samo onako bezveze

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Ile Cenic
Posts: 95
Joined: Mon Mar 26, 2007 5:19 am
Location: california

Post by Ile Cenic »

pa pocnite da pisete nesto ne samo da citate!!!!!!!!
Dean Beric
Posts: 235
Joined: Mon Jan 05, 2009 8:51 pm

NASA GALERIJA

Post by Dean Beric »

Ova se jesen nekako prepolovila, otisla je ona suncana, puna dogadjaja iz vinograda i podruma, vatrice i pogleda na vatricu ispod mesa, drugog pogleda u daljine, pa ponovo na meso.
Dodje ona druga jesenskija jesen prethodnica zime, hladnjikava za setnje, prevlazna za vatricu ispod mesa......
i gle cuda, zidic se polako ali sigurno puni, na zidicu svako vece po nekolio nas. Ko ne vjeruje, nek se pojavi, bice mu kao i nama.
Kako rece himna zidica: Nek su najljepse zene uvijek pored nas.... Pozdravljam one koje znaju da im je ovo upuceno, a i one koje vjeruju da im je upuceno.
MuMi

Teska greska

Post by MuMi »

Kako ile da pisem,kad ni citati ne umem.Procitah sta je dean napisao i zamislih se posle refrena :Neka su najlepse zene uvek ispod nas.......
Ne mogu da poverujem.Sve mislim dean prolupao.Procitam jos jednom,kad ono pogresno procitano.Izvinjavam se deanu zbog pomisli da je prolupao.Pre ce biti da sam ja.
Veliki pozdrav svima!
[/b][/u]
PALE

Post by PALE »

Javite da ste prolupali kad prolupate, da toleriššemo takve tekstove ! :)
MuMi

Post by MuMi »

Pale,blago onima koji su vec ludi,nece se ni primetiti kada polude.
Nada-Naca Jaramaz
Posts: 174
Joined: Wed Dec 03, 2003 4:27 pm
Location: Beograd

Post by Nada-Naca Jaramaz »

Ajme meni, pa i ja procitala 'ispod nas', to mi nekako bilo logicno :oops:
Ma nisam ja prolupala, ja samo gledam svijet kroz ruzicaste naocare :lol:
Hayda Blazic
Posts: 34
Joined: Sun Jul 17, 2005 8:02 pm

Post by Hayda Blazic »

Naca wrote:Ajme meni, pa i ja procitala 'ispod nas', to mi nekako bilo logicno :oops:
Ma nisam ja prolupala, ja samo gledam svijet kroz ruzicaste naocare :lol:
ha ha ha, e naco, naco, ja cu samo jedno dodati: sto je didu milo babama se snilo! :lol:
MuMi

Post by MuMi »

E,takve vas volim,kada se oglasite,pa bili prolupani ili ne,svejedno.
Naco,drago mi je da si i ti isto procitala,nekako mi je lakse kada nisam sama.

Poljubac svima..!
lana

i ja bi koju dodala.....

Post by lana »

Mira Muzdalo wrote:E,takve vas volim,kada se oglasite,pa bili prolupani ili ne,svejedno.
Naco,drago mi je da si i ti isto procitala,nekako mi je lakse kada nisam sama.

Poljubac svima..!
Evo i mene, i ja se javljam na raport.
Uf, što volim ovu rubriku ili kako se to već kaže u kompjutorskom žargonu.
Sve pohvale za Nijemu i njen produkt.
I pozdrav za sve kninjane- građ‘ane svijeta. :lol: :D :wink:
PALE

Post by PALE »

Ako pogledate, a ne morate,shvatić‡ete a možda i neć‡ete, apelovao sam da se jave prolupali i gle, odmah se javile Mira, Naca, Talija i Lana. Nemoguće je da su sve četiri prolupale, stoga dalje apelujem da nastave sa pisanjem da bi čitaoci ovog foruma mogli sa sigurnošć‡u utvrditi- ko je prolupao ? :D
MuMi

Post by MuMi »

Sigurna sam da ih ima jos,samo se ne javljaju.Neki i ne znaju da su prolupali,a neki ako i sumnjaju,nece to da priznaju ni sami sebi.
E, Pale,a sta je s tobom i ti si se oglasio.U koju kategoriju se ti svrstavas?

Pozdrav!
PALE

Post by PALE »

Ovo još nije viđ‘eno na ovim stranicama, tri puta isti tekst ! Šta je sigurno, sigurno ! Što se tiče mene, budem li se sam ocjenjivao strah me da neću biti objektivan. "Počisti prvo tuđ‘a dvorišta pa onda svoje".
MuMi

greska

Post by MuMi »

Eto dokaza da sam prolupala.Ni ja nisam videla tri puta isti tekst.Nesto sam pritiskala,sto ocito nije trebalo da se pritiska iliti klikce.
Sve mi od jutros ide naopako.Ima ona pesma:"Bolje da se nisam ni probudila."
Stajem sa svim aktivnostima,jer izgleda da mi danas nije dan.Kada bi vam jos rekla kako su mi vrata od mini busa prignjecila prste i sada su mi modri i oteceni.Natovarana kesama i raznim djakonijama,jedva se iskobeljah iz busa.Ali ni tu nije kraj,ali necu vise da vas gnjavim.
Aj' zdravo,odoh da stavljam led na otok,jedva pomeram prste,
PALE

Post by PALE »

Ne bih odgovorio, već me puno ima, da Mira nije rekla- "Ima ona pesma", ha ha. Mislim da valjalo iskoristiti taj talenat.
Ustao sam jutros, radio sam nešto po kuć‡i, popodne sam namještao neke police kod prijatelja, večeras sam bio u gradu, svratio sam do drugog prijatelja u povratku, večerao sam, i sad se mislim pred spavanje - KOJA PJESMA BI DOȌARALA MOJ DAN ? Nema za mene pjesme ! HA HA HA :D
MuMi

Ima dana

Post by MuMi »

Ima Pale i za tebe puno pesama,sigurna sam.Ali nekako mi dan koji si opisao nije bas inspirativan,pa trenutno ne mogu da se setim odgovarajuce pesme. Ima ona pesma:"Ima dana kada ne znam sta da radim",ali mi ne ide uz tebe,a mozda i ide,nemam pojma.

Pozdrav!
Post Reply