Pomoc za Bogunovice

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Post Reply
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Pomoc za Bogunovice

Post by Petar-Peky Bukarica »

Nadam se da mi necete zamjeriti sto sam otvorio ovaj novi topik u kojem bih Vas zamolio da pomognemo Radmili , Mariji i Dusanu da dostojno obiljeze mjesto gdje pociva Colja .
Zamolio bih sve one koji zele da pomognu Bogunovicima , da svoju pomoc posalju na racun : RS35325934170015442905
Banka OTP Novi Sad - Ekspozitura Nis na ime Radmila Bogunovic .
Zahvaljujem se unaprijed svim ljudima dobre volje koji ce ucestvovati u ovoj akciji .
Nada-Naca Jaramaz
Posts: 174
Joined: Wed Dec 03, 2003 4:27 pm
Location: Beograd

Post by Nada-Naca Jaramaz »

Peki, ne vidim ko bi ti mogao zamjeriti na ovako humanoj incijativi, koja je za svaku pohvalu. Lako je mudrovati kad ti je dobro, na muci se poznaju junaci. Ja cu vec danas da uradim ono sto se ocekuje od sviju nas.
Dusan Sekulic
Posts: 25
Joined: Mon Apr 18, 2005 10:42 am

Post by Dusan Sekulic »

Peky,ideja Ti je dobra.Cini mi se da Ti nedostaju podaci za uplate iz inostranstva kao sto su S.W.I.F.T I KOJA JE BANKA KORESPODENTNA ZA EUR ili
DOLL.Neka familija to uzme u Banci i objavi na Galeriji.Ja cu se odmah pridruziti inicijativi.
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Hvala

Post by Petar-Peky Bukarica »

Dule , radim na tome . Hvala na upozorenju i zelji da pruzis pomoc .
laka

pomoc za Bogunovice

Post by laka »

Bravo Peki, idemo opet Kninjani, moramo da se pomazemo i to je fakat.
Dok god nas ima a dace bog da nas bude jos vise, nekome ce biti potrebna nasa pomoc.
Pridruzujem se ovoj akciji za pomoc familiji naseg sugradjana i prijatelja pok. Colje, samo bi zamolio Pekija da sa vremena na vreme ponovo objavi racun familije Bogunovic, jer kao sto sam vec jednom rekao vecina, procita samo zadnji komentar.
Jovan-Repko Urukalo
Posts: 159
Joined: Thu Mar 22, 2007 11:26 pm

Pomoc za Bogunovice

Post by Jovan-Repko Urukalo »

I ja se pridruzujem sa mojom pomoci.Slazem se sa D.Sekulicem,daj nam malo jos informacija za slanje pomoci. Repko.
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

INFORMACIJE

Post by Petar-Peky Bukarica »

Evo dobio sam i podrobnije informacije za one koji mogu i zele da ucestvuju u ovoj akciji . Nadam se da su tu svi potrebni podatci .

56A:Intermediary
OTP BANK PLC.,BUDAPEST
SWIFT CODE:OTPVHUHB

57A:Account With Institution
/11782007-21185102
OTP BANKA SRBIJA A.D. NOVI SAD,Serbia
SWIFT CODE:OTPVRS22


59:Beneficiary Customer
/RS35325934170015442905
RADMILA BOGUNOVIĆ
PALIH BORACA 16/29
18000 NIŠ
Srbija


Zahvaljujem se u ime familije Bogunovic i u svoje ime .
Radmila Bogunovic
Posts: 18
Joined: Sat Jan 31, 2009 12:18 am

Post by Radmila Bogunovic »

U svoje ime i ime svoje djece, sa ovolike vremenske distance, kada smo shvatili da je smrt sastavni dio života i nemoć da joj se suprostavimo, želim da se zahvalim svima koji su nam se pridružili u tuzi, bilo putem poruka na "galeriji", telegrama ili telefonskih poziva.
Jedno veliko hvala Duli Sekuliću, Pekiju, Julu, Ili Čeniću i Šaci za materijalnu pomoć koju su nam uputili.
Radmila Bogunović
Post Reply