------------------------------

Protiv Havaja nemam bas nista, mada nisam bas sigurna koliko bismo ih zasluzili jer se vise manje foliramo i pravimo pametni (bar ja), ali kad smo vec kod putovanja, sto ti kazes na jedno putovanje kroz snijeznu Liku bez kompa i laptopa - cisto turisticki s fotoaparatom za tvoju novu web stranicu koja bi se mozda zvala Kninjani u turizmu?

Back to top


Peky



Joined: 02 Mar 2003
Posts: 178

Posted: Mon Mar 01, 2004 9:27 am Post subject: Pitam se , pitam se

--------------------------------------------------------------------------------

Da nije tu nesto na moj racun , slucajno ?

Back to top


Kninjanin



Joined: 02 Mar 2003
Posts: 72

Posted: Mon Mar 01, 2004 8:54 pm Post subject: :)

--------------------------------------------------------------------------------

Nela, Nela, kod vas i baterije rikavaju na takvim niskim temperaturama. A sve sto se vidi na fotografiji je isto kao i bijeli papir sa pokojom crnom mrljicom Postali ste ljuta konkurencija Cirusu! Na proljece treba kod tebe slikati!
Ma nije, Peki, na tvoj racun. Ali trebalo bi one fotografije koje su gif prebaciti u jpg. Mi ovdje nemam DSL, T1 i slicne zapadnjacke mudrolije sto se tice interneta. Pa nam treba puno vremena za skinuti to na comp

Back to top


nela.
Guest





Posted: Tue Mar 02, 2004 6:27 am Post subject: snijeg

--------------------------------------------------------------------------------

Ti ocito ne znas kakva je ljepota u snijegu, lijepo ti dokotrljaj svoju prikolicu skupa s postovanom obitelji pa idemo na sanjkanje niz Velebit. Jedino cemo paziti da ne naidje medvjed ili divlja svinja.
Pogledaj na galeriji ima jedna slika sa sanjkanjem, iskreno receno bilo je kod nas strmije i klizavije nego ovdje (btw cini mi se da slika nije predratna nego ratna - ajde pogledajte dobro i odgovorite na kviz pitanje -zasto tako mislim). Peky, bez obzira od kad je slika, nemoj je ni slucajno skidati, super je

Back to top
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

BRANKICA TRAZI PRIJU !

Post by Petar-Peky Bukarica »

Brankica P. Vas moli , ako netko zna e-mail adresu od
Antonije i Dragana ( Dado ) Borovica da javi .
Brankica i Antonija su radile skupa i zeljela bi da i
dalje budu u vezi ( neznam zasto nije ovo sama
napisala ) .
Nadam se da cete joj pomoci , hvala !
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

ZA MOBY-a

Post by Petar-Peky Bukarica »

Moby , posto se Antonija nalazi u Kninu ,
mozda bi ti tu mogao pomoci , ionako
nista ne radis .
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

Sta je ovo.zar Dado i Antonija moraju imati ovaj hebeni "EMAJL" za poliranje kompjutora.A di su dobra stara i romanticna pisma.Juce sam vidio Antoniju pa idem na telefon zvati-traziti. :wink: :wink: :wink:
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

PREMJESTENO

Post by Petar-Peky Bukarica »

Guest ( CIPE )






Posted: Tue Nov 16, 2004 1:16 am Post subject:

--------------------------------------------------------------------------------


Kad mogu da pisem razne gluposti koje nisu za pohvalu, pa sad evo jedna koja jeste.
Od 4000 dijevojaka moja cerka je izasla medju 50 najljepsih to me malo dovodi u sumnju( posto sam svijestan svoje ljepote,) ali bilo pa poroslo. Inace kompetisn ili takmicenje organizovala je jedna od najboljih engleskih modnih agencija. Od tih 50 dijevojaka bira se 6 sa kojima ce storm da potpise ugovor ne sumnjam u krajisku ljepotu tako da je to rijesena stvar, medjutim ipak posto je glasanje javno ne bi bilo lose kad bi dali koji glas onako preko veze, adresa je
www.yahoo.com.uk kad vam se otvori prva strana kliknete na models dijevojke i ukucate ime hana, onda idete na vote i to je to!
(mala je na cacu, znam coeka )


Back to top


Display posts from previous: All Posts1 Day7 Days2 Weeks1 Month3 Months6 Months1 Year Oldest FirstNewest First
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

GLASANJE

Post by Petar-Peky Bukarica »

Evo Cipe , ja svoju gradjansku duznost izvrsio .
nela.

Post by nela. »

E Cipe ja kad kliknem na link, stranica se ne ucitava - misterija - a bas bih htjela vidjeti na koga je mala (mozda i ja poznam tatu) :wink:
adresa

Post by adresa »

E Cipe nesretnice, unistavas maloj sanse - dakle narode, adresa je

http://uk.yahoo.com/

I btw mala stvarrrrrrno slici na tatu ( a i ti si ga poznavao?) :lol: :lol:
Izvrsih duznost, a sad cu i s drugog kompaca s drugom e-mail adresom neka bude jos koji glas vise :wink:
cip.

Post by cip. »

Rodjen za kompjuter ko pile za sisu !
Ja nekako nabasam na adresu iz par madjionicarskih poteza ali zaboravim redosljed.
Cer je inace mjesavina krajiske i francuske ljepote , posto je napravljena u renolu 16, tako mi je bar zena rekla.
Moji mi govore da bi mogao i ja da idem za modela, zajebavaju me da bi mogao reklamirati pastu za zube npr.
AKO NE KORISTITE NASU PASTU ZA ZUBE IMACETE ZUBE KAO OVAJ OVDJE! :shock:
iLI
AKO NE KORISTITE NAS LOSION ZA KOSU IMACETE KOSU( ustvari necete ni imati kosu ) KAO....... OPET JA!
:twisted:
Tacno kad dodjem do para dacu da mi se presadi kosa i to crna ima sve loknice da mi padaju u oci,( valjda necu vid pokvariti) zube sam vec nabavio , imam cak i jedne rezervne( za janjetinu specijalno pojacane)pa ce mo viditi onda ko ce koga zajebavati !
Medjutim jednu zgodu na brzinu .
Kako su velike guzve na cesti ( vozim kamion)i cesti zastoji narocito oko londona cesto mi se desi da idem uporedo sa autobusom punim dijece (skolarci) i obicno curice mi masu, sta ce vesele, idu na neku eskurziju( ja se odma sjetim mojih eskurzija jos sa" parnim" autobusom) onda im ja isto mahnem nabijem facu na prozor zinem i izvadim jezikom zube!!
Ne mogu da vam opisem to vristanje po autobusu. Prvo zgranutost pa kad ukapiraju vriste od smijanja cijeli autobus, mos zamislit tri reda zuba ko u ajkule a sve na parove razbroj se !
Zelim na taj nacin da im eskurziju ucinim nezaboravnom, nadam se , ustvari ,sta se nadam ,siguran sam da je nece zaboraviti ! :D
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

PREBACIVAJ

Post by Petar-Peky Bukarica »

Daljnja prepucavanja na topicu " PRICAM TI PRICU " .
Kninjanin

Jope ja :)

Post by Kninjanin »

Zbog slika koje se jope pojavise na "Sportu..." ja jope odlucijo reci ono ka i prije, a to je:

Posted: Tue Mar 02, 2004 9:00 am Post subject: SKENIRANJE , FOTOGRAFIJE I SLICNO

--------------------------------------------------------------------------------

View previous topic :: View next topic
Author Message
Kninjanin



Joined: 02 Mar 2003
Posts: 72

Posted: Sun Feb 29, 2004 11:21 pm Post subject: Scaniranje, fotografije i slicno

--------------------------------------------------------------------------------

Ne znam koje programe koristite, ali u vecini programa kad se klikne na SaveAs na dnu (ispod onoga gdje se upisuje ime slike) ima nesto kao Format. Tamo izaberite JPEG, molim vas. Tako ce nama, sirotinji sa bandwidthom, sa sporim Internetom. biti te slike lakse i brze skinuti i vidjeti...
Ovako, kad ih ostavite kao bmp, gif , tiff i slicno... UH! Onda je svaka velicine 800-900 kB....

Ako treba skolovanje o ovim stvarima, mi iz ovih krajeva tj. Micko, Sanja, Nela, Kninjanin... smo spremni, naravno uz sponzorstvo ovih iz bogatih kapitalistickih zemalja (ne novokomponiranih kao sto je ova ovdje ) otici 15-ak dana na Havaje i pouciti ih potrebnim vjestinama rada sa fotografijama na netu

... itd, etc (da bi svi razumjeli tj: i tako dalje...)"

:)
Kninjanin
Guest

ljepa na cacu !

Post by Guest »

:D http://uk.news.yahoo.com/modelsearch/
kliknite na ovo pa mi recite na koga vam ova mala lici ?
Od 4000 sad je medju prvih 6, bas mi je zao onih ostalih 5 cura, al sta ces takva je sudbina, nekako ce se vec snaci !
hahahahaha !
Evo bas sme djeca nasmijase, kazu kako ima neka ciganka ovdje u Corbiju a zove se Srbija a sestra joj je lidija ?????
Ciganska posla !
ps.
Pozdrav iz" suncane" Engleske !
Guest

Post by Guest »

Posto sam analizirao audio, mala je rekla da je iz yugoslavije, a oni su ispod napisali da je iz hrvatske, tuzicu ih, nece to tek tako proci !!!
Kolko da trazim odstete ?
:D
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

VOTE !

Post by Petar-Peky Bukarica »

Zajebi odstetu ! Nego treba li jos glasati ?
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

Mala je iz Croatie i lici na mene.I ja trazim odstetu jerbo prisvajas tudje. :wink: :wink: :wink:
Post Reply