VICEVI

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Gordana Tamburovic
Posts: 1
Joined: Wed Sep 11, 2013 6:42 am

vicevi

Post by Gordana Tamburovic »

Posli Mujo i Haso u kradju kukuruza. Mujo je krao a Haso drzao strazu.Medjutim naidje policajac pa isprepada Hasu: Sta ti radis ovdje?
Paaa, pa ... pa smisljam pjesme! Je l? De, da cujem jednu! Zeleni se kukuruz, a rijeka je plavaaa... sakrij se Mujo, viri ti glavaaa!
Ile Cenic
Posts: 95
Joined: Mon Mar 26, 2007 5:19 am
Location: california

Post by Ile Cenic »

dosao Mujo kod doktora i kaze imam dobru i losu vijest, ajde da cujemo dobru prvo, ostavio sam drogu, jako dobro kaze doktor a losa,,,zaboravio sam gdje sam je ostavio.
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Slovo o braku!

Post by Petar-Peky Bukarica »

Brak je udruzivanje dvoje ljudi radi rjesavanja zajedničkih problema,
koje inače ne bi imali da se nisu udruzili.
Last edited by Petar-Peky Bukarica on Thu Jun 09, 2016 6:10 am, edited 1 time in total.
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Slovo o politicarima!

Post by Petar-Peky Bukarica »

Sjedi mali Mujica na tuti, a Fata i Mujo ga posmatraju.
Mujo: vid` Fato kakve ima noge,taj će biti pravi fuzbaler.
Fata: ma kakvi fuzbaler bolan, on će biti politicar.
Mujo: Jes` ti bona normalna,Å¡ta ti pada napamet?
Fata: E bit` će to šta ti ja kažem. Jel` vidis bolan kako sere,
a u oci nas gleda.
Last edited by Petar-Peky Bukarica on Fri Apr 16, 2021 2:33 pm, edited 1 time in total.
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Vic

Post by Petar-Peky Bukarica »

Starija gospodja,uvjerena da odlicno izgleda jos uvijek,dodje kod zubara.Na zidu vidi diplomu prepozna ime i prezime,ali je zubar star,sijed i sa debelim naocarama,pa sjede u stolicu u nevjerici da je to on.
Ipak se odluci da ga upita da li je isao u V beogradsku gimnaziju u generaciji 1965.na sta dobi potvrdan odgovor. Pa vi ste bili u mom odelenju,rece ona zubaru,a on je upita ,a sta ste vi predavali.?

Poslala: Senka Jaramaz Tosic
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Zene

Post by Petar-Peky Bukarica »

Žene kao države!
-Između 18 i 20 godina, žena je kao Afrika: poludivlja, prirodno lepa i puna misterioznih ušća sa zagarantovanim plodom.
- Između 21 i 30 godina, žena je kao Amerika: razvijena i otvorena prema tržištu, posebno prema onom bogatom.
-Između 31 i 35 godina, žena je kao Indija: senzualna, opuštena, svesna svoje lepote.
-između 36 i 40 godina, žena je kao Francuska: sladokusno zrela, još uvek je predivna destinacija.
-Između 41 i 50 godina, žena je poput ex- Jugoslavije: razbucana, rat je izgubljen, greške iz prošlosti je proganjanju. Potrebni su veliki radovi na rekonstrukciji.
-Između 51 i 60 godina, žena je poput Rusije: rasprostranjena, nekontrolisanih granica. Hladna klima obeshrabruje posetioce.
-između 61 i 70 godina, žena je kao Mongolija: slavne prošlosti, velikih osvajanja, ali nikakve budućnosti.
-Posle 70 godina, žena je popust Avganistana: mnogi znaju gde se nalazi, ali više se niko ne usudi tamo poći…
Post Reply