KNINJANI,JEDAN ZA SVE,SVI ZA JEDNOG

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

majanb

kninjani, svi za jednog, jedan za sve

Post by majanb »

[quote="laka"]U velikoj sam guzvi na poslu, cujemo se ovih dana...
ali ne brini, Maja svoj dio odradjuje...
Radniccki

Post by Radniccki »

Evo nama nase Nace jope...

A i ostali se ukljucuju,

bi reka da se dovoljno zakuvalo da more nesto ozbiljno da ispane od ovoga

A sto se tice onoga AJMO, ajmo da nazovemo ovu cijelu akciju (ili Fond) AJMO ??!?

Ko je za???
Nada-Naca Jaramaz
Posts: 174
Joined: Wed Dec 03, 2003 4:27 pm
Location: Beograd

Post by Nada-Naca Jaramaz »

Evo mene Rade! Ajmo ca!
Boro Raskovic
Posts: 39
Joined: Thu Aug 23, 2007 2:14 pm

Post by Boro Raskovic »

AJMO zvuci dobro ali ajmo da napravimo prvi korak inace nigdje necemo stici.
mikikas

oki doki

Post by mikikas »

EE EE ajde da nazovemo , predlazite naziv fonda ,...
Fondacija ili ti Fond Knin , jednostavno i lepo , ako se moze dati jednostavno naziv grada ....predlazite ljudi
..
pozdrav svima i u pravu je Rade kad ovo dobije ime na neki nacin dobice i telo , nece vise biti OVO a ni TO ...
pozdrav
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Ime Fonda .

Post by Petar-Peky Bukarica »

Predlazem ime Fonda , ako bude na Galeriji i vezan za nju :

Humanitarni Fond "Galerija Knina" !
mikikas

Post by mikikas »

Pekililili , nije lose ime
Fond Galerija Knina
laka

kninjani, svi za jednog, jedan za sve

Post by laka »

Opa narode, zakuvalo se, samo sto cemo ovu nasu org. morati da registrujemo kao udruzenje gradjana zato sto imamo sve zakonske olaksice a imamo pravo kao takvi da raspolazemo novcanim srestvima, da primamo donacije, clanarine itd.
Nasa Maja je vec uradila kostur i uskoro cete sve moci da vidite na Galeriji.
Do tada cekamo na Micu da uradi ostalo, ako vec nije uradio.
Izgleda da ce ipak nesto biti od nas.
livadic

Re: KNINJANI,JEDAN ZA SVE,SVI ZA JEDNOG

Post by livadic »

livadic wrote:Danas sam malo procakul'o sa nasom Nacom a prije toga ona i Peky spomenuse neku akciju za pomoc,pa nisam uspio shvatiti o cemu se radi. Odma' da kazem, tu sam za sve sto ce nekom pomoci na ovom vasiljenom svijetu a pogotvo ako se radi o kninjanima. U svakom slucaju to neko mora da koordinira i vodi da bi pokazali da smo ne samo ostarili nego i sazreli da budemo od pomoci,'ko koliko moze.Mislim da to najbolje moze Peky koji i ovo sve radi za nas (kninjane,polacane),malo se salim sa polacom ali 'ocu reci, Knin i sire. Ako vec postoji uhodana ekipa samo me obavjestite,kako mogu da pomognem. Do duse moram reci da mi je Naca obecala da ce me obavjestiti, pa nemere ni ona ''jadna'' sve. Eto, ja vas sve puno pozdravljam i ocekujem da stvarno stvorimo nesto sto ce mnogima pomoci. Vas Livadic.
Posebno mi je drago sto se ova ideja pretvara u stvarnost,pogotovu što sam joj ja (na neki naèin) zaèetnik.Uvijek sam vjerovao u veliko srce Kninjana i nisam pogriješio. Eto,ja obeæavam da æu se ukljuèiti u ovu akciju i uèiniti sve što je u mojoj moæi da uspije,na zadovoljstvo svih nas i onih kojima æemo na taj naèin pomoæi.
Samo naprijed,pozdrav svima.
laka

kninjani svi za jednog, jedan za sve

Post by laka »

Svi junaci nikom ponikose.......?????????
mikikas

Post by mikikas »

ajmo popis ,dragi drugari .......
evo dajte se upisite se zainteresovani da krenemo u konkretne vode pa da polako idemo dalje
Dakle Peky trazi se nova tema sa naslovom
POPIS
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Novi topik ...hm !

Post by Petar-Peky Bukarica »

Mislim da nema potrebe da se otvara novi topik posto vec postoji ovaj koji je dovoljan .
bezbro

topik? Mozda,ali.....

Post by bezbro »

Ne zelim nikom da solim pamet,ali sto se tice HUMANITARNOG FONDA
"GALERIJA KNINA",mislim da se moraju prvenstveno rijesiti problemi oko
registrovanja FONDA i otvaranja racuna,tj.njegovog funkcijonisanja putem
interneta,pa ce se onda pitanje novog topika lako rijesiti.
Naravno ako prihvati strucni konzilijum na celu s Pekyem
mikikas

mala kritika

Post by mikikas »

Dragi kninjani i svi ostali posetioci ovog sajta , Peky postovanje ,
zamolila bih vas sve da propustite i koju sitnicu , ne mora bas sve da bude savrseno , n e mora se bas na sve odmah reagovati , ono sto je vazno je da se ide dalje ....!!!!
Nekad je dovoljno samo pratiti odredjeni put , ne mora se sve komentarisati posebno ne ako je komentar NEKONSTRUKTIVAN u ovakvom poduhvatu , za koji jako vazna VERA u njega , objasnicu :

Dragi Peky ,Laka je lepo pomislio da je lakse za posmatrace da se odlucce na pozitivan POPIS ako postoji takva tema ( tu se razmisljalo o psihologiji , jer ako je neko neodluccan dovoljno je samo da na negativnu odluku odluci njegaova lenjost tj. cinjenica da se ovog topika seca ili ne ili da li je potrebno da ga trazi ) , ali naravno u duhu ove konstrukcije je njeno postoja nje uz blagoslov Galerije , tj. tvoj , ali i ti DAJ NAM MALO PROSTORA ZA DELOVANJE , molim...hvala ti Peky unapred za razumevanje ...


Sto se neodlucnih posmatraca tice , na svemu sto je pravno , a tice se ovog poduhvata se vec radi pa prema tome , i za sada ste zamoljeni da se POPISETE kako bismo unapred poznavali broj zainteresovanih za ovaj fond ...... i tako unapred olaksali ovaj posao ...



Za sve ostale zainteresovane i nezainteresovane imate priliku sada da se i putem pozitivnog ili negativnog popisa izjasnite .....

Svima zelim ugodan dan i puno srece


S postovanjem i zahvalnoscu svima i nasem Gazdi, a sa velikom moralnom podrskom onom ko se bavi pravnim resavanjem i velikim nestrpljenjem da se vidi ishod
Mirjana
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

Re: mala kritika

Post by Miroslav Stankovic »

mikikas wrote:, ali naravno u duhu ove konstrukcije je njeno postoja nje uz blagoslov Galerije , tj. tvoj , ali i ti DAJ NAM MALO PROSTORA ZA DELOVANJE
Mirjana
Dobicete uskoro poseban forum pa cete se moci razmavati. Uskoro se oduzilo, ali sta ces strpljen, spasen. Kad suradjujete sa Pekijem, bolje vam je da vjezbate yogu nego ca-ca-ca.
Post Reply