Predlog za Gazdu i moderatore

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Post Reply
lord

Predlog za Gazdu i moderatore

Post by lord »

Kao prvo cestitam na izradi sajta i dajem punu podrsku moderatoru-ima .

Volim da posijecujem forume i mislim da ovaj forum zavrijedjuje mnogo vise paznje.

Volio bih da vam sugestiram par stvari .

Kao prvo , sajt (osim forumskog dijela) je uradjen perfektno i ja vam na tome cestitam .Medjutim, forumski dio bi trebalo da izgleda drugacije .

U cilju ostvarivanja sto vise postova, trebalo bi na pocetnoj stranici odvojiti vise prostora za sam forum . Ja sam "djelomicni" laik za kompjutere, a vjerujem i dosta ostalih posjetilaca .
Kada neko klikne na forum, vrlo je tesko odgonetniti kako se ostavlja post . Mozda bi trebalo organiziratyi forumski dio kao n.p.r. SC Diskusije, gdje bi se jasno vidilo (ukucaj, posalji i.t.d.)
Takodjer, moja sugestija je da se otvaranjem str. za forum prvo naglase najnoviji postovi i topici, a ne da otvaramo forum, a prvih 10 od 20 topika je iz 2001. 2. ili trece godine.

Zakljucak: Pojednostavniti slanje poruka i korekcija foruma . Pozzz svima i ovu moju sugestiju shvatite dobronamjerno, uz pohvale Pekyiu.
Dean Beric
Posts: 235
Joined: Mon Jan 05, 2009 8:51 pm

proslave mature

Post by Dean Beric »

Kako je sad vrijeme pripreme za proslavu jedne godišnjice mature, a i drugih jer je svake godine nekoliko godišnjica, možda bi bilo dobro, ako je izvedivo, sve oko tih proslava, traženja, spiskova i ostalo, staviti pod jedan naslov koji æe otvarati oni koji se sjete da i njima dolazi neki datum za okupljanje.
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

O FORUMU

Post by Petar-Peky Bukarica »

Lord , zahvaljujem ti se na pohvalama i trudu da ucestvujes u izgradnji Galerije .
Zar ne pise na svakom vrhu i kraju topika newtopic i postreplay
, ja kad god otvorim Forum na ljevoj strani popisa svih topika postoje mali krugovi koji mi pokazuju ima li sta novo .
Ne znam da li je ovaj moj odgovor jasan i da li je to dovoljan odgovor .
Hvala jos jednom na javljanju .
Post Reply