RAZGLEDNICE !

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Post Reply
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

RAZGLEDNICE !

Post by Petar-Peky Bukarica »

Evo da vam nesto predlozim pa vi kako hocete.
Cesto u vasim pismima dobijem i slike gradova u kojima zivite u kojima ste na odmoru ili proputovanju.Kao i svake slike tako me vesele i te,uzivam u razgledanju nepoznatih gradova i krajeva.Pomislio sam kako bi bilo ljepo i zanimljivo da i svi ostali vide ta mjesta u kojima zivimo ili kroz koja prolazimo.Ako vam nije problem javite mi se razglednicom,napisite citko vas tekst (mislim na ime) a ja cu je skenirati i postaviti na Galeriju.
Moja adresa:

Petar Bukarica
15 Serpentine Road
3173 Keysborough
Victoria
Australia

Otvorit cu stranicu sa naslovom Razglednice pa izvolite.
PS:Razglednice Knina nemojte slati jer njega svi znamo,iz njega smo krenuli na putovanja.
Takodjer bih vas zamolio da izaberete razglednicu bez nacionalnih obiljezja ili spomenika u slavu rata.
Vjerujem da me razumijete i da vam to nece predstavljati neki problem.
Last edited by Petar-Peky Bukarica on Fri Jun 13, 2008 9:42 am, edited 1 time in total.
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Razglednice i marke.

Post by Petar-Peky Bukarica »

Da nebi ko od vas mislio da ja skupljam razglednice ili marke.Ni u ludilu.
A Mico,jeli ovo bistro?
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

Ali æes poèeti

Post by Miroslav Stankovic »

Ali æeš poèeti. Tako sam i ja govorio kad sam imao 6 godina...
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Razglednice

Post by Petar-Peky Bukarica »

Dobio sam par ljepih fotografija gradova u kojima zivite ili kroz koje prolazite,divne su,ali bih volio kada bi poslali pravu razglednicu,koju bih ja objavio.
Hvala.
lana

pohvala

Post by lana »

Livadicu,
svaka èast,
ovo je o.k. :!: :!:
Pozdrav od mene
lana
lana

ništa mi nije jasno

Post by lana »

jesam ja svrcila ili sam sanjala.
Upravo sam odgledala spot o kninu i pogledala prekrasnu razglednicu iz knina, poslušala par pjesama i sjela da pohvalim livadiæa, koji je poslao taj prilog,što sam i napravila i vratim se da pogledam kako izgleda stvar kad je pošaljem, kad imam što viditi.
Moja pohvala stoji ali livadièevoga priloga nema.
Nema ga,ispario???????
Šta se dešava, ljudi?????
Gledala sam okolo ali nema nigdje ništa. Pa to nije normalno,a ko neko zna nešto o tome neka me pouèi. :roll: :roll:
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Za Lanu .

Post by Petar-Peky Bukarica »

Lana , ako pazljivije procitas uvodni post shvatit ces zasto si dozivjela "fata morganu".
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Greska !

Post by Petar-Peky Bukarica »

Duzan sam Vam izvinjenje , pogotovo Leli . Postavljajuci topik o razglednicama u kojem se nalazi moja adresa zaboravio sam staviti Australija .
Lelina razglednica je najprije otisla u predio Victoria u Kanadi pa su je vredni kanadski postari sa ispravkom na adresi uputili u Australiju , tako da je razglednica na putu provela vise od mjesec dana . Nadam se da mi ne zamjerate .
lana

ja bi samo koju prebacila nako bezze

Post by lana »

Ne mos ti Pekyja prevariti i da oces. Taman se obraduješ, evo ga malo zadremo, sad mozemo brljati po svoje.
Al vraga,skilji on na jedno oko i kad spava. :wink:

Peky,nacelno se slazem s tvojim tezama.
Ako stalno drljas po istome i to ponavljas iz dana u dan, ureze ti se u sjecanje i sve manje je prostora za sadasnjost i buducnost.
Svi smo dobili jos jednu priliku da napravimo nesto iz sebe i na ovom svijetu, to je izazov i treba ga iskoristiti. Zbog nasih klinaca.
Pogledaj samo,gdje god nas je sve pobacalo po svijetu,i nikli smo opet. I skucili se opet.Ko feniksi. :clock:
livadic

Re: ništa mi nije jasno

Post by livadic »

lana wrote:jesam ja svrcila ili sam sanjala.
Upravo sam odgledala spot o kninu i pogledala prekrasnu razglednicu iz knina, poslušala par pjesama i sjela da pohvalim livadiæa, koji je poslao taj prilog,što sam i napravila i vratim se da pogledam kako izgleda stvar kad je pošaljem, kad imam što viditi.
Moja pohvala stoji ali livadièevoga priloga nema.
Nema ga,ispario???????
Šta se dešava, ljudi?????
Gledala sam okolo ali nema nigdje ništa. Pa to nije normalno,a ko neko zna nešto o tome neka me pouèi. :roll: :roll:
Eto lano,ti si imala sreæu da preduhitriš pekija.ja više i ne znam šta sam stavio ali vjerovatno se nije uklapalo u temu.Bitno je da si ti to vidjela i da si me pohvalila.Hvala ti lano i veliki pozdrav, tebi i svima ''galerijcima''.
morana

Post by morana »

Šta mi je to tako dobro promaklo a da nisam vidjela i gdje se može vidjeti ? :smilebox:
lana

Post by lana »

morana wrote:Šta mi je to tako dobro promaklo a da nisam vidjela i gdje se može vidjeti ? :smilebox:
Nigdje, Morana, posto se nas Livadic uopce ne sjeca što je prilozio! :wav:
livadic

Post by livadic »

Ovo bi se još moglo nazvati ''Æapanje'' poznati izraz iz poklape.
morana

Post by morana »

O izvinjavam se, to je stara stvar. Lana kako ti je to promaklo?? : :iroc:
Post Reply