SUSRET IN AMERIKA

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Post Reply
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

SUSRET IN AMERIKA

Post by Petar-Peky Bukarica »

Ajde da popricamo o tome kako bi reagirali kada bi vam neko predlozio da se nadjemo za vikend u jednoj od drzava Amerike (Kansas ili ...) , koliko bi to bilo ostvarivo . Na primjer , nadjemo se pocetkom Marta u nekom restoranu gdje bi proveli ugodno vece u drustvu osoba koje dugo nismo vidjeli .
Kakve su sanse da se jedan vikend preskoci kositi trava , cistiti snijeg ,
odgodi krecenje ili ribolov i zaputi se sa familijom ili bez , na kratko druzenje sa ljudima koje smo poznavali od prije.
Po tekstu bi se reklo da se odnosi samo na Kninjane koji zive na zapadu , sta normalno nije tacno , svi Kninjani su dobrodosli.
Zamolio bih vas da pisete ako ste zainteresirani , da vidimo dali je to izvodljivo .
Boro Raskovic
Posts: 39
Joined: Thu Aug 23, 2007 2:14 pm

Post by Boro Raskovic »

Predlog ti je vrlo dobar. Ja ne mogu prvi vikend u martu, bit cu u Arizoni. Svaki drugi je OK. Ako dodje do realizacije predlozio bih toplije krajeve jer je jos hladno u to doba godine u Kanzasu ili srednjim i sjevernim krajevima Amerike. A kad se leti avionom nije bitno 1 sat vise ili manje. U nadi skorog vidjenja pozdrav.
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Susret in Amerika

Post by Petar-Peky Bukarica »

Kanzas sam naveo jer mi izgleda da je u sredini . Kalifornija , San Francisko ili LA .
PALE

Post by PALE »

A sta je falilo Alabami ? Salim se !
Kakva koincidencija, jucer me zove jedan prijatelj da ga posjetim, u Ameriku. Da li su ljudi a)-izgubili osjecaj ? b)-zaboravili ? ili c)-ostarili pa posenilili ?, koja je jebada otici iz Srbije u Ameriku i kad bi imali volje i para ? Nisam mu ni odgovorio jer mi je odlazak u Ameriku gotovo neizvodljiv , ( a i sta`s tamo vid`ti ?)
Dusan-Djuka Djujic
Posts: 14
Joined: Sun May 06, 2007 7:30 am

Houston

Post by Dusan-Djuka Djujic »

Peky,ideja ti je super,a ja predlazem da se nadjemo u Houston-u,jer je vrijeme u martu u ovom djelu Texasa idealno. Kao alternativa moze Los Angeles,Las Vegas ili Phoenix.Pozdrav svima.
Djuka
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Susret in Amerika

Post by Petar-Peky Bukarica »

Pale ne znam zasto sam mislio da si ti negdje u Americi . Mozda zbog naglaska .
Djuka , meni je potpuno svejedno , jedino bi trebao neko da pronadje neki restoran i da u blizini ima neki hotel ili motel . Sad sam vidio da si ti u Hjustonu , sta mislis o tome ? Trebalo bi datum odmah odrediti .
Sta mislite za 12. Mart ?
Do sada ti , Boro i ja , ma bice toga jos , da spojimo makar dva stola .
Mirko Milinkovic
Posts: 25
Joined: Thu Nov 01, 2007 12:58 am

Knin

Post by Mirko Milinkovic »

A šta mislite o sastanku u Kninu?
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Susret in America

Post by Petar-Peky Bukarica »

Milko , ako ti ili neko drugi zeli organizirati susret Kninjana u Kninu moras otvoriti novi topik i na njemu organizirati zeljeni susret .
Dusan-Djuka Djujic
Posts: 14
Joined: Sun May 06, 2007 7:30 am

Post by Dusan-Djuka Djujic »

Peky,sto se tice organizacije to smatraj da je vec sve dogovoreno-Houston mart 12-ti 2011
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Susret in America

Post by Petar-Peky Bukarica »

Hvala Djuka .
Znaci ostaje samo da vidimo tko je zainteresiran da nam se pridruzi .
Dusan-Djuka Djujic
Posts: 14
Joined: Sun May 06, 2007 7:30 am

Post by Dusan-Djuka Djujic »

Ajmo ća,Repko,Bokse,Ile,Novače.....,šta čekate,rezervišite-kupujte karte.
Ja od kninskih rekvizita raspolažem sa: ozidanom i obloženom šamotom pravom pecanom,ražnjem,pekom-kovanicom iz Knina,balotama i kartama od briškule.sve je spremno.Čekam vas po naški.
Jovan-Repko Urukalo
Posts: 159
Joined: Thu Mar 22, 2007 11:26 pm

susret in amerika

Post by Jovan-Repko Urukalo »

Vidimo se u Martu u Hjustonu,Meni sve odgovara na ovom kontinrntu.Volio bi da se i ostali dogovore po mogucnostima pa da se pocne nesto novo.Peky,primio sam tvoj poziv,kao i Djukin i mislim da ti je ideja ODLICNA.Vidimo se i cucemo se. Repko.
Ile Cenic
Posts: 95
Joined: Mon Mar 26, 2007 5:19 am
Location: california

Post by Ile Cenic »

Bravo PEKY,DJUKA, REPKO i ostali lijepo bi bilo da se stara raja skupi pa makar na jedan dan, sto se mjesta tice mislim da bi vecina volili da vide LAS
VEGAS,cijena karata sa sjevera i srednje Amerike nije velika razlika. Sta mislite? pozdrav ile!!!!!!!!
Novak Novakovic
Posts: 10
Joined: Sun Apr 08, 2007 4:38 am

Post by Novak Novakovic »

Danas me je nazvao Djuka i obavjestio o ovoj Pekijevoj ideji. Odlicna je. Vidimo se, samo potvrdite datum i lokaciju da se na vrijeme kupi karta. Ja cu vidjeti da nam se mozda jos netko iz Milvokija ili Chicaga prikljuci i o tome Vas obavijestiti. Pozdrav svima od Novaka.
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Susret in Amerika

Post by Petar-Peky Bukarica »

Onda dogovoreno : 12.Mart , Hjuston .
Djuka treba naci neki hotel , motel , jesi li mislio o tome ?
Post Reply