Moji su drugovi......

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Goran Zelic-Zele
Posts: 128
Joined: Sat Dec 30, 2006 5:29 pm

Moji su drugovi......

Post by Goran Zelic-Zele »

Cao kninjani
Citajuci ovih praznika teme na Galeriji susreo sam se sa poznatim i nepoznatim imenima.Posto ne znam gdje su se sve moji drugovi rasuli pade mi na um da pokrenem ovaj topik i da se svi obavijestimo.Elem,ja sam u Kninu poznat kao Zele,krajem sedamdesetih sam trbuhom za kruhom odselio u Rijeku,a pocetkom devedesetih iz nuzde sam doputovao u Beograd.Sad sam tu,nostalgija me i ne hvata jer puno poznatih susrecem svakodnevno,a ovom prilikom sve skupa puno pozdravljam.
colovic

Post by colovic »

"Biseri rasuti po cijelom svijetu"

Zele, dobro nam dosao. Pozdravljam tebe i familiju.

Ljilja
livadic

Pozdav za zelu.

Post by livadic »

Pa dragi moj Zele,da ti se predsravim,ja sam Dule koji je tih godina odlazio iz Rijeke. Sjecas se...Marinkov drugar....otisao u Svicarsku (utek'o).Veliki pozdrav za tebe,tvoju familiju i Mudrice......valjda me se sjecas?
Jul

Jul

Post by Jul »

Postujem ideju za ovakvu temu, sa zeljom da ovaj niz u koji se ukljucujem i ja, bude sto veci. Pozdrav Zeli od Jula iz Sidneja.[/b][/i]
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

KOJE KUDA !!!!!!!

Post by Petar-Peky Bukarica »

Neznam treba li da se i ja upisem?
Za svaki slucaj,druze skolski,kao sto znas u Australiji,evo ce
10 godina.
Luka Kabic
Posts: 199
Joined: Thu Mar 20, 2003 4:49 am

Post by Luka Kabic »

Pozdrav Zeli i familiji od Luke Kabic - Kanada.
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

zele i ostali

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

Evo da se i ja upisem.I taj Zele kaze da ga drma nostalgija.Drmnucu ja njega prvi put kad ga vidim.Bas ovi dana sam se susreto cesto sa njegovom majkom.I svaki put kazem .Kad tvoj zELENI SVRATI DO TEBE IMA DA SVRNE I DO MENE.Malo sutra.Sad ce ispast da mu nije rekla il nije imo vremena.Evo za sada , zuti karton.Sa Pekijem sam zajedno iz rodilista iziso,a sa Zelenim sam ko mali, cesto iz istog kazana srko.
Goran Zelic-Zele
Posts: 128
Joined: Sat Dec 30, 2006 5:29 pm

Post by Goran Zelic-Zele »

E bas mi je drago sto me se sjecate i odmah da otpozdravim svima vama.Mobidiku da kazem da cu navratiti do njega ovih dana kad se spustim do Knina,a ostalima da se nadam da cemo se vidjeti.Mozda neko jednog dana i organizira susret u tom smislu,tko zna.U svakom slucaju lijepo se nadati i zato dragi moji upisite se i javite gdje ste i kako zivite.
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

LOKACIJA

Post by Petar-Peky Bukarica »

Ajde da pokusate reci gdje se nalazite,mislim da je to svrha ovog topica.
cipe

Post by cipe »

:shock:
nakon duzeg vremena,evo me opet.
Pozdrav zeli, nego sta nam je sa marinkom ?
Pozdra i ostalima.
Goran Zelic-Zele
Posts: 128
Joined: Sat Dec 30, 2006 5:29 pm

Post by Goran Zelic-Zele »

Pozdrav Livadicu i Cipi od Marinka,on je i danas u Rijeci,ozenio se,ima sina.Bavi se svim i svacim,a ovih dana osniva sekurity firmu.Posebno pozdravlja Prijica iz Sidneja,ako ovo cita neka se javi da ih spojim.
livadic

Pozdrav

Post by livadic »

Znao sam vec tada da ce Marinku to biti profesija,vjerujem da i danas skoje otisci njegovih cipela na plafonima samackog hotela u kojem sam tada stanovao, a bili su visoki tri metra. Snimali smo prve filmove u Rijeci koji su tada bili za zatvot.
Jos jednom veliki pozdrav.
livadic

Za Zelu.

Post by livadic »

Zele,jos osjecam miris ,,,Pomfrita sa majonezom'' kojim si mene i Marinka castio kod ,,Dva lava'' kada si stig'o u Rijeku pun ambicija.....

Nikad se nezna sta je dobro ili lose i zasto.... Pozdrav,i navrati kod Mobija (Micka)
D.Milivojevic
Nada-Naca Jaramaz
Posts: 174
Joined: Wed Dec 03, 2003 4:27 pm
Location: Beograd

Post by Nada-Naca Jaramaz »

Ja se zovem Naca. Imam 45 godina i zivim u Beogradu od '95. Osnovnu skolu sam zavrsila u Narodnih heroja, a suradnike u odgojno obrazovnom procesu drustveno humanisticki smijer u Srednjoskolskom Centru Centru Bratstvo i Jedinstvo Knin. Po zanimanju sam diplomirani pravnik i radim kao prevodilac. Udata sam, imam divnog muza, nemam potomstva, na zalost. Volim sve ove sa galerije, ali se rijetko tukavamo. Hobi mi je sjedenje na zidicu dok mi dupe ne utrne. Stalno cekam nekoga, ali niko ne dodje.
Eto, dragi Zele, to sam ja. A sad se ti predstavi.
Goran Zelic-Zele
Posts: 128
Joined: Sat Dec 30, 2006 5:29 pm

Post by Goran Zelic-Zele »

Ej Livadicu
Svaka ti cast na tako dobrom pamcenju,ja se ne sjecam ni sto sam jucer ruca,ali cim odem do Rijeke,bit ce to ovog mjeseca,otici cu sa Marinkom na pomfrit.Radnja je jos uvijek na istom mjestu samo se ulica zove drugacije.
Naco sa se predstavim,i ja sam zavrsio istu osnovnu skolu,ali nekih sedam godina ranije.Pravni fakultet sam zavrsio u Splitu,ali nisam radio u struci nego u noinarstvu.Imam porodicu ,dvoje djece.Ovo sa tukanjem bas nisam dobo shvatio,ali mozemo se naci negdje u gradu i popricati.Salim se naravno,inace zivim na Banovom brdu,pa ako si blizu...
Post Reply