TRAZIM

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Milenko Seat

Re: TRAŽIM

Post by Milenko Seat »

jadra wrote:Sinoæ sam saznala da moja prijateljica iz djetinjstva živi u Našicama. Na galeriji je prijavljena pod imenom IVIS ako sam dobro skužila.Veki javi se .Jadra
Jadro a da probaš s telefonskim imenikom Našica
bezbro

Post by bezbro »

Narode,cujte i pocujte,ako je neko cuo i docuo gdje se nalazi Rajko Rasetic 64 god. neka mi se javi,ili neka mi sretni nalazac posalje poruku

Neven
Nijema

Post by Nijema »

mayche_b wrote:radmila dobrijevic mail snj.snjeza@gmail.com :D javite se. javi se nijemo
:lol: Javljam se , javljam :oops: ...pozdrav mojoj Radmili i ostalima.
LENA

Re: TRAŽIM

Post by LENA »

jadra wrote:Sinoć sam saznala da moja prijateljica iz djetinjstva živi u Našicama. Na galeriji je prijavljena pod imenom IVIS ako sam dobro skužila.Veki javi se .Jadra
:D :D :D ....za sve informacije o Veki
ako ih vec nemas....obrati se meni :wink:

LENA
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

MOLBA

Post by Petar-Peky Bukarica »

Evo imam jednu molbu , trebao bih stupiti u kontakt sa Biljanom-Bibom Vejnovic (djevojacko) , ako neko zna njen mail ili da mi se ona javi na moj mail . Biba kazu sada zivi u Beogradu .
Hvala .
peky240453@hotmail.com
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

HVALA !

Post by Petar-Peky Bukarica »

Hvala Vam svima na trudu , Biba mi se javila .
laka

t

Post by laka »

Rajko bi trebao biti u BGD-u, pokusacu ja da ga nadjem ako ti nisi stupio s njim u kontakt.
Imenjak
Nada-Naca Jaramaz
Posts: 174
Joined: Wed Dec 03, 2003 4:27 pm
Location: Beograd

Post by Nada-Naca Jaramaz »

Ima neko neki dobar neobican posni recept. Ako je odgovor potvrdan, neka ga metne u ovu rubriku. fala
Jovan-Repko Urukalo
Posts: 159
Joined: Thu Mar 22, 2007 11:26 pm

trazim

Post by Jovan-Repko Urukalo »

Imam ja Naco- Kupis ili umjesis posni kruv i napravis sendvic fantazije.
Sendvic fantazije: Dvije fete posnog kruva,
buljis u njih par sekundi i
pocnes jesti zamisljajuci
da ima nesto izmedju kruva sto najvise volis.
Jadra Matkovic
Posts: 106
Joined: Sun May 14, 2006 11:02 pm

tražim

Post by Jadra Matkovic »

Ja sm stupila u kontakt sa mojom prijateljicom iz djetinjstva i baš sam sretna.Z AHVALJUJEM lENI ŠTO MI JE POMOGLA .OSTALO JE NA NAMA. Nekad i nemoguće postane moguće Hvala Leni još jednom ,
Nikolic Valentina
Posts: 16
Joined: Mon Nov 19, 2007 5:25 pm

Post by Nikolic Valentina »

E Repko svaka cast na receptu. Suze su mi isle od smija.
Nada-Naca Jaramaz
Posts: 174
Joined: Wed Dec 03, 2003 4:27 pm
Location: Beograd

Post by Nada-Naca Jaramaz »

Ja trazim da se ponekad sastanemo na zidicu, a ne samo da setamo galerijom. Bas smo se nekako otudjili. Ljilji grom spicio komjputer, Radnicki se bori sa antilopama, Miki zauzeta snimanjem filmova, Stojos raskuvava neke ruckove, Peki mece slike, Neda oko unucica isto kao i Hajda, Olja fala bogu rodila pa se bakce oko Jovana, Spire ni za lijek...i sta jos da vam kazem.
Ajmo stvarno odrediti neki datum da se nadjemo i popijemo kavu i prebacimo koju. :lol: Usput, eda li idje Rade Zarac? Nije se pojavljivala vec godinu dana.
sunajci

bravo naco

Post by sunajci »

slazem se sa tobom
iako nisam uvijek super raspolozen, i sam prosetam samo po galeriji bas bi trebali malo vise komunicirati i pricati
cesto vidim da slike gledaju ljudi koje poznajem makar iz vidjenja, ili su bar prisutni na galeriji, no najcesce nitko ne voli puno komunicirati
ti naco trebas naci recept kako nagovoriti raju da dodje na chat
pozzzzzzzzzzzzzzz
vranjes
bezbro

Post by bezbro »

Citajuci na ovom topu sta su pisali Naca i sunajci, odlucim da skoknem do zidica i potrazim nekog da se dobro iscakulam. Kad ne lezi vraze, ja na
zidicu osta da pizdrim cijelu vece i pola noci sam bez idje ikog na buri,pa ljepo odlucim da skoknem do portuna kod velike samoposluge,popusim
jednu ciku i zavucem se u krpe. A mojim dragim sugradjanima i prijateljima ostavljam u amanet da drugi put cesce sidju niz korzo do zidica i prozjacu koju pametnu,ta nece faliti dlaka s glave.
lana

Post by lana »

bezbro wrote: ......... ja na zidicu osta da pizdrim cijelu vece i pola noci sam bez idje ikog na buri,pa ljepo odlucim da skoknem do portuna kod velike samoposluge,popusim
jednu ciku i zavucem se u krpe.
A mojim dragim sugradjanima i prijateljima ostavljam u amanet da drugi put cesce sidju niz korzo do zidica i prozjacu koju pametnu,ta nece faliti dlaka s glave.
Bezbro, slažem se, pa iako nije svaka pametna, šta ima veze, jel tako,ko nam može zamjeriti.
Samo, èini mi se, ovih dana oko bližajuæih praznika, da su male šanse da koga uvatimo blizu Zidiæa. :flower:
Post Reply