Za maturante '73.

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Post Reply
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Za maturante '73.

Post by Petar-Peky Bukarica »

Prenosim Vam poruku koju sam dobio u e-posti.

Poštovani,

evo s popriličnim zakašnjenjem sam se sjetio kao predsjednik famoznog IV c razreda kninske gimnazije gen. 1973. da se upravo navršilo tek 40 godina od ispita zrelosti.Red je da se okupimo na stepenicama u Kninu,evo i za prvo javljanje 6 mogućih datuma.:
15. 6. 2013.
22. 6. 2013. (simpatičan datum u RH se slavi kao Dan antifašističke borbe),
29. 6. 2013.
6. 7. 2013.
13. 7. 2013.
putem ankete ćemo izabrati jedan, odgovore i želje šaljite na moju adresu ili ljudima iz svakog razreda. Izabrao sam, slučajnim izborom,
iz IV a Dinka Kneževića ( zvati sa kuce), IV b Babić Vukašin ( vuko@edb.rs ), IV c Killy ( ilija.krneta@gmail.com ), i IV d Đoko
Nonković (djoko.nonkovic@srpskabanka.rs ),Zlatko Dokaza (zlatko.dokaza@hzinfra.hr ). Vas izabrane zamoljavam da odmah obavijestite ljude iz vašeg razreda o inicijativi a odgovore pošaljite meni zbog koordinacije.
Plakat šaljem i na tri zanimljiva sajta koja nam mogu pomoći ukoliko objave (besplatno) ovu obavijest. Hvala unaprijed!
Eto, nemamo puno vremena, na posao, srdačno i s poštovanjem,pozdravlja vas vaš Killy.
Last edited by Petar-Peky Bukarica on Sat Sep 28, 2013 3:46 pm, edited 6 times in total.
milanovic

slike

Post by milanovic »

Nismo vidjeli niti jednu sliku sa prosle ove mature.
Post Reply