greška

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Post Reply
colja
Posts: 81
Joined: Wed May 30, 2007 1:10 pm

greška

Post by colja »

Pero,poslao sam pogrešnu liku ovo:"Tri ratna druga" molim te obriši je.
Nijema

Re: greška

Post by Nijema »

colja wrote:Pero,poslao sam pogrešnu liku ovo:"Tri ratna druga" molim te obriši je.
:oops: Ne moze se izbrisati....aha, ha,ha, aha!
Ja sam je vec vidjela i pitala se tko je pobrkao loncice, ja ili ti....Moras ispocetka , a Radmilu zamoli da ti bude revizor!
:twisted: Molim ja tebe, nasao Paju postenog Patka, kao ratnog druga!
colja
Posts: 81
Joined: Wed May 30, 2007 1:10 pm

Post by colja »

Nijema,moraš ti baš sve vidjeti.Pogrešio sam broj sike,pa dešava se.Što se tiče Paje Patka,on je u ratu mjenjao Boška Buhu,izvrstan bombaš.Nijedan bunker mu nije proša lišo. :evil: :evil:
Goran Zelic-Zele
Posts: 128
Joined: Sat Dec 30, 2006 5:29 pm

nio jednom jedan car

Post by Goran Zelic-Zele »

Colja,evo još jedan post sa greskom.Sjedim sa nekim ljudima i pricamo razne dogodovstine.Pa tako doðosmo i do bajki.Ja sam poceo onu o caru koji je imao para ko blata.Ali je nisam znao do kraja.Daj pomozi i ispricaj mi je.Uvjeren sam da je znas jer smo je stotinu puta pricali i dodavali nove epizode.
colja
Posts: 81
Joined: Wed May 30, 2007 1:10 pm

Re: nio jednom jedan car

Post by colja »

zele wrote:Colja,evo još jedan post sa greskom.Sjedim sa nekim ljudima i pricamo razne dogodovstine.Pa tako doðosmo i do bajki.Ja sam poceo onu o caru koji je imao para ko blata.Ali je nisam znao do kraja.Daj pomozi i ispricaj mi je.Uvjeren sam da je znas jer smo je stotinu puta pricali i dodavali nove epizode.
Zeki,ja se ne sjećam baš najbolje tih careva,mora da izlapljujem polako,ali znam da su sva carstva,skoro sva,kao i carevi završili karijeru,prošo im mandat.Kinezi su svog skenjali do kraja,Hajle Selasije lajsno,Bokasa isto,Šćepan Mali također,Napoleon završio na sred srece Atlantika i td.Jadnici,šta će im gore blato od crne zemlje.Osta nam samo Car....Amanović. Car....Ćuruvija i "carica milica pakovanje od 1 litre.
Kad spomenu crnu zemlju pitam se,zašto ljudi kad sahranjuju mrtva čovjeka kažu "laka mu zemlja",a onda namjerno na njega natovare par tona zemlje i na kraju preko svega navale mramornu ploču i to što teža to bolje.Valjda da se nebi izvukao.
colja
Posts: 81
Joined: Wed May 30, 2007 1:10 pm

Re: nio jednom jedan car

Post by colja »

zele wrote:Colja,evo još jedan post sa greskom.Sjedim sa nekim ljudima i pricamo razne dogodovstine.Pa tako doðosmo i do bajki.Ja sam poceo onu o caru koji je imao para ko blata.Ali je nisam znao do kraja.Daj pomozi i ispricaj mi je.Uvjeren sam da je znas jer smo je stotinu puta pricali i dodavali nove epizode.
Zeki,ja se ne sjećam baš najbolje tih careva,mora da izlapljujem polako,ali znam da su sva carstva,skoro sva,kao i carevi završili karijeru,prošo im mandat.Kinezi su svog skenjali do kraja,Hajle Selasije lajsno,Bokasa isto,Šćepan Mali također,Napoleon završio na sred srece Atlantika i td.Jadnici,šta će im gore blato od crne zemlje.Osta nam samo Car....Amanović. Car....Ćuruvija i "carica milica pakovanje od 1 litre.
Kad spomenu crnu zemlju pitam se,zašto ljudi kad sahranjuju mrtva čovjeka kažu "laka mu zemlja",a onda namjerno na njega natovare par tona zemlje i na kraju preko svega navale mramornu ploču i to što teža to bolje.Valjda da se nebi izvukao.
colja
Posts: 81
Joined: Wed May 30, 2007 1:10 pm

Re: nio jednom jedan car

Post by colja »

colja wrote:
zele wrote:Colja,evo još jedan post sa greskom.Sjedim sa nekim ljudima i pricamo razne dogodovstine.Pa tako doðosmo i do bajki.Ja sam poceo onu o caru koji je imao para ko blata.Ali je nisam znao do kraja.Daj pomozi i ispricaj mi je.Uvjeren sam da je znas jer smo je stotinu puta pricali i dodavali nove epizode.
Opet greška,šta mi je?
lana

colja i baze

Post by lana »

colja wrote:
Osta nam samo Car....Amanoviæ. Car....Æuruvija i "carica milica pakovanje od 1 litre.
Kad spomenu crnu zemlju pitam se,zašto ljudi kad sahranjuju mrtva èovjeka kažu "laka mu zemlja",a onda namjerno na njega natovare par tona zemlje i na kraju preko svega navale mramornu ploèu i to što teža to bolje.Valjda da se nebi izvukao.
Colja, prijatelju, tebi su noæaš išle baze.
Sjedim i krepavam od smija..... :D :D
.......Valjda da se ne bi izvukao.

A bogami i ti si klikao malo više, sad æe Peky da te briše.
Nije palindrom,ali rimuje se. :roll: :roll: :roll:
Goran Zelic-Zele
Posts: 128
Joined: Sat Dec 30, 2006 5:29 pm

BAJKA

Post by Goran Zelic-Zele »

Colja,samo da zavrsim bajku, sjetio sam je se jutros.
Dakle,bio jedan car i imao para ko blata. I ode ti on jednog dana u svijet prostiti. Ide on, ide, kad evo ti puno pasa. Kuš sad u PM
E kad bi si neko isprièao bajku na nju se nadovetivala ona pjesmica Bio jedan pas i ukrao kuvaru kost, kuvar uze sjekiru i odsjeæe mu nos. Onda su došli drugi psi, sahramnili tog psa i na grobu mu napisali Bio jedan pas, ukrao kuvaru kost.... Sjeèaš se èak se ovo pjevao i pratio si nas sve na gitari i ludo smo se zabavljali. Ubijali smo vreme i nikad nam nije bilo dosadno jer se uvijek moglo izmisliti nešto ovako blesavio. Što se kaže, Izgleda šašavo, ali nama nikad nije bilo dosadno. Drži se Colja stari druže. sad u PM.
colja
Posts: 81
Joined: Wed May 30, 2007 1:10 pm

Post by colja »

Zeki,sad se sjećam nečeg od toga što govoriš o caru,ali kroz maglu.Možda bi neko od društva mogao pomoći,a ovo sa psom je bila pjesma,mislim da u je neko i snimio.a ide odprilike:
Bio,bio jedan pas---i ujeo kuvara---kuvar uze,uze nož---rasječe ga na dva,na tri---došli,došli drugi psi---sagradili spomenik----na kojem je pisalo...bio,bio jedan pas.....i tako u beskonačnost.Taman misliš kraj,a onda neko nastavi "Bio,bio jedan pas",a mi sentimentalni,žao nam psa,nastavljamo u glas,a u duši ogorčeni i ljuti na kuvara koji ga nemilice ubija svakih 2- 3 minuta.
Post Reply