Samo za zene

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Post Reply
Nada-Naca Jaramaz
Posts: 174
Joined: Wed Dec 03, 2003 4:27 pm
Location: Beograd

Samo za zene

Post by Nada-Naca Jaramaz »

E posto smo u vecini, ajde da pricamo kako se njegujemo, koje kreme koristimo, kako se borimo sa borama...

Ja jos uvijek tragam za pravom kremom,ali sam cula da je onaj Saljicev melem super za lice. Ajde sad!
Jadra Matkovic
Posts: 106
Joined: Sun May 14, 2006 11:02 pm

samo za žene

Post by Jadra Matkovic »

Upravu si .Mi žene smo na svom kad pričamo o kremama parfemima i ostalim pomagačima naše ljepote. Lice je izloženo pa na njega najviše pazimo. Ašto je sa petama?Mislim da ženama stvaraj puno muke.Iako nikad ne nosim štikle pazim na to da mi stopala budu ok. Tu mi pomaže gospino ulje ili kantarion. DOMAĆI PRIPRAVAK.U 6 mjesecu naberem gospinu travu i u teglu od tamnog stakla stavim zajedno sa maslinovim uljem na suncu da odstoji 40.dana.U današnje vrijeme svi tvornički proizvodi sadrže svega i svačega .Od hormona ,antibiotika itd.Parfemi su fetiš za svaku ženu ,pogotovo ako su dar drage osobe.Toliko od mene POZDRAV ŽENAMA!
Nikolic Valentina
Posts: 16
Joined: Mon Nov 19, 2007 5:25 pm

Post by Nikolic Valentina »

Naco i jadro za lice je potreban jedan dobar san izmedju 6 do 8 sati ,a sto ga mi sigurno nemamo.Moj muz kaze da ce izluditi samnom i mojim kremicama.Momentalno koristim kozmetiku od Cindy Craford i jako mi odgovara posto je moje lice jako osjetljivo a plus kozmetika joj nije skupa.Ma mi zene smo lijepe i sa borama.POZDRAV
Radniccki

Post by Radniccki »

Momentalno koristim kozmetiku od Cindy Craford i jako mi odgovara posto je moje lice jako osjetljivo a plus kozmetika joj nije skupa.

Otkud sad Cindy pravi kozmetiku??? Ja mislijo da se sve to pravi u Kini???/
Nikolic Valentina
Posts: 16
Joined: Mon Nov 19, 2007 5:25 pm

Post by Nikolic Valentina »

Cao Radnicki,
Samo sam cekala tvoj komentar,nemores ti sve znati znas dje ti zivis.
Puno pozdrava.
lana

parfumerija

Post by lana »

nikolic valentina wrote:Cao Radnicki,
Samo sam cekala tvoj komentar,nemores ti sve znati znas dje ti zivis.
Puno pozdrava.
Ha, ha,..izgleda da æe ova tema biti zabavna za sve.
Obožavam ove iskrice. Pozdrav oboma.
Ja koristim hladne obloge , koji se zovu " ne sekiraj se".

A oko parfema bih opazila, da nema poznate osobe koja nije priljepila svoje ime na vodicu.
" U moje vrijeme" se za 50 eura dobila jedna Nina Rièi, Chanel....a danas...
Išla sam sa kæerkom da joj izaberemo jedan parfem, ( našla me mala pri dobroj volji) i tražile, tražile...
pošpricamo se testerom, okrenemo se dvaput oko sebe i nema.... izlapio parfem. Pa sve neki voæni i povræni tonovi.
Danas može svako smuækati parfem....sve ide u promet.
Ili se to meni samo èini da je tako.... :roll: :roll:
Daniela Damjanic
Posts: 53
Joined: Sat Mar 15, 2008 9:02 pm

Post by Daniela Damjanic »

Naco kraljice....tema za 10!

Ja sam radila kao makeup advisor za Este Lauder nekih 5-6 godina, isla u skolu gdje su me ucili sto napricati narodu i kako lakse prodati kremu od 250$ koja ce "izbrisati bore" ko gumicom :roll: mos misliti carobnjaka..:roll: Dok sam radila na tom poslu morala sam sve te kreme koristiti(dobijali smo dzabe) plus sam morala doci sa komplet sminkom na posa, znaci 3-4 vrste kreme, 3 sjene na ocima, dva pudera, rumenilo, bronzer....ma ne mogu se ni sjetiti...bila sam ko vostana figura i ja i sve ove sto su radile sa mnom.... tad zivila mog muza baba s nama i kad bi me vidila tako "maskiranu" uvjek bi rekla "djete moje izgorices "...imala baba pravo....spasila sam se kad sam dala otkaz....ne umivam se vise u 3 vrste sapuna od jednom, ne stavljam 3-4 kreme prije pudera AKO, opet kazem AKO ga stavljam, nego imam jednu kremu (obicno od este lauder) i s tim se natrackam ujutro i uvece...i zdra'o djaci. kod krema kad kupujem gledam da ima spf15, da sam zasticena koliko toliko od sunca i tu dnevnu kremu koristim i po noci jer spf mi ne moze nista stetiti po mraku a imam manje cakica ..ocu reci kremica...
Lice mi je ok, nemam nesto ni bora... mislim da je to najvise do genetike...a to sto prodaju po ducanima...cist marketing...

Bas sam se raspisala...odo leci....pozdrav za sve :)
laka

d

Post by laka »

Pa ti si Lela imala cjelu kozmeticku radnju na sebi, a sto se tice komentara za Radnickog, znale ste vi da cemo mi muski zaviriti sta pisete.
Jedan savjet, perite lice luksijom ili onim starim sapunom za rubine i hladnom vodom i nebojte se bora.
Eto vam sad!
Andrea Pavkovic
Posts: 78
Joined: Tue Jun 06, 2006 10:02 am
Location: Australia

Post by Andrea Pavkovic »

Drage moje dame (ovo se ne odnosi na Radnickog i na Laku),

Posto sam ja veliiiiiiiiiiki obozavalac (uvijek bila) kremica i parfema, evo da nadodam koju. Moji omiljeni ljetni parfemi su Moschino Funny i Escada (zelena), paovana u zeleno bijelu kutiju. Zimski su mi omiljeni Prada original i Diorov Midnight Poison. Ovi ljetni i nisu preskupi, ali zato ovi zimski jesu. Imate li vi ikakva iskustva sa Bozen cosmetics, ako imate de der napisite. Sve vas puno pozdravlja

Andrea
andjela.pesic
Posts: 53
Joined: Fri Feb 15, 2008 12:29 pm

Post by andjela.pesic »

Što se tièe Bozen kosmetik ako želiš da je probaš,samo napred!Sve pohvale za sve njene proizvode,pogotovo za kupke i njenu dobro poznatu "KRPICU"za skidanje šminke.Èista priroda,samo napred!
Radniccki

Post by Radniccki »

...... jer kojaaaa seee
pudeeeriiiisseeeeee
Vasojevka nije visseeeeee
mikikas

Post by mikikas »

Rade ja sam PRAVA Vasojevka :
OOJ djevojko Milijana , prosetaj se planinama , u dolini pokraj LIma Vasojevka SVAKA fina ........i onda ovo tvoje .........
Nada-Naca Jaramaz
Posts: 174
Joined: Wed Dec 03, 2003 4:27 pm
Location: Beograd

Post by Nada-Naca Jaramaz »

Ja nesto nisam sigurna za Bozen, jer da je sve to tako efikasno, onda bi i ona sama drugacije izgledala. A osim toga, koliko bi ona trebala staviti algi i kavijara i malina i sta ti ja znam sta jos. Gdje ona sve to bere i zasto su cijene tako prihvatljive?
majanb

samo za zene

Post by majanb »

[quote="Naca"]Ja nesto nisam sigurna za Bozen, jer da je sve to tako efikasno, onda bi i ona sama drugacije izgledala. A osim toga, koliko bi ona trebala staviti algi i kavijara i malina i sta ti ja znam sta jos. Gdje ona sve to bere i zasto su cijene tako prihvatljive?[/quote]
Naco, bas to sam i ja pomislila...
Mada je rukavica sasvim ok...
Kreme - vjeerna sam godinama Nivei, sada, stisle me godine, koristim sa onim Q10, ali zato obozavam parfeme, mlijeka za tijelo, kupke i gelove za tusiranje, one carobne male loptice koje se rastvaraju u vodi su mi strava...
Po pitanju parfema, prednost dajem Lacosti, Trusardiju, Gucci-ju...
Post Reply