Ilegalac

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Post Reply
Nijema

Ilegalac

Post by Nijema »

Molim postovanog gazdu da mi dozvoli da predjem u ilegalu i obecavam da cu se ponasati casno i posteno kao pravi ilegalac......mogu se mozda zvati TIHI! :oops: :lol: :(
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Legalna ilegala

Post by Petar-Peky Bukarica »

Ti bi u legalnu ilegalu.Osim toga vidim da ti je do sege a ja u poslu skoro pa do guse.Neki bi se vec ugusili da su u mojoj poziciji.

PS : 01.10.2013. god.
Nijema

Re: Legalna ilegala

Post by Nijema »

Petar-Peky Bukarica wrote:Ti bi u legalnu ilegalu.Osim toga vidim da ti je do sege a ja u poslu skoro pa do guse.Neki bi se vec ugusili da su u mojoj poziciji.

PS : 01.10.2013. god.
Ja tise iskreno divim i s punim postovanjem cijenim tvoj rad!
Mozda ti se moj napis ucinio saljivim ali u njemu nema nimalo sale , dapace, ja mislim sasvim ozbiljno! ......mislim da je dovoljno da glavni gazda ili administrator ili kako vec hoces da se tvoja funkcija nazove, poznaje identitet clana galerije....Sto se mog imena i prezimena tice ne vjerujem da bi to ljudima ista znacilo ......
I ponovo bih zamolila da me prebacis u ilegalu ili da mi dozvolis da ponekad provirim na galeriju....
S duznim postovanjem Neda Gacesa
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Legalna ilegala

Post by Petar-Peky Bukarica »

Nedo,svidja mi se tvoj stil pisanja,bio ozbiljan,studiozan ili ovako "seretski".
Stalo mi je da budes ovdje sa nama i da se druzimo i nadam se da ces prihvatiti pravila Galerije,
koja zele biti sasvim normalan vid komunikacije medju ljudima,otvoren i srdacan.
Nadam se da cemo caskati na Galeriji i poslije 01.10.13.
Nijema

Re: Legalna ilegala

Post by Nijema »

Petar-Peky Bukarica wrote:Nedo,svidja mi se tvoj stil pisanja,bio ozbiljan,studiozan ili ovako "seretski".
Stalo mi je da budes ovdje sa nama i da se druzimo i nadam se da ces prihvatiti pravila Galerije,
koja zele biti sasvim normalan vid komunikacije medju ljudima,otvoren i srdacan.
Nadam se da cemo caskati na Galeriji i poslije 01.10.13.
I meni je stalo takodjer ali nekako mi to novo pravilo ne mirise mada ni ne smrdi, i iskreno receno , ne znam sto da kazem.Ako me ne pustis u ilegalu morat cu u hackere!
Srdacan pozdrav
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Legalna ilegala

Post by Petar-Peky Bukarica »

Ilegalu ti ne mogu odobriti jer je za svh isto,sta ces izabrati to je tvoja stvar,sta god izabrala ziva,zdrava i vesela bila. :thumbleft:
Nijema

Re: Legalna ilegala

Post by Nijema »

Petar-Peky Bukarica wrote:Ilegalu ti ne mogu odobriti jer je za svh isto,sta ces izabrati to je tvoja stvar,sta god izabrala ziva,zdrava i vesela bila. :thumbleft:
:?: Pa ni preko veze????.....a sto se zdravlja i ostalog tice, zahvaljujem na lijepim zeljama i uzvracam ih takodjer!
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

legalna ilegala

Post by Petar-Peky Bukarica »

":clock: :smurfin: :sleepy1:" !!!
Nijema

Re: legalna ilegala

Post by Nijema »

Petar-Peky Bukarica wrote:":clock: :smurfin: :sleepy1:" !!!
:sunny: :arrow: :( :idea: :oops:
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Legalna ilegala

Post by Petar-Peky Bukarica »

:clock: :smurfin: :sleepy1: = Istice ti vrijeme "Strumfeta",ne spavaj !!!
Nijema

Re: Legalna ilegala

Post by Nijema »

Petar-Peky Bukarica wrote::clock: :smurfin: :sleepy1: = Istice ti vrijeme "Strumfeta",ne spavaj !!!
:geek: Ja se sve potajno nadam da me neces protjerati s galerije....ili sam glupa ili sam nepopravljivi optimista ili ovo obadvoje!
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Legalna ilegala

Post by Petar-Peky Bukarica »

Moje namjere nisu da tjeram Kninjane sa Galerije,nego jednostavno da otkriju svoj identitet i nastave dolaziti na stranicu.
Ne znam zasto je problem otkriti svoj identitet u cemu je tu strah ili zasto to raditi iz cistog inata i odustati od Galerije.Ako netko misli da ima logicno objasnjenje zasto ne moze otkriti svoj identitet neka mi se javi ( peky240453@hotmail.com ) ozbiljne slucajeve cu rado razmotriti i uvaziti ako stvarno postoji razlog.
Takodjer ne bih zelio voditi "rat" sa onima koji ne zele da ispostuju ovu moju odluku u vezi username,moja uloga na Galeriji je takva kakva je i zelja mi je da i dalje radim na stranici iako bi neki voljeli da Galerija ne postoji,ne bar pod mojom kontrolom.Na Galeriji su 152 topika sa 6 693 posta,sa 16 462 fotografije,broj clanova 2 621 ,ali to nije realan broj jer su se mnogi upisivali po par puta,tako da cemo ovom promjenom dobiti priblizno tacan broj.Ove brojke pokazuju da ako Galerija i sad stane ona je opravdala svoju namjenu.
Napominjem da se svi tekstovi i komentari od oni koji budu izbrisani automatski ponistavaju,tako da ako stvarno to zelite mozete to napraviti,izbor postoji.
Eto,pa mi ti sad odgovori,da li si (tamo neka) ili si nepopravljivi optimista i postovani clan Galerije Knina ili buduci hacker ili sta ti ja znam vec,ima masu toga.
:clock: :smurfin: , :sleepy1: .
lana

legalizacija-komu ili èemu?

Post by lana »

Ajmeeee, ovo me totalno prestrašilo!!!!
Ne bi ja u legalu ali pretnja brisanjem pa taka! :roll: :roll: :roll:
Ja se svejedno više nagibam Nijemoj iliti Nedi,
nije meni do ilegale ali nije mi ni do legale jer danas svašta možeš "poguglati"
i dosad sam sa "guglanjem" upadala direkt na forum galerije, kako ja tako i Djoni sa Aljaske ili Serjoža sa Kamèatke. 8) 8) 8)
Tik tak dobiju svi sve moje komentare i sklope sliku, koju ja ne bi voljela da sklope, ako me Peky razumiješ, što sam htjela reæi. :roll: :roll:
I još nešto:
U zadnje vrijeme je forum zakljuèan za èlanove i nema upadanja nako, pa me zanima, da li æe to tako i kasnije ostati
ili je to samo privremena mjera,
u svrhu dramatizacije s ciljem legalizacije. :shock: :shock:
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Dramatizacija

Post by Petar-Peky Bukarica »

Lana,forum se ne moze citati ako se ne ulogujes a od 01.10.13. nitko nece moci na Galeriju ako nema u svom username svoje puno ime i prezime.
Vec sam napomenuo da se sa brisanjem clanstva na Galeriji automatski brisu svi njihovi postovi i komentari.To bi bio veliki gubitak za Galeriju i ne bih zelio da je bilo tko napusti zbog toga sto ne zeli svojim sugradjanima otkriti svoj identitet.
Pretpostavljam da Vam nije problem otkriti svoj identitet na drugim web stranicama po internetu,a sad ovdje gdje ste kod kuce medju svojim svijetom nesto izigravate tajnovitost i strah od BB ili neceg drugog.Odavno se mi Lana krckamo u loncu a mislimo kako se mozemo sakriti iza pet/sest slova izabranih sa nekim znacenjem ili bez njega.
Za mene licno bojkot ovoga moga zahtjeva moze biti samo ne slaganje sa politikom Galerije,njenom tematikom,koja je oslobodjena tereta koje neki nose u sebi ili sam im ja kao osoba antipatican i zbog toga ne zele da naprave ono sto sam ih pristojno zamolio,ja kao administrator ili gazda ili sugradjanin ili bilo kako.
Nadam se da ce Vam se padobran na vrijeme otvoriti i da ce spustanje biti ugodno i sigurno. :wave:
Nada Jejina
Posts: 8
Joined: Wed Dec 02, 2009 6:04 pm
Location: Sydney, Australia

Post by Nada Jejina »

Pozdrav za Lanu i Nijemu!
Vas dvije ne poznajem i kada vi napisete svoje ime i prezime, sto nije ni vazno, ali sigurno ostavljate utisak dviju pametnih, sarmantnih i duhovitih zena i lijepo pisete...zar to nije dovoljo? Hajde, otvorite padobran, kao sta Peki kaze...Vas dvije doista nemate sto izgubiti...Veliki pozdrav
Post Reply