samo onako bezveze

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Post Reply
lana

Post by lana »

cipe wrote:Ma evo me Laka jos sam ziv i sam se cudim, a kamo li nes ti ???
Nego vidim da se zalite , ne samo ti , kako niko nista ne pise .
Ko ce stalno isto , nebi da coek zivi iljadu godina pa ajmo vjecno o proslosti . Ispricas se , ispises, i onda nestane tema , a u proslosti se nemoze nista novo dogoditi, tako i ova galarija, zamisljena da traje vjecno a nasa proslost nije vjecna , vec je stala u ono malo redova sto je ovdje napisano. Proslost postaje vjecna samo onda kad odemo iz sadasnjosti , i bas kad to
covjek "dozivi " nije svjestan toga.
Koiko je covjek nesavrseno bice i umre nesavrsen, najvazniji dan u zivotu koji ceka tolike godine propusti , a kamoli da nece propustiti pisanje po galeriji .
:shock:
Ovo mu dodje kao moralna podrska a la Cipe!
Galerija je produžila život sa topicima tipa dnevnik kninjana, samo nako bezveze, vicevi su isto u redu i još par novijih topika iz sadašnjosti nas Kninjana. Osim toga tu je i galerija slika- kako izgledamo danas, meni je najdraža a vidim da je i drugima draga.
Nije sve tako crno kao sto izgleda na prvi pogled.
Meni osobno puno znači ovaj makar virtualni kontakt sa ljudima sa kojima sam odrastala u istom gradu i u isto vreme.
Lako je unistiti, tesko je napraviti. :roll:
laka

Post by laka »

Ma nije Cipe sve u proslosti:Ima puno lipi stvari samo nesmijem kasti! Kad smo kod proslosti, sjetio sam se prijatelju kad si isao na regrutaciju pa te poslali kod psihologa , i sad ide prica. kaze psihic Cipi , ''Sta bi ti druze radio u vojsci''? a Cipe ce ko iz topa ''Ja bi druze vozio bager''! Toliko o proslosti, a o buducnosti ja imam obicaj da kazem. Neka nama nas , jer da mi nije nas neznam sta bi bilo sa nama.Neka si ti meni ziv i zdrav {a normalno i svi ostali} pa kad dodjes u BGD obavezno da se javis poslacu ti broj zice preko PP.
laka

Padobran

Post by laka »

Lana Cipe nam se nesto , sto bi rekli stari ljudi ostuva , nemoj i ti da mi klones duhom . Ubaci sa vremena na vrjeme neku pametnu da ne ispadne da smo svi pozaspali. Kao da je bitno kad je Galerija postavljena imamo mi toliko toga da pisemo i o proslosti i o buducnosti. Cuo sam da su se najprije pojavile Amebe pa Kninjani pa je onda prosao Kenozoik pa je tek onda nastao Kromanjonac. Izvinjavam se ako sam masio za neki eon ali odprilike to je to. Ako mi ne valjamo sami sebi , ne valjamo ni drugima, zato glavu gore , buducnost je tek pred nama.
lana

svjetlost u tunelu

Post by lana »

Laka prijatelju,
ti si zlatan. Samo toliko od Lane, a sad odoh s mirom na spavanje.
Sutra je novi dan. :lol:
cipe

Post by cipe »

bas idem za dvi tri nedelje za bg, laka javi mi broj .
nego kad smo vec kod bagera ja sam na kraju stvarno vozio bager .
I bas nedavno mi ga ukrali , a nisam imao osiguranje po obicaju .
Sve se vraca sve se placa .
laka

bager

Post by laka »

Cipe otvori PP tamo ti je broj telefona, nisi valjda posandrca nedaj boze na tom vrazjem ostrvu. Sinoc sam te navata kako rujes po Galeriji ko jazavac po kukuruzu ali nisi htjeo da izadjes na zidic a ti Lana stvarno znas covjeku da razgalis dusu, hvala ti jos jednom.
Boris Babic
Posts: 28
Joined: Tue Feb 27, 2007 11:55 pm
Location: Beograd

Post by Boris Babic »

Sto je upeklo! Sad bi bilo dobro bucnuti se u Brzicu il Sarena jezera.. sta velite.. el pocela sezona?
TiniMini

Salis se Risbo!!!

Post by TiniMini »

Ej care zamisli spustiti se od tri jablana, milina. Nego ipak bi ja na Zrmanju.
laka

potocarka

Post by laka »

Bogami je i na Krcicu bilo dobre ribe, ocu reci dobra mjesta za kuponje. Samo se uvalis ispod onih malih slapica , sjedes na dno a voda lagano tece preko ramena, pa poslje kupanja okrene se i neki janjcic, ma milina.
Boris Babic
Posts: 28
Joined: Tue Feb 27, 2007 11:55 pm
Location: Beograd

Post by Boris Babic »

O djes Tini sta ima ? long time no see :) A Zrmanja je odlican izbor , puno skrovitih mjesta za kupanje, netaknuta priroda mir, tisina idealno za opustanje. Iako mi je bila na 40 minuta pjeske od kuce uvijek sam vise volio more... pih sta zna balavac sta valja :) Moracu to malo nadoknaditi ove godine ako se bude moglo. Kad ces ti na Zrmanju Tini ? :)
lana

Post by lana »

mico wrote:
lana wrote:ja bi samo onako bezveze obavijestila zainteresirane, da Santana ima besplatni koncert u Budimpesti, na Trgu heroja, 28.6.2008 navece. Neka se jave oni koji idu na koncert.
I ja bih samo onako bezveze rekao neka ide ko god moze, nece se pokajati. Bio sam na Santaninom koncertu prije mjesec dva ovdje u Montrealu i bilo je feenoomenalno, tri sata ciste svirke, i Santana veze li veze li veze, a pratecu grupu vodi Derek Truck, po virtuoznosti rame uz rame Carlosu.
Kad smo moja kcer i ja krenule na koncert, mislila sam bicu jedina gospodja u punom busu mladih, ali skroz sam fulala, kao i obicno!
Vecina nas je bila srednjih godina, od 40-60 godine, mladih mozda jedna desetina od svih.
Jedna simpaticna penzionerka se pobrinula za "gradivo", stock i cola, tako da smo svi bili dobro podmazani jos u autobusu.

Malo sa koncerta se moze vec danas poslusati na tom naslovu:
http://video.aol.com/video-detail/santa ... cid=acvsv2
Feenomeeeeenalno, sto kaze Mico. Dvi i po ure ciste svirke, bez prestanka. Raje je bilo oko 60 tisuca, nikakve guzve, nema guranja, niko se nikoga ne dotakne.
Sjetim autobusa u Beogradu, pa kad te zajasi kakva debela, oznojena baba pa lezi na tebi od Zelenjaka do Karaburme, a ne mozes je skinuti sa sebe jer samo slijeze ramenima: Sta cete, guzva je!
Ko god je bio barem tri dana u Beogradu ce znati o cemu govorim. Toliko za danas od mene, pozdrav svima :arrow: :wink:
laka

krnji kolosjek

Post by laka »

Evo mene jopet! Peki moram ti priznati da ja to sta ti napises nebi napisao za deset dana i da napomenem da ti se nisam zahvalio za ovaj sajt pa je i mojoj malenkosti omoguceno da ovuda drljam, brljam i ko fol nesto pametujem, a nebi mi falio neki sat obuke kod Mice jerbo sam vec pravio cirkusa pa je Peki morao ispravljati. Pozd.
sastavci

nije moja pojezija

Post by sastavci »

Ovo nije moja pojezija, ali evo da bismo se sjetili nekih dragih ljudi malo i njegove pojezije... Pokoj mu dusi!


PJESMA O NOVOJ SAMOPOSLUZI

Samoposluga se nova otvori,
u njoj ima svega, što ti srce voli,
i možeš da biraš
jer u njoj svega kupit imaš !

U njoj mogu da se kupe sve živežne namirnice,
i to je Istina, a nisu nikakve trice,
ko god se u njoj nadje,
taj zadovoljan iz nje izadje!

A nadalje u njoj ima raznovrsnih dobrih vina,
i može se reć‡i : prava je milina,
pa sokova i likera,
kojima se nezna mjera!

Zatim ima sira, jaja,
i to je ono što sve valja,
i dostojna je da se o njoj pić‡e,
i da mušterija ima što više!

To je tako ,
I sa njome zadovoljan bit ć‡e svako,
jer tako mora biti,
i s njome se svi ponositi!

Svatko u nju ide rado,
i staro i mlado,
i ona to zaslužuje,
jer svakog dobro poslužuje!

Ja čestitam čitavom osoblju,
i buduć‡nost ja im želim bolju,
i nadam se , da ć‡e sve u redu biti,
i tu novinu ć‡e svi pozdraviti.


STEVO MANOJLOVIƆ
Davor Stojanovic Stojo
Posts: 25
Joined: Tue Jun 21, 2005 10:29 am
Location: SWE

Post by Davor Stojanovic Stojo »

Naco!

Eto me dolje za koji desetak dana,poslje nemoj reci da sam prase ,sta se nisam javio,......

Eto cisto nako!
cipe

Post by cipe »

N :wink: aucio sam pjesmicu napamet ! Hvala sastavci !
Post Reply