SOLIDARNOST

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Post Reply
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

SOLIDARNOST

Post by Petar-Peky Bukarica »

Pomoc koju uputimo prijateljima, poznanicima ili cak ljudima koje ni ne poznajemo, moze biti veliki podstreh i nada za one koji su se nasli u tako teskoj situaciji.
Zamolio bih Vas da ucestvujete u ovoj akciji i da pomognemo Radmili,Mariji i Dusanu Bogunovic, da se za jedan period izvuku iz teske situacije i da im pokazemo da ih nismo zaboravili, te da im pruzimo ruku pomoci i solidarnosti.
Poslije Coljine smrti njihova situacija je postala teška, ali su još veće teškoće nastale uslovljene Radmilinim narušenim zdravljem i gubitkom posla.Izgubile su se mogućnosti za egzistenciju i za finansiranje Marijinog fakulteta koji je ona morala napustiti, pa tako ona i Dušan rade različite poslove u borbi za opstanak.
Prije nego što sam pokrenuo ovu akciju konsultovao sam se sa Radmilom i ona je pristala, iako je svjesna toga da ima mnogo naših ljudi kojima je pomoć potrebna pa tako mnogo i ne očekuje i na nikoga se ne ljuti.
Molim Vas da mi se javite ovdje ili na moj mail ako imate dodatnih pitanja (peky240453@hotmail.com). Hvala.

56A:Intermediary
OTP BANK PLC.,BUDAPEST
SWIFT CODE:OTPVHUHB

57A:Account With Institution
/11782007-21185102
OTP BANKA SRBIJA A.D. NOVI SAD,Serbia
SWIFT CODE:OTPVRS22

59:Beneficiary Customer
/RS35325934170015442905
RADMILA BOGUNOVIĆ
PALIH BORACA 16/29
18000 NIÅ 
Srbija
Post Reply