Moji su drugovi......

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

livadic

Post by livadic »

Ma Zele,ulica nije ni bitna,bitno je da se u njoj igraju djeca...neki novi klinci...balasevic....

Nisam bas nista puno napisao ali se sve svodi na ono: Kud Naca tud i ja (bez obzira na divnog muza)....
Milenko Seat

generacije

Post by Milenko Seat »

da se i javim,godinu dana sam mlaði od Nace i isto sam išao u Narodne Heroje,od 77 sam u Zagrebu,prvo srednja škola pa propali (pardon nikad završeni ) pravni fakultet,radim kao tehnolog u naftnoj kompaniji,oženjen sam i imam 16-togodišnju ždrebicu od kæeri,izgleda da sam od rijetkih u Zagrebu,pardon osim Nik.....,a i njega rijetko vidim,posao nas razvlaèi svakog na svoju stranu,da i Bibiæa povremeno sretnem,i on je negdje naša generacija.....
volio bi èuti više o svima,moja je adresa tenenum@net.hr pa vas molim da se javite da ne iznosimo sve u javnost
Peki tebe molim da mi pojasniš kako da pošaljem sliku za rub. kako danas izgledamo,da vidite i mene dobro uhranjenog kako izgledam.
Pozdrav svim dragim Kninjanima po cijelom svijetu iz pretoplog Zagreba,danas je 15 stupnjeva,nije normalno,pokvariæe mi se pršuti.... :P :oops: :wink:
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

SLANJE SLIKE

Post by Petar-Peky Bukarica »

Za Tenenum,drago mi je da se prikljucujes radu Galerije,mozda te i prepoznam kada vidim tvoju sliku.Imas topic KAKO POSLATI SLIKU pa vidi ako je jasno,ako ne,a ti skeniraj pa posalji na moj e-mail.
Goran Zelic-Zele
Posts: 128
Joined: Sat Dec 30, 2006 5:29 pm

sta se ceka

Post by Goran Zelic-Zele »

Ajmo drugovi moji
sta se ceka,sta e ne javljate.Dovoljno je napisati samo par rijeci,tek da se oglasite i razvijete diskusiju.Svima ce nam biti zanimljivije,dakle pisite...
colja
Posts: 81
Joined: Wed May 30, 2007 1:10 pm

Post by colja »

Zele,stari dobri druže.pozdrav od colje iz niša.
Jul

Pozdrav Colji!

Post by Jul »

Drago mi je sto si se pojavio na stranicama galerije, gje je gotova sva Kninska raja. Ja sam trenutno u Beogradu, sutra idem kod Lidije u Banjaluku, gdje cu se zadrzati dva mjeseca. Pozdravi sve! Puno pozdrava od Jula!
livadic

Post by livadic »

[quote="colovic"]"Biseri rasuti po cijelom svijetu"
Zele, dobro nam dosao. Pozdravljam tebe i familiju.
Ljilja[/quote]
livadic

Uz njegove pjesme sam rastao.....

Post by livadic »

Ovo je covjek uz kojeg sam rastao,tek sada sam shvatio da imamo slicnosti,on je znao pjevati,ja ne,volio je popiti,ja da,mislim da imamo slicnosti. Ako nista onda BRKOVI.Naravno,moji su bolji,eeeeee Miso,Miso.Ti si mi bio IDOL, i da ne zaboravim DORIS DRAGOVIC (more) i COLJU. sve ostalo je ,,luk i voda''
Veliki umjetnici su excentrici,na moju zalost,nikada nisam bio umjetnik.
Daniela Damjanic
Posts: 53
Joined: Sat Mar 15, 2008 9:02 pm

Post by Daniela Damjanic »

Prvi put sam na ovom forumu, fenomenalan je....Pozdrav za sve Knjinjane, javljam se iz USA, generacija'72, os.Veljko Vlahovic
Post Reply