TRAZIM

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Nada Markic-Sucur
Posts: 55
Joined: Mon Feb 20, 2006 12:42 am
Location: split

Post by Nada Markic-Sucur »

Trazim po ovoj list clanova Galerije neke poznate ljude, igram se asocijacija, ali vecina tih imena ne govori mi nista. Zato lijepo molim moje kumove Devcice da mi se jave ako lutaju po ovim stranicama.
:)
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

Mislim da tvoji kumovi Devcici ne lutaju nasom galerijom.No mozda ja nesto sredim.

NEGO, JA SAM SE JAVIO DRUGIM POVODOM.nEKI SU TRAZILI I PITALI ZA gospoju Klingerovku.Olga Klinger je umrla davno,ali ja sam dosao do fotke.Brzo ce je Klokan staviti.Slija datira iz 1971 godine na jednoj svadbi.
Nada Markic-Sucur
Posts: 55
Joined: Mon Feb 20, 2006 12:42 am
Location: split

Post by Nada Markic-Sucur »

U pravo si Mobi ne javljaju se. Ako sta sredis, unaprijed, hvala.
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

KRITIKA

Post by Petar-Peky Bukarica »

Pala je kritika od jednog naseg (sto je blago receno,ustvari me ispljuva)
na moj racun,da neke nisam propustio na Galeriju,namjerno ili greskom (hmm,kako cemo to saznati,a).
E,pa,ljepo se izvinjavam svima onima koji su probali da se uloguju na Galeriju a nisu uspjeli,mojom ili nekom drugom greskom.
Iste bih zamolio da pokusaju ponovo i ostaje nam da vjerujemo da se nece neki kiks dogoditi ponovo.Tehnika ti je djavo.
"Mujo ne diraj nista,samo narani kera"
Dusan Sekulic
Posts: 25
Joined: Mon Apr 18, 2005 10:42 am

Post by Dusan Sekulic »

Ja se zahvaljujem Pekiju i Micku za sve sto su napravili da ova Galerija
funkconira.Pekiju zato sto je filter i redakcija i sta mu je ovo palo na pamet,a Micku sto revnosno sabira fotografije,snima nove,skenira i uopce predstavlja jedan most sa ondasnjim i danasnjim Kninom.
Moj savjet Pekiju je da se ne sekira,a onima kojima se ne svidja neka i ne citaju i gledaju po Galeriji.
Ako sam nekoga izostavio a dao je doprinos da postoji ova Galerija i tome ili tima se zahvaljujem,kako ja tako i moja supruga.
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

MICO

Post by Petar-Peky Bukarica »

Dule,zaboravio si Micu koji se svojski trudi oko Galerije (tehnicki) i imao je puno muke da mi objasni neke stvari na kompjuteru.
Samo da se ne zaboravi.
Kninjanin

Trazenje :)

Post by Kninjanin »

Gledajuci slike, citajuci komentare sjetim se ljudi koje sam spremio u neke coskove pamcenja gdje je postojala realna opasnost da ce ih prvi naleti senilnosti zauvijek odnijeti. :( .
Zato molim jednu od njih, Jadranku Bubanj (sadasnje prezime ???) ako ovdje navraca da se uclani u nasu fotografsku sekciju "Kakvi izgledamo danas" :)
To se odnosi i na clanove Galerije koji se kriju pod "0 postova" i "0 prilozenih sjecanja".
Ukoliko vas ne interesiraju sekcije koje vec vodimo (Izvidjaci, Folklor, Planinari, Radio amateri, sport... itd) slobodno dajte svoje prijedloge novih druzenja i sjecanja, a Gazda ce razmotriti potrebu otvaranja novih :)
Jel' tako, Peky? 8)
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

LJUDI SA GALERIJE

Post by Petar-Peky Bukarica »

Ma nema problema,ljepo pise kakvi su obicaji ovdje na Galeriji.Prema tome,sta god je u okvirima Galerije dobit ce prolaznu ocjenu.
Sto vise topica i postova to galerija bogatija i bliza svojoj svrsi.
Kninjanin

NE TRAZIM! ZAHTIJEVAM!!! :)

Post by Kninjanin »

Ne trazim nikoga i nista nego ZAHTIJEVAM da se svi vratimo sa godisnjeg odmora! :D :lol:
Dosta je, br'te, bilo ove neaktivnosti i ljenosti. Na odmor moze ici samo Peky, Jul i Rada (a mozda i colovic??) jer njima sada dani idu prema ljetnjima, a posto nema boljih od kninskih i jadranskih ljetnjih dana i njima se zabranjuje neaktivnost :lol: :lol:
d.livadic

Post by d.livadic »

Peki,neznam sta si napravio ali evo konacno sam uspio da se ponovo registrujem. Sad sam d.livadic i opet dobro. Pozdrav svima, i trazim,trazim..?
Kninjanin

Komentare na slike

Post by Kninjanin »

Trazim da se ljudi vracaju na stare slike i ostavljaju komentare. Nema cak ni veze ako su ponekad pogresno prepoznali nekog. Valjda ce netko i ispraviti :)
Nada-Naca Jaramaz
Posts: 174
Joined: Wed Dec 03, 2003 4:27 pm
Location: Beograd

Post by Nada-Naca Jaramaz »

Uf, sta bi ja sve trazila, al' me sramota! :oops:
colovic

Post by colovic »

Slusaj Kninjaninu (Niksa), mislim da nas Jul sve pokriva sto se tice aktivnosti na Galeriji. Samo treba pogledati topic "Kako izgledamo danas". Iz prilozenog se mogu vidjeti zelje, pozdravi i poruke, a mnogima od nas je otkrio i identitet. Zato mi i nije jasno zasto se Biserci i dalje pitaju ko je ko.

Jul pitanje za tebe: koji su to Biserci :?:

:lol:
Kninjanin

:)

Post by Kninjanin »

E Colovicko, lijepo je to da Jul pokriva, ali svi trebamo pokrivati jos i vise nego do sada pa kada se Jul malo umori ili ode na godisnji da uvijek bude netko tko pokriva. :)
Postoji ogromna kolicina slika dok je Galerija imala 20-30 clanova i nekoliko aktivnih. Sada kad ima 155 clanova (neki su i duplikati pa 'ajmo reci 130!) onda bi svatko trebao dati sitni doprinos, pogledati starije slike, reci tko je tko na njima. Nama "mladjima" (sic!) :wink: ovi stariji bi trebali u slikama Knina opisati gdje je nekad nesto bilo i kad su se neke gradske vizure koje su nama normalne tj. "oduvijek" tu, pocinjale graditi, kako se grad na njih navikavao. Neka netko npr. opise kako je bilo zivjeti bez Gasparevica mosta :) I slicno. Za mene Gasparevica most postoji oduvjek jer mi je do 5-6 godine najdalja lokacija koje se sjecam bila Deshic s gornje strane i chesma na zeljeznickoj stanici s donje strane grada ;) Vodili su mene mater i caca i dalje (sjecam se npr i gradnje danasnjeg sv. Pokrova) ali se najbolje pamti ono sto si sam istrazio :)
colovic

Post by colovic »

Ma lako je bilo uzeti dijete za ruku, odsetati do nekog dijela grada i reci: "E, vidi, ovoga nekad nije bilo na ovom mjestu nego to i to." Postala mi je opsesija proucavati pozadinu na starim slikama. Nesto prepoznam, nesto povezem, a nesto pojma nemam gdje bih mogla smjestiti :? Onda trazis drugu sliku da odgonetnes prvu. I tako zagori rucak, zakasnis negdje... Peky je kriv za sve.
Post Reply