samo onako bezveze

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

domenika

Post by domenika »

Ovo mora da je neka zezancija sa tvoje strane.
laka

samo onako bezveze

Post by laka »

Tene ako ti je ovo sala, neslana je kako god okrenes.
Sa druge strane, sjeti se da ima ljudi kojima je zasigurno gore u zivotu, ljudi koji nemaju sta da jedu i zive ispod mostova.
Ako te to tjesi ni meni ni mnogima oko mene ne cvjetaju ruze, stvar je iz kojeg ugla gledas, i koliko pozitivno gledas na zivot.
Mozda ces reci sta tu meni Laka palamudi, ali cu ti reci jednu stvar, bitan si i meni i vjerujem svima nama, zato sto tako treba i sto je to ljudski, zato sto si KNINJANIN i nemoj vise da mi tu kukas nad sudbinom.
Na kraju, svako je kovac svoje srece i iskreno se nadam da je ovo bila samo sala.
laka

samo onako bezveze

Post by laka »

Tene ako ti je ovo sala, neslana je kako god okrenes.
Sa druge strane, sjeti se da ima ljudi kojima je zasigurno gore u zivotu, ljudi koji nemaju sta da jedu i zive ispod mostova.
Ako te to tjesi ni meni ni mnogima oko mene ne cvjetaju ruze, stvar je iz kojeg ugla gledas, i koliko pozitivno gledas na zivot.
Mozda ces reci sta tu meni Laka palamudi, ali cu ti reci jednu stvar, bitan si vjerujem svima nama, zato sto tako treba i sto je to ljudski, zato sto si KNINJANIN i nemoj vise da mi tu kukas nad sudbinom.
Na kraju, svako je kovac svoje srece i iskreno se nadam da je ovo bila samo sala.
lana

Post by lana »

Tene, uvijek imaš nas, mi te volimo,čovječe.
I da ti priznam, i ja sam jučer bila u k..., što ti kažeš. Sve se sasulo na mene ali znam da je to filing u glavi.
ja se borim protiv toga, tako da se ništa ne okrivljujem i ne preispitujem.
jednostavno pustim da se život malo odvrti naprijed, pa se sve uredi samo od sebe.
Budi miran, pusti dva tri dana da prođ‘u, pa ć‡eš se čuditi samom sebi, kako si se bez veze sekirao preko svake mjere.
Evo ti par osmijeha. Vidi kako su lijepi. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
lana

Post by lana »

I, Tene, napiši nešto, da se ne sekiramo. Bilo što, samo javi se! :roll: :roll:
Jadra Matkovic
Posts: 106
Joined: Sun May 14, 2006 11:02 pm

samo onako bez veze

Post by Jadra Matkovic »

Tene obećao si mi ples u Arsenalu i nemoj muljati.Kad smo čekali toliko još ćemo čekati da prodje ovo ludo jugo.Kad puhne bura sa Dinare i otjera sve naše brige i tuge svi ćemo biti sretniji i pametniji.Javi se svi te volimo.
Boro Raskovic
Posts: 39
Joined: Thu Aug 23, 2007 2:14 pm

Post by Boro Raskovic »

Zivio ti nama Tene. Svakom dodje "zuta minuta" u zivotu ali je to ipak samo jedna minuta koja prodje i zivot ide dalje. Onda dodju neke druge minute. Ima jos puno lijepih stvari koje te cekaju u zivotu. Sjecas se kako nam je bilo drago da se cujemo na ovom zidicu poslije skoro 30 godina. Odi do Vrbnika, napi se crnjaka i vrati se na zidic da nastavimo druzenje.
lana

Re: PREMJESTENO

Post by lana »

Tenenum wrote: Joined: 15 Oct 2006
Posts: 29
Location: Zagreb
Posted: Fri Feb 29, 2008 6:28 am Post subject: Podoènjaci
--------------------------------------------------------------------------------
Noæas nisam spavao,cijelu noæ sam slike i tekstove uklesavao na kamene ploèe,zlu ne trebalo nek se naðe,mislim da su kamene ploèe najbolji medij za pohranjivanje,malo su teške ali ........
Jel to dinarski vapnenac?
bezbro

Post by bezbro »

ZLO

Zlo ne spominjemo
da nas se kloni

Spomeni li zlo
Eto ga
jos se cudi
Sto je brzo

Ne spomeni ga
Eto ga opet
Doslo pa pita
Sto ga ne spominjemo

Kada se na nase zlo
Odlucimo sami
Ono zlo bezi
Nije mu do toliko zla
Jadra Matkovic
Posts: 106
Joined: Sun May 14, 2006 11:02 pm

samo onako bezveze

Post by Jadra Matkovic »

Nakon što sam pročitala Tenin uznemirujuć‡i tekst nastojala sam stupiti s njim u kontakt.I na moju sreću i uspjela. Bila je to malo žešća ŽUTA MINUTA .Nakupilo se svega i svačega.Kao i već‡ini.Danas me nazvao i zamolio da vas sve pozdravim .Trenutno mu nije dostupn kompjuter.Osjeć‡a se puno bolje i zahvaljuje na našoj brizi.Uskoro će nam se opet javiti stari Tene.Pozdrav svima.
laka

g

Post by laka »

Hvala bogu!
Milenko Seat

Idemo dalje

Post by Milenko Seat »

Dragi moji prijatelji i sugraðani.
Kao što ste i vidjeli prije nekoliko dana sam upao u krizu,sve što sam imao napisao sam,nije me sram,dapače ponosan sam što sam imao mu.. to javno reći,i vjerujte mi da je to pomoglo,sigurnosni ventili u meni višše ne bi izdržžali,ovako je sve izaššlo.
Laka,spomenu ti one pod mo(u)stom,da ja nisam pod mostom ali vjeruj da možžeš imati sva materijalna dobra ovog svijete i opet biti nesretan.
Lana ti si me jutros nasmijala izvlačeći moj stari tekst,bili bi dobar psihić.da prati me taj vapnenac na kojem smo odrasli.
Ostalima isto tako hvala,posebno Jadri,HVALA JADRO.
Biću ja opet vaš zafrkant.
Nada-Naca Jaramaz
Posts: 174
Joined: Wed Dec 03, 2003 4:27 pm
Location: Beograd

Post by Nada-Naca Jaramaz »

Duboko vjeruj u ono što želis! ZAPAMTI: izgubljeno je samo
ono čega smo se odrekli! U životu poželi samo jedno: da ne
voli izgubljeno i ne izgubiš voljeno...
:roll:
lana

neke tamo tantre

Post by lana »

1. Kad kažeš "volim te", budi iskren.

2. Kad kažeš "oprosti", pogledaj osobu u oči.

3. Ne vjeruj sve što čuješ, ne potroši sve što imaš, ne spavaj, koliko možeš.

4.Vjenčaj se s partnerom, koji voli razgovarati. S godinama postane razgovor tako potreban.

5.Ne ocjenjuj ljude po njihovim rođ‘acima.

6.Govori polako, misli brzo.

7. Kad ti neko postavi pitanje, na koje ne želiš odgovoriti, nasmij se i upitaj: "Zašto te to zanima?"

8. Velike ljubavi i veliki projekti donose i veliki rizik.

9. Daj drugima još jednu priliku. Svako može pogriješiti. Griješiti je ljudsko.

10. uvijek reci "na zdravlje" kad neko kihne.
:wav:
lana

jo� malo

Post by lana »

Evo još par istih:

1. Ne dozvoli da mala svađ‘a uništi veliko prijateljstvo.

2. Daj drugima više nego što očekuju. Napravi to sa užitkom.

3. Nikad se ne podsmjehuj snovima drugih ljudi. Ljudi bez snova žive bijedno.

4. Voli jako i osjeć‡ajno. Ponekad si i razočaran, ali to je jedini način da živiš pravi život.

5. Sjeti se na tri P:
- Poštovanje do sebe
- Poštovanje do drugih
- Primanje odgovornosti za svoje ponašanje.

6. Nasmij se kad govoriš na telefon. Tvoj sagovornik ć‡e to opaziti.

7. Vodi ljubav to češće.

8. Vjeruj u ljubav na prvi pogled.

Eto, taaaako. To je sve za danas od mene. :elephant: :sleepy2:
Post Reply