KNINJANI,JEDAN ZA SVE,SVI ZA JEDNOG

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

FOND

Post by Petar-Peky Bukarica »

Rad na ozivljavanju Fonda se nastavlja u uzem krugu ljudi sto znaci ako se ne javljamo nije znak da ne radimo . Namjeravamo napraviti nesto veliko i ozbiljno i trebat ce malo vise vremena da to sve ozivi i krene .
Ako se u medjuvremenu treba organizirati da se nekom pomogne Forum je tu , organiziranje je dozvoljeno .
Mico ja bih kao diciplinu predlozio alpinizam .
laka

kninjani svi za jednog, jedan za sve

Post by laka »

Evo ja obecavam da cu prestati biti cinik ako svi vi koji ne vjerujete prestanete biti skepticni.
Okrenucemo malo na salu, Peki sta si mislio kad si rekao za disciplinu planinarenje.
Nada-Naca Jaramaz
Posts: 174
Joined: Wed Dec 03, 2003 4:27 pm
Location: Beograd

Post by Nada-Naca Jaramaz »

Nisam u toku, ali ajmo se penjati. To je planinarenje, koliko sam ja shvatila. :oops:
Andrea Pavkovic
Posts: 78
Joined: Tue Jun 06, 2006 10:02 am
Location: Australia

Post by Andrea Pavkovic »

Eto vraze Nace i penjanja, ko o cemu zna se. Kod nje je izgleda: Sto je babi milo...
Nego, salu na stranu, ali ja jesam i nisam tu, trenutno sam jako zauzeta nekim svojim privatnim poslovima, ali naravno, ako vam u bilo kojem smislu zatreba moja pomoc, tu sam, koliko god mogu, pomoci cu. Racunajte na mene.
Pozdrav svima

Andrea
laka

Post by laka »

Blok 3 decembar wrote:Eto vraze Nace i penjanja, ko o cemu zna se. Kod nje je izgleda: Sto je babi milo...
Nego, salu na stranu, ali ja jesam i nisam tu, trenutno sam jako zauzeta nekim svojim privatnim poslovima, ali naravno, ako vam u bilo kojem smislu zatreba moja , tu sam, koliko god mogu, pomoci cu. Racunajte na mene.
Pozdrav svima

Andrea
Sta si mislila sa ovim reci?
Nada-Naca Jaramaz
Posts: 174
Joined: Wed Dec 03, 2003 4:27 pm
Location: Beograd

Post by Nada-Naca Jaramaz »

:lol: :o :P Andrea!!!
Andrea Pavkovic
Posts: 78
Joined: Tue Jun 06, 2006 10:02 am
Location: Australia

Post by Andrea Pavkovic »

Laka, s onim gore sam ja mislim vec sve i rekla.
laka

kninjani svi za jednog jedan za sve

Post by laka »

Ma eto me vraze, kad se salim niko me ne razumje, kad sam ozbiljan isto ili niko od vas ne razumje aluzije.
Blok 3 D nisi svoj citat procitala do kraja, malo sam se igrao rjecima, i bez ljutnje.
Aj zdravo!
Andrea Pavkovic
Posts: 78
Joined: Tue Jun 06, 2006 10:02 am
Location: Australia

Post by Andrea Pavkovic »

Istini za volju tek sad sam procitala citat do kraja. E, moj, Laka, vidi se da me ne poznajes. Ma vrag se ljuti. Osim toga, kad bi nas takve stvari ljutile, pa gdje bi stigli. Valja se nasmijati.

Pozfrav

Andrea
Post Reply