SUSRET IN AMERIKA

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Susret in Amerika

Post by Petar-Peky Bukarica »

Ile da ti recem u vezi Las Vegasa , posto smo tamo vrlo kratko vrijeme , ja licno nebi volio da mi dan prodje u gledanju na neonke i bljestavilo .
Bolje da to vrijeme provedemo skupa uz pricu , zajebanciju , balote , karte i sta ti ja znam . Nadam se da shvacate sta ocu da kazem .
Premda mi je film The Hangover perfektan .
Last edited by Petar-Peky Bukarica on Wed Jan 12, 2011 9:11 pm, edited 1 time in total.
Dusan-Djuka Djujic
Posts: 14
Joined: Sun May 06, 2007 7:30 am

Post by Dusan-Djuka Djujic »

Peky i svi ostali,moram vam još jednom ponoviti"SVE JE SPREMNO ZA VAŠ DOLAZAK". Nemorate o ničemu razmišljati,samo mi javite kad ko dolazi dá vas sačekam na aerodromu.
Moj mobilni tel. 832-651-0309 pozivni za USA je 1
E-mail: ddjujic@hotmail.com
Skype: Dusan 1950
Puno pozdrava svima do skorog vidjenja.
Djuka
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Susret in Amerika

Post by Petar-Peky Bukarica »

Vidimo se u Petak (11.03.) , Djuka broj leta jevljam naknadno . Iz razgovora sa tobom i sto sam pricao sa drugim Kninjanima , ocekuje se oko 40 dusa . Ljepo , pozdrav svima .
Dusan-Djuka Djujic
Posts: 14
Joined: Sun May 06, 2007 7:30 am

Post by Dusan-Djuka Djujic »

Tako je za sada,a biće nas najmanje šezdeset.70% ljudi još Nije ni obavješteno,pa tek je peti dan da je taj topik otvorem na Galeriji.
Čekam te u petak 11. Marta na aerodromu.
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Susret in Amerika

Post by Petar-Peky Bukarica »

Ako je tako , vidide ti onda tamo kod vojske , za kazane i manjerke .
:wav:
Last edited by Petar-Peky Bukarica on Thu Mar 29, 2012 12:43 pm, edited 1 time in total.
Dusan-Djuka Djujic
Posts: 14
Joined: Sun May 06, 2007 7:30 am

Post by Dusan-Djuka Djujic »

Peky, ništa se ne sekiraj u subotu 12. Marta cjelí dan ce raditi roštilj i ražnjevi, a bitće i nešto za žlicom. To će biti organizovano u jednom novom parku namjenjenom za takve prilike, koji ima ama baš sve sadržaje i prateće objekte.niko neće jesti restoransku hranu.sve će spremati kninski texašani.
Novak Novakovic
Posts: 10
Joined: Sun Apr 08, 2007 4:38 am

Post by Novak Novakovic »

Prsut, koja pecenica,i nesto naseg vina stize sa sjevera,a ti Duka pripremi noz. Valjda te Bota naucio kako rezati. Mortadele ce biti kad dodjes u Milvoki.
Vesna i Ja takodjer dolazimo petak popodne, a vjerovatno i Mirko.
Pozdrav svima od Novaka.
Radmila Bogunovic
Posts: 18
Joined: Sat Jan 31, 2009 12:18 am

Post by Radmila Bogunovic »

Izgleda da su tamo preko bare prisutniji "zvuci rodnog kraja" u obliku pršuta i pečenice nego što su ovdje kod nas u Nišu.Ovdje je jako malo kninjana i mortadela se "stvarno" jede za razliku od Milvokija koju Novak spominje u šaljivom kontekstu.
Ovom prilikom pozdravljam Novaka i Vesnu i mnogo mi je drago što su se fino snašli pošto takvu informaciju imam od komšija Vulića kada su dolazili u Niš kod svojih rodjaka, a mojih komšija.
Pozdravljaju vas Bogunovići, Radmila, Dušan i Marija.
Jovan-Repko Urukalo
Posts: 159
Joined: Thu Mar 22, 2007 11:26 pm

susret in amerika

Post by Jovan-Repko Urukalo »

Repko dolazi tristoposto.Nisam siguran cetvrtak ili petak,ali cu biti TU.Nemojte zaboraviti ponjeti tanke rukavice posto ce mo igrati ZUJE i to obavezno.Jedva cekam da vas sviju vidim i da se druzimo onako ko u ono sretno doba.Dovidjenja.
Dusan-Djuka Djujic
Posts: 14
Joined: Sun May 06, 2007 7:30 am

Post by Dusan-Djuka Djujic »

Vazno obavjestenjue za sve koji dolaze na druzenje u Houston 12.3.2011.

Spavanje treba da rezervisete u hotelu Holiday Inn Express & Suites
Houston West Energy Corridor
2205 Barker Oaks
Houston, TX, 77077
tel: 281 497 9888
fax: 281 497 9889
e-mail: hourkhie@gmail.com
website: holidayinnexpress.com

Kod rezervacije treba da naglasite Dusan's group, da date svoje ime i prezime i broj kreditne kartice kao security deposit. Cijena sobe za jednu noc sa regularnim doruckom iznosi $59.99 + 11% taxa. BEz obzira dali je jednokrevetna, dvokrevetna ili apartman, i bez obzira koliko ce osoba da spava u sobi. Ova cijena vazi za period od 11.12.2011 poslje 12:00 p.m. do 14.3.2011 12:00 p.m.. Cijena je ista za sve bez obzira dali dolaze iz Amerike ili ostalih kontinenata.
Za sada toliko.
Pozdrav.
Djuka
Medicci86

Post by Medicci86 »

I ja dolazim sto posto ako zbog nicega onda zbog zuje, ali ja predlazem umjestop rukavica da se donesu vojnicke cizme. Neznam zasto Novak spominje vino i prsut a cuti za kobasice, za koga to cuva ili je mozda samo omaska pa da ga podsjetim.
kramaric1

KNINJANI PHOENIX

Post by kramaric1 »

STIZU U SUBOTU UJUTRU KRAMARICI I RASEVICI
:D
kramaric1

MUZIKA UZIVO

Post by kramaric1 »

VESELJE DO ZORE :D :D :D :D :D :hello1: :wav:
Medicci86

Post by Medicci86 »

a gdje se to vama kramaricima zuri
Novak Novakovic
Posts: 10
Joined: Sun Apr 08, 2007 4:38 am

Pitanje Kramaricima

Post by Novak Novakovic »

Dali stizu Cile i Jasna.
Pozdrav svima od Novaka
Post Reply