Proslava mature

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Post Reply
Nika

Proslava mature

Post by Nika »

Generacija koja je maturirala 1988. planira da 28 Juna 2008 u Beogradu organizira proslavu 20 godina mature. Ova generacija je 1998. uspješno organizirala proslavu 10 godina mature pa se nadamo da ce i ova sledeća proslava biti tako uspješna. Za sada je u toku pravljenje planova za proslavu pa je svaka ideja ili sugestija dobrodošla.
Pozdrav
Snjezana

Proslava 30 godina mature

Post by Snjezana »

Generacija kninske Gimnazije koja je maturirala 1978. godine ove godine slavi 30 :cry: godina. Takoðer je u planu da se kao i prije pet godina okupimo u Beogradu i proslavimo taj dogaðaj. Drugovi i drugarice, javite se sa idejama, predlozima.
R
Posts: 67
Joined: Fri May 25, 2007 1:20 pm

Re: Proslava 30 godina mature

Post by R »

Snjezana wrote:Generacija kninske Gimnazije koja je maturirala 1978. godine ove godine slavi 30 :cry: godina. Takoðer je u planu da se kao i prije pet godina okupimo u Beogradu i proslavimo taj dogaðaj. Drugovi i drugarice, javite se sa idejama, predlozima.
Htjela bih da saznam nešto više o tom okupljanju , kao i o planovima za 30-godišnjicu, pošto je to i moja generacija!
Snjezana

Odgovor

Post by Snjezana »

Ne mogu taèno u ovom trenutku da dam podrobnije informacije, ali na osnovu preðašnjog iskustva proslavu smo organizirali poèetkom juna mjeseca u nekom od restorana u Beogradu. Najbitnije je da se obavijesti što više ljudi jer smo rasuti posvuda. Zato draga R sakupljaj telefonske brojeve i budite na standby-u a ako želiš javi mi se na privatnu poruku.
Nika

Post by Nika »

Eto ukradose mi ljudi topic, salim se ali Snjezana zar ovo nije moga biti poseban topic 30 mature a da ne zbunjujemo ljude te 20 godina te 30 godina.
Pozdrav
Sasa Bjegovic
Posts: 2
Joined: Mon Dec 11, 2006 10:33 pm
Location: Beograd

Post by Sasa Bjegovic »

Nine Mirkovic iz Amerike i Mladen Kotaras iz Beograda su preuzeli na sebe organizaciju.Ako Vas interesuju detalji javite mi se na mail Pozdrav Sasa
lana

20 ili 30 godina mature

Post by lana »

bjega wrote:Nine Mirkovic iz Amerike i Mladen Kotaras iz Beograda su preuzeli na sebe organizaciju.Ako Vas interesuju detalji javite mi se na mail Pozdrav Sasa
Jel kome šta jasno, 20 ili 30 godina mature???? :roll: :roll:

Predlažem da se nekako odvojite, napišete cifru 20 ili 30:
pa tek onda napišete što veæ želite saopæiti,
jer æete inaèe zbuniti slavljenike, a i nas ostale koji vas uredno èitamo. :cry: :?
A što je sa 40 godina mature, jesmo li zaspali? :roll: :roll:
Sasa Bjegovic
Posts: 2
Joined: Mon Dec 11, 2006 10:33 pm
Location: Beograd

20 GODINA MATURE

Post by Sasa Bjegovic »

Topik je poceo sa 88 godistem i 20 godina pa znaèi ovdje je rIjeè o 20 godina mature
lana

da mi bude jasno

Post by lana »

Izvini, molim te!!!!!
:blob3:
Ja bi samo citirala našega poštovanoga Livadiæa:
" Ovaj život ne treba preterano ozbiljno shvatati.
Ionako se niko iz njega nije izvukao živ!!!!!!!" :roll: :oops: :roll:
Nika

Post by Nika »

Svi koji do sada nisu potvrdili da dolaze na proslavu mature trebali bi da to urade do kraja Aprila (zbog rezervacija). Mogu se javiti na mspirala@eunet.yu ili na mirnine@hotmail.com
Pozdrav
Branko Vujinovic
Posts: 8
Joined: Tue May 23, 2006 9:58 pm
Location: Banja Luka

Post by Branko Vujinovic »

Sta je sa maturantima 83-ce :?:
Nika

Slike s proslave

Post by Nika »

Slike s proslave mozete vidjeti na ovom linku http://www.flickr.com/photos/28994982@N04/
Pozdrav
Nine
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

LINK-ovi

Post by Petar-Peky Bukarica »

Nesto sam uocio sto mi se ne svidja , sto mi smeta .
Pocele su dolaziti poruke sa uputstvima da se otvore drugi linkovi ili stranice da bi se nesto saznalo ili vidjelo .
Galeriju sam zamislio kao mijesto gdje bi se mogle vidjeti slike ili tekstovi o Kninu i Kninjanima . Prema tome ako ima nesto da se pokaze to treba da se postavi na Galeriju a ne da se sa Galerije ide na druge linkove da bi se vidjele slike ili procitalo nesto o nama .
Zamolio bih vas da ubuduce ovakove poruke ne saljete .
Vjerujem da ce te me shvatiti upravo onako , kako sam i htijeo da izgledam , dobronamjeran . Hvala !
Nika

Proslava

Post by Nika »

Peky,
Ja ovo procitah dva puta ali mi opet nije jasno. Da li onda treba da ti posaljem par stotina sliika pa da ih stavimo na Galeriju, mislim da je ovo sa llinkom jednostavnije da ljudi koje interesira doticna tema tamo pogledaju slike a ljude koje to uopste ne tangira da to preskoce. Bolje je ovako nego da se Galerija "gusi". Ali opet ako insistiras da se ne salju linkovi (iako ne vidim sta je pogresno u tome) necemo ih vise slati.
Pozdrav
Nine
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

LINK-ovi

Post by Petar-Peky Bukarica »

Nine , nisi jedini koji se ne slaze sa ovim mojim tekstom .
Na Galeriji postoji 12423 slike , nevjerujem da bi joj naskodilo jos stotinjak . Micko , dok je bio aktivan , slao je u jednoj posti toliko (skoro) .
Nadam se da se necete ljutiti na mene , mozda sam malo zastario , malo vise , a .
Drago mi je sto me razumijete i hvala !
Post Reply