samo onako bezveze

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

jeste

Post by Miroslav Stankovic »

Nijema je u pravu. Ako te jos od jutros muci kako popraviti peglu, ili optimizirati SQL query, ili rijesiti neki programerski problem, ili uloziti 10 miliona dolara sto si sakrila ispod lancuna pa se nabudzilo, samo pitaj, ja sam pravi majstor kvaris.
lana

Post by lana »

Mico,
evo me s mojim problemom: :arrow:
izaberem dugme odgovor, kliknem quote, kao Å¡to mi je rekla Nijema i odem izabrati tekst.
Označim tekst koji bi citirala, kliknem z desnim klikom copy, vratim se na odgovor i kliknem paste.
Dobijem sve :citiram i tekst, ali ne dobijem u žutom okviru to što sam citirala. :?: :?:
Još je neka finta al mi ne ide. Smajlić‡i mi idu dobro,a? :roll: :roll: :wink:
livadic

Post by livadic »

[quote="lana"]Mico,
evo me s mojim problemom: :arrow:
izaberem dugme odgovor, kliknem quote, kao što mi je rekla Nijema i odem izabrati tekst.
Označim tekst koji bi citirala, kliknem z desnim klikom copy, vratim se na odgovor i kliknem paste.
Dobijem sve :citiram i tekst, ali ne dobijem u žutom okviru to što sam citirala. :?: :?:
Još je neka finta al mi ne ide. Smajlić‡i mi idu dobro,a? :roll: :roll: :wink:[/quote]

Koliko ja znam sasvim je dovoljno da se samo klikne na ''citiraj'',a ako ne zelite sitac tekst,onda isto samo ''citiraj'' i ono sto vam ne trba izbrisete i nastavite pisati vas tekst.Posto nemam mogucnosti da popracljam ako je ovo uspjesno onda je ovo sto sam napisao O.K. Pozdrav.
livadic

Post by livadic »

Na zalost nije tako kako sam mislio i za to se izvinjavam a na svima ostalim forumima je tako.
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

quo te

Post by Miroslav Stankovic »

lana wrote:Mico,
evo me s mojim problemom: :arrow:
izaberem dugme odgovor, kliknem quote, kao što mi je rekla Nijema i odem izabrati tekst.
kad kliknes na quote, odmah ti se otvori odgovor, i samo nastavis pisati u toj kucici. onda mozes obrisati dio, samo je vazno da ti ostane ono quote i quote na kraju.

a mozes i varati. evo sad cu ja tebe citirati:
lana nema mana wrote:Po rijecima naseg specijalnog dopisnika iz Laibach-a, bura koja od jutros puse u njihovom mirnom gradu, konacno je razbistrila maglu koja se spustila prije trideset cetiri dana. Nepotrvdjeni izvori kazu da bura puse iz pravca Knina, a nas dopisnik licno je pronasao srednjevjekovnu krunu bacenu u rijeku Ljubljanicu 1264. godine.

livadic wrote:tako je na svakom drugom forumu
U pravu si livadicu, isto je kao i na tvom forumu, posto su od iste majke i istog oca.
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

Post by Miroslav Stankovic »

livadic wrote:Posto nemam mogucnosti da popracljam ako je ovo
uspjesno onda je ovo sto sam napisao O.K. Pozdrav.
Inace imas mogucnost da pogledas kako ce poruka izgledati. Pored submit ima Preview da vidis prije slanja dali si zadovoljan porukom.
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

PREMJESTENO

Post by Petar-Peky Bukarica »

lana



Joined: 01 Feb 2008
Posts: 36

Posted: Thu Feb 28, 2008 10:53 am Post subject: pitanje za šefa

--------------------------------------------------------------------------------

Peky,
ja bi samo nešto priupitala. Čitam forum malo unazad, i nešto mi pade na pamet.
Jel ti imaš nas sve negdje na kakvom rezervnom disku, ako se "srušimo", ako crkne server, ako nas napadnu virusi pa nas treba izbrisati.....
Ne razumijem se previše na te kompjuterske bolesti, ali jednom mi je mrkno kompjuter i jedva sam izvukla podatke.
Pozdrav
Lana

Back to top


Peky



Joined: 02 Mar 2003
Posts: 563

Posted: Fri Feb 29, 2008 5:33 am Post subject: TOP SECRET

--------------------------------------------------------------------------------

Lana,vodi se računa o tome.
Pošto si takla pitanje koje je "Top Secret" a poznato je da neprijatelj nikad ne spava o tome se ne priča.
Znaš priču o onima sa velikim podočnjacima,e to su ti oni.
Svakako,hvala na zdravom razmišljanju.

PS:A jesi našla odgovarajući topik za ovo pitanje,to ti da zavaraš one sa podočnjacima,a.Pravilno.

Back to top


Tenenum



Joined: 15 Oct 2006
Posts: 29
Location: Zagreb
Posted: Fri Feb 29, 2008 6:28 am Post subject: Podočnjaci

--------------------------------------------------------------------------------

Noćas nisam spavao,cijelu noć sam slike i tekstove uklesavao na kamene ploče,zlu ne trebalo nek se nađ‘e,mislim da su kamene ploče najbolji medij za pohranjivanje,malo su teške ali ........

Back to top


Peky



Joined: 02 Mar 2003
Posts: 563

Posted: Fri Feb 29, 2008 6:41 am Post subject: TOP SECRET

--------------------------------------------------------------------------------

Neću ni da mislim našto ti liče podočnjaci.Sreća da te znam.

Back to top
Last edited by Petar-Peky Bukarica on Mon Apr 12, 2021 1:31 am, edited 1 time in total.
lara

Post by lara »

Peky

Zasluzujes dva dana godisnjeg odmora nakon isklesavanja ploca - osobito nakon Lanine izjave ako se desi da joj 'MRKNE KOMPJUTER'.

Najvise uzivam da cujem te nase izraze - ne bi ih preveo na engleski pa da si W. Shakespeare. Nego slusaj kako bi bilo da ji otvorimo jedan topic za nase izraze koje nemozes svuda po ovoj nasoj kuglici cuti.

Pozdrav
Lara
PS (Ne ocukujem brz odgovar nakon sto si klesao cijelu noc)
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

TOPIK

Post by Petar-Peky Bukarica »

Lara,te ploce nisam klesao ja nego Tenemun.sto se tice topika za izraze iz naseg kraja,vec postoji odgovarajuci topik :
Narodne poslovice,izreke i mudrosti Kninske Krajine.
Mislim da je to dovoljno i da bi posluzilo svrsi.
lana

Re: PREMJESTENO

Post by lana »

Peky,
ja bi samo nešto priupitala. Čitam forum malo unazad, i nešto mi pade na pamet.
Jel ti imaš nas sve negdje na kakvom rezervnom disku, ako se "srušimo", ako crkne server, ako nas napadnu virusi pa nas treba izbrisati.....
Ne razumijem se previše na te kompjuterske bolesti, ali jednom mi je mrkno kompjuter i jedva sam izvukla podatke.
Pozdrav
Lana

Peky:

Lana,vodi se racuna o tome.
Posto si takla pitanje koje je "Top Secret" a poznato je da neprijatelj nikad ne spava o tome se ne prica.
Znas pricu o onima sa velikim podocnjacima,e to su ti oni.
Svakako,hvala na zdravom razmisljanju.

PS:A jesi nasla odgovarajuci topik za ovo pitanje,to ti da zavaras one sa podocnjacima,a.Pravilno.


Tenenum:

Noćas nisam spavao,cijelu noć‡ sam slike i tekstove uklesavao na kamene ploče,zlu ne trebalo nek se nađ‘e,mislim da su kamene ploče najbolji medij za pohranjivanje,malo su teške ali ........



Lana:

Šalu na stranu ali ja sam postala skroz sumnjičava.
Meni smrklo skroz. 8) 8)
NIje se dobro ni oladila diskusija, a meni crko dostup do galerije. :twisted:
Negdje nešto me blokiravalo 3-4 dana, i to iz čista mira, kao fol neka fizika mi manjka.
Ja mislim da su to oni sa podočnjacima napali mene. :twisted: :evil:
Onda ti ja njima pokažem bicepse, pa pošto nije bilo dosta, pokažem i tricepce, pa pošto ni to nije bilo dosta... kažu oni meni I�����!
I pušte me na Miru. :wink:

Povratak Odpisanih 2. dio:
Odsad se definitivno držim topica "nešto nako bezveze".
Mićo,Peky - hvala za sve.
Mić‡o, oć‡e biti smajlića još. :?: :?: :?: :?: :!: :roll:
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

Re: PREMJESTENO

Post by Miroslav Stankovic »

lana wrote: Miæo, oæe biti smajliæa još. :?: :?: :?: :?: :!: :roll:
Kad naucis koristiti quote.
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

Re: PREMJESTENO

Post by Miroslav Stankovic »

lana wrote: Lana:

Šalu na stranu ali ja sam postala skroz sumnjièava.
Meni smrklo skroz.
NIje se dobro ni oladila diskusija, a meni crko dostup do galerije.
Negdje nešto me blokiravalo 3-4 dana, i to iz èista mira, kao fol neka fizika mi manjka.
Draga nasa Lana, moras shvatiti da imas posla sa profesionalcima.
Mirno spavaj, ne brini se, ima jedna kopija u Kanadi, jedna u Australiji, tako da smo sigurni cak i ako asteroid udari u zemlju.

A ne pricas zasto nisi imala pristup galeriji, da je CSI Boucherville forenzicnom analizom razotkrio te tvoje papane koji su ti fitrirali pristup galeriji, nastojeci sprijeciti tvoj doprinos razvoju iste?
lana

Re: �ta kae� prika, o�e biti smajli�a

Post by lana »

mico wrote:
lana wrote: Mić‡o, oć‡e biti smajlić‡a još. :?: :?: :?: :?: :!: :roll:
Kad naucis koristiti quote.
A, šta sade kaže prika? Oš dati koji smaljić‡ za ovo.
Jel de da sum skroz talumtirana za ove mašinjice. :roll: :roll: :roll:
Reci:nešto! :lol: :lol: :lol:
Sad sam se sjetila, bilo jednom u Kninu....
Cura se nešto razljutila, pa počela grintati tipu.
Pa grinta li, grinta a on ladan ko špricer, ćuti i sluša.
Cura dere i dalje,
a onda iznenada opazi da ima monolog
i kaže tipu:
"A što ćuti, reci neeeešto!"
A tip će ti ,mrtav ladan:
" Nešto!"
lana

isparila sa galerije

Post by lana »

mico wrote:

A ne pricas zasto nisi imala pristup galeriji, da je CSI Boucherville forenzicnom analizom razotkrio te tvoje papane koji su ti fitrirali pristup galeriji, nastojeci sprijeciti tvoj doprinos razvoju iste?
Nisam htjela Mićo, da ih uznemiravam. :roll:
A da im svejedno kažem, dok su oni šetali po galeriji i zidiću, da smo mi bili bitku- to be or not to be. 8) 8)
Pa kako sam odletila u ilegalu, pa preko Amerike uletila u kenguriju pa na galeriju,
ili kako sam morala preplivati cijelo more reklama da se probijem na zidić. :arrow: :arrow:
To ti je life,
ko da gledaš naučno-fantastični film,
ja glavni junak
a ti režiser.
Dobro, aj da budem počtena!
Ti si bio i glavni junak i režiser. :shock: :shock:
I onda ti Mić‡o meni posla šifre
i krenemo mi u drugi film "Imperija vrać‡a udarac". :!: :!:
Ja ti se ušetam kod mojih papana (Ana četiri pištolja-iz Taličnog Toma),
i kažem ja njima: Slušajte papani,
nema više zezanja,
kakva fizika,kakvi bakrači,
sve znam,
Mić‡o vas je stestirao po Buchervillu i ostalima,
nema vam druge nego me odblokirajte
jer ć‡u vas dati na televiziju. :roll: :lol: :lol:

Eto, tako sam se ja juče, zahvaljujuć‡i našem Mić‡i, ponovo legalno ušetala u galeriju. 8) :o :roll: :roll: :wink:
Sad možete mirno zaspati,
veliki brat je upravo zadremao. 8) 8) 8)
lana

Post by lana »

Ja bi samo opazila:
Jučee bio prvi apriiiiiililililililil i niko, baš niko da nas zezne na forumu pa da napiše dvi riječi.
Pa dobro ljudi jel vi štrajkate, ajmo pisati, šta se čeka.
Vreme leti, kad ostarite pa počnete " drhtati" kako ćete onda pisati?

:bounce: :bounce: :bounce: :pukeleft: :pukeright: :fart:
Post Reply