Za clanove Galerije

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Ime-Nadimak Prezime

Post by Petar-Peky Bukarica »

Postovani Repko,nije mi bila namjera da se mijenjaju licni nadimci nego da se uz nadimak ubaci ime i prezime,npr. Petar-Peky Bukarica ili Jovan-Repko Urukalo,ako hoces da zadrzis svoj nadimak.Ne vjerujem da smo ikoga zvali : krajisnik43,kulanatvrdjavi ili Lika-Dalmacija.Neka se ne ljute oni cije sam nadimke bez ikakve zle namjere naveo.Za sad to je samo molba da se to napravi,nije "pod nus",samo kazem da bi bilo pristojnije.
Milica Bukarica Racunica
Posts: 13
Joined: Thu Apr 24, 2003 11:23 am
Location: Melbourne

Post by Milica Bukarica Racunica »

Eh, sad ce svi znati da smo u rodu :lol:
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Imena

Post by Petar-Peky Bukarica »

Neki znaju a neki ce saznati,neka znadu,nista lose u tome,nema se sta kriti. :love4:
Nijema

Re: Ime-Nadimak Prezime

Post by Nijema »

Petar-Peky Bukarica wrote:Postovani Repko,nije mi bila namjera da se mijenjaju licni nadimci nego da se uz nadimak ubaci ime i prezime,npr. Petar-Peky Bukarica ili Jovan-Repko Urukalo,ako hoces da zadrzis svoj nadimak.Ne vjerujem da smo ikoga zvali : krajisnik43,kulanatvrdjavi ili Lika-Dalmacija.Neka se ne ljute oni cije sam nadimke bez ikakve zle namjere naveo.Za sad to je samo molba da se to napravi,nije "pod nus",samo kazem da bi bilo pristojnije.
Samo da se zna: Ja se ne slazem!!!!
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Ime-Nadimak Prezime

Post by Petar-Peky Bukarica »

Dobro,a zbog cega?
Nijema

Re: Ime-Nadimak Prezime

Post by Nijema »

Petar-Peky Bukarica wrote:Dobro,a zbog cega?
Pa , eto tako!
Jovan-Repko Urukalo
Posts: 159
Joined: Thu Mar 22, 2007 11:26 pm

Za clanove Galerije

Post by Jovan-Repko Urukalo »

Ja licno nisam hteo da napravim neku zbrku i izvinjavam se zbog toga.U ostalom ja cu napraviti kako gazda kaze,a vjerovatno da me na Galeriju do sada svi znaju po imenu i prezimenu i nadimku.Pozdrav sviam od Jovice -Repka - Urukala.
Dean Beric
Posts: 235
Joined: Mon Jan 05, 2009 8:51 pm

NICK NAME, OLI TI GA NADIMAK

Post by Dean Beric »

Baš mi je zao sto ce nestati nadimci, a taman sam mislio izbrisati ime i prezime i staviti novi nadimak koji bi izgledao otprilike ovako:
ONAJ KOJI NE PISE DOK CITA TUDJE, A KAD PISE NE CITA TUDJE
ili skraæeno: OKNPDCT..... (pet tacaka za svaki slucaj),
kad je vec zauzeto livada, lug, njiva, bikonja i slicno
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Ime i prezime

Post by Petar-Peky Bukarica »

Do sada je blokiran pristup na Galeriju za sezdeset i dvojie clanova koji ne koriste svoje puno ime i prezime kao username.Krenuo sam od zadnjeg upisanog prema prvom upisanom.Svi oni kojima je pristup blokiran su obavjesteni preko e-maila (koji su prikazali pri upisu) i ujedno zamoljeni da svoje username preprave u puno ime i prezime.
Najljepse se zahvaljujem svima koji ce mi pomoci u ovoj akciji,predpostavljam da ste to svi Vi jer ne vidim razlog da se to ne napravi.
Hvala jos jednom.
Dean Beric
Posts: 235
Joined: Mon Jan 05, 2009 8:51 pm

PUNO IME

Post by Dean Beric »

Uvijek se predstavljam kao Dean Beric, pokojnog Vladana, ali cu na Galeriji zadrzati skraceno: samo Dean Beric.
Vrlo mi je drago i milo sto cu ubuduce postove citati znajuci ko ih pise. Nadam se da to vrijedi i za opustjeli ZIDIC ( :cry: ) i jedino bih iznimku dopustio mojoj prijateljici Taliji.
Pozdrav svim sadasnjim i buducim galerijasima. D :D
Nada Jejina
Posts: 8
Joined: Wed Dec 02, 2009 6:04 pm
Location: Sydney, Australia

Post by Nada Jejina »

Potpuno podrzavam i pozdravljam tvoj razumni prijedlog Peki, jer cesto ne prepoznam neke drage ljude zbog njihovih skrivenog identiteta i to mi je jako zao.To se odnosi i na Zidic, kao sto Dean sugerira.. Mozda neki trebaju dodati svoj nadimak svom imenu i prezimenu, jer je nadimak vrlo cesto sastavni dio identiteta neke osobe i mnogi ih znaju upravo po nadimku. Malo fleksibilnost nije na odmet.Veliki pozdrav svima.
Mirko Milinkovic
Posts: 25
Joined: Thu Nov 01, 2007 12:58 am

Post by Mirko Milinkovic »

Nema smisla, ali ipak kad vec trazis onda bi bio red da objasnis kako to napraviti. Znaci li to da se stari korisnik zanemari i napravi novi sa novim username?
Ako je tako onda je to posebno bez veze.... :o
Ili treba imati "vezu" da se promjeni username?
Ili se ljudi vise ne druze na zidicu, ne pricaju, nece da kazu jedan drugome ime? Tko je koga ovdje ikad upitao za ime?
Da se vise druzite na forumu ne bi trebalo uvoditi ovakve sisteme....

NAPISI UPUTE O PROMJENI USERNAME-A!!!!

I molim bez ljutnje :D
Što bi neki rekli: "NO hard feelings!"
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

O imenu i prezimenu

Post by Petar-Peky Bukarica »

Mikela,hvala na pomoci,uzimam ovu tvoju poruku kao dobronamjernu primjedbu pa cu na takvu i odgovoriti.
Vrtait cu blokadu u toku sutrasnjeg dana svima onima kojima je blokiran pristup Galeriji (njih 89) sa molbom da mi se do 01.10.2013. godine svi oni a i ostali clanovi Galerije ciji username ne nosi puno ime i prezime jave na moj e-mail sa informacijom o starom usernam-u i svom punom imenu i prezimenu koji zele da se objavi,ako se zeli moze se dodati i nadimak ili djevojacko prezime.
Promjenu Vaseg username-a cu ja napraviti jer smatram da je tako najlakse.
Moj mail je : peky240453@hotmail.com
Za mene je ovo nepravilan username : petarbukarica ili PetarBukarica …Pravilno bi bilo : Petar Bukarica .
Izgleda komplicirano,ali nije,vjerujte mi,bit ce puno kulturnije i pristojnije.Zamoljavam Vas jos jednom da to napravite,to je za Vas ugodniji boravak na Galeriji.Hvala.
Smatram da onaj tko ne pristane na ovo ne zeli da bude clan Galerije a ako ne zeli,sta mu ja mogu.
Last edited by Petar-Peky Bukarica on Wed Sep 18, 2013 12:23 pm, edited 1 time in total.
Milos-Miso Milic
Posts: 48
Joined: Sat Nov 17, 2007 11:49 pm

Post by Milos-Miso Milic »

milko je bio dobronamjeran .
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

01.10.2013.

Post by Petar-Peky Bukarica »

Nesto niste bas ozbiljno shvatili moju poruku,ne trazite da se Vas username prepravi.
Post Reply