Ozivljavanje grada

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Pitanje na pitanje!

Post by Petar-Peky Bukarica »

Zanimljivo pitanje, i da znas nisi jedini koji mi se obratio u vezi toga.
Evo da i ja tebi uputim jedno pitanje, sta te je navelo na tu misao?
Mirko Milinkovic
Posts: 25
Joined: Thu Nov 01, 2007 12:58 am

Iste fotografije

Post by Mirko Milinkovic »

Iste fotografije za koje ZNAM SIGURNO da su se pojavile samo na Galeriji jer su privatne
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Fotografije

Post by Petar-Peky Bukarica »

Nisam odgovorio, galerijaknina.com nije se prosirila ili presla na FB i ne vjerujem da hoce, ovdje mi je sasvim dobro a vjerujem i Vama, clanovima iste.
Zao mi je da se to dogodilo, pretpostavljam sa tvojim fotografijama. Volio bih da znam o kojim fotografijama se radi, mozemo se cuti preko e-maila ili privatnih poruka na Galeriji ako ne zelis javno pisati o tome.
Osim grupe Kninjana koji uredjuju jednu stranicu na FB (Kninska Stara Dama)niko mi se nije obratio da ce fotografije sa Galerije koristi na drugoj stranici.
Fotografije su slobodne za preuzimanje sa Galerije ali da ce se uzimati i brisati sa njih natpis "Galerija Knina" ili cak ime autora to mi je pomalo ruzno.
Last edited by Petar-Peky Bukarica on Thu Feb 25, 2016 9:33 pm, edited 1 time in total.
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Odgovor

Post by Petar-Peky Bukarica »

Da se ispravim u vezi koriscena materijala, za sad fotografija, sa Galerije na druge privatne stranice. Za odobrenje preuzimanja fotografija trazio je i g. Ivica Simic koji takodjer uredjuje stranicu o Kninu. To je to sto se tice trazenja odobrenja.
Uvjerio sam se da su na nekim drugim stranicama, za sad ih necu imenovati, koristene fotografije sa Galerije, brisan natpis Galerija Knina, brisano ime autora, a i neke su potpisivane sa svojim imenom iako sumnjam da je to tacno.
Eto, zao mi je sto sam ovako javno nastupio, a razlog je taj jer sam ulozio ogroman trud u sve ovo, i kako Mirko rece, neke su fotografije poslane da zive na Galeriji Knina i da ih se tu trazi, ako netko zeli da ih vidi.
Post Reply