Poseban pozdrav za sve

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Locked
Nela
Posts: 108
Joined: Wed Jun 04, 2003 10:18 pm
Location: Gospic

Poseban pozdrav za sve

Post by Nela »

Dragi moji! Necu puno objasnjavati, mnogi od Vas znaju o cemu se radi, vidite da me nema na forumu. Zelim Vam zahvaliti za vasu brigu i ljubav koju ste mi bezrezervno pokazali. Drago mi je sto Vas imam i Vasa ljubav i briga mi puno znaci.
Dragi Peky hvala ti na brizi, lakse je boriti se kad imas prijatelje. Dragi Kninjanine tvoje posjete su svjetlost u mracnim danima.
No da ne budem pateticna bolje da zavrsim u svom stilu - idemo da kraja zajedno, uz smijeh i inat svemu.
p.s. Jako vas jako (ma majke mi bas jako) sve volim i ako prije vas stignem tamo kud svi putujemo, dobit cete najbolje preporuke (malo crnog humora nikog nije ubilo)
p.s.1. Peky, dobro sam, jesam, ne brini, jer da nisam ne bih se javila
:D :D :D
Nijema

Re: Poseban pozdrav za sve

Post by Nijema »

Nela wrote:Dragi moji! Necu puno objasnjavati, mnogi od Vas znaju o cemu se radi, vidite da me nema na forumu. Zelim Vam zahvaliti za vasu brigu i ljubav koju ste mi bezrezervno pokazali. Drago mi je sto Vas imam i Vasa ljubav i briga mi puno znaci.
Dragi Peky hvala ti na brizi, lakse je boriti se kad imas prijatelje. Dragi Kninjanine tvoje posjete su svjetlost u mracnim danima.
No da ne budem pateticna bolje da zavrsim u svom stilu - idemo da kraja zajedno, uz smijeh i inat svemu.
p.s. Jako vas jako (ma majke mi bas jako) sve volim i ako prije vas stignem tamo kud svi putujemo, dobit cete najbolje preporuke (malo crnog humora nikog nije ubilo)
p.s.1. Peky, dobro sam, jesam, ne brini, jer da nisam ne bih se javila
:D :D :D
:roll: Drago mi je sto si opet ovdje!!!!!!! I sto si vjerna sebi i svom duhu.....o preporukama ne bih....tko zna tko ce koga preporucivati?! Od srca i duse pozdravlja te Nijema!
Nada-Naca Jaramaz
Posts: 174
Joined: Wed Dec 03, 2003 4:27 pm
Location: Beograd

Post by Nada-Naca Jaramaz »

Nela, bez obzira sta je u pitanju, ne daj se (osim ono ponekad kad bas moras :oops: ). Ozdravi sto prije i vrati se na nas zidic da zera cakulamo.
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

DOBRODOSLICA I CESTITKA

Post by Petar-Peky Bukarica »

Draga Nela,dobro nam dosla,ponovo.
Vjerujem ti da si dobro i da ces ostati dobro.Jer imas duh i snagu volje,vjeru u sebe i svoje prijatelje i moc da vladas situacijom u kojoj se nalazis.To je dovoljno da pobjedis svaku nevolju i ustrajes u ovom jebenom zivotu,koji cesto zna biti bas surov i tezak.Da ne davim vise,you are welcome,mate!
Trooly

Post by Trooly »

:wink: . Imas private message from me!!!
Locked