PRICAM TI PRICU !

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

cedna

Post by cedna »

Ma niste u pravu.Crna kao noc...
Ajde dalje:ime sam dobila po njemu?!A kosa mi nekad bjese crna,crna...
Nisam ja vas razotkrila skroz:npr.nace bi trebalo da se sjetim po Banja luci,ali ne ide mi.Upoznala sam u BL i Darka Dondura i bracu Vujice (Zdravka i Paju) i cak cuvenog karatistu ali Naca?
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

NAVRATI NA KAFICU

Post by Petar-Peky Bukarica »

Evo Naca i ja smo na Zidicu ako ti nije problem svrati.
Kninjanin

Post by Kninjanin »

Evo 'vako: :)
Cedna, zivila u Bloku 3.decembra (Naca zivila u zgradi iza samoposluge :) ),
otac Cedo, radio u samoposluzi :)
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

STIPE MILUN U NISTA

Post by Petar-Peky Bukarica »

Stipe Milun u nista!
Ognjen Simic
Posts: 14
Joined: Sun Apr 10, 2005 4:12 am

Post by Ognjen Simic »

stvarno kninjanine .. lijepo ti kaze drugarica/gospodjica/gospodja da je zivila izmedju bolnice i zeljeznickog konacista, gdje ima sve skupa jedno dvije zgrade i to brojeci s obe strane ulice ... sto ne znaci da ja imam pojma o kome se radi ... mogu jedino iskoristiti ovu priliku da pozdravim svog penzioniranog ujaka cedu i pokojnu tetku cednu
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

JABLANI SE POVIJAJU

Post by Petar-Peky Bukarica »

Uz pjesmu ...
Kninjanin

:)

Post by Kninjanin »

pk16 wrote:stvarno kninjanine .. lijepo ti kaze drugarica/gospodjica/gospodja da je zivila izmedju bolnice i zeljeznickog konacista, gdje ima sve skupa jedno dvije zgrade i to brojeci s obe strane ulice ... sto ne znaci da ja imam pojma o kome se radi ... mogu jedino iskoristiti ovu priliku da pozdravim svog penzioniranog ujaka cedu i pokojnu tetku cednu
E bome i jeste vrijeme da se ti javis. Tebe bi trebalo ponekad provocirati pa da bi se javio.
Ali mi je drago kad vidim da ipak citas ove stranice :)

Pozdrav za PK16 uz pjesmu "Prodje leto trideseto..." :)
Nada-Naca Jaramaz
Posts: 174
Joined: Wed Dec 03, 2003 4:27 pm
Location: Beograd

Post by Nada-Naca Jaramaz »

A sve mi se cini da bi nekako trebali proslaviti stotog jubilarnog clana ovog nasem foruma. Ja cu nesto popiti definitvno, a vi vidite sta cete.
Da nas bude jos nekoliko stotina, da smo zivi i zdravi,da...
Jul

CEDNA MOZDA TE I ZNAM

Post by Jul »

Kako volim kad je kviz u pitanju, pogotovo kad je u pitanju razotkrivanje nasih sugradjana odnosno sugradjanki. Bilo je interesantno dok smo razotkrivali Nijemu. I otkrili smo je. Mislim da ni ovaj kviz ne bih trebao dugo da traje, jer smo se mi u Kninu svi dobro poznavali, pa makar i u prolazu. Prvo pitanje:
1.Da li si stanovala u NOVAKOVOJ ZGRADI?
2.Da li pripadas generaciji sedamdesetih?
3.Kojeg karatistu poznajes u BanjaLuci?
4.Da li zivis u BanjaLuci?
5.Da li je mozda taj karatista CEZAR?(CENIC NIKOLA)
Za sad toliko.
Pozdrav za sve ucesnike kviza.
J U L !!!
cedna

Nije desetka ali ...

Post by cedna »

Bravo JUl,blizu si.
Cutala sam nekoliko dana (a nije mi obicaj).Posto cuvam ovaj sjeverni pol,a stiglo mi vino i prsut i dragi gost,ja sam vas ne zaboravila nego malo zanemarila.(A ako mi ne zavidite oprosticete mi!?) :D
Inace opet se vracam u skolske klupe,(u ovim godinama?!) i necu imati puno vremena za pisanje, tako da se izvinjavam postovanim gledateljima.
(Bit´cete jako tuzni,zar ne?)
I konacno JUL-u:
1.NOVAKOVU ZGRADU pomakni 100 m prema apoteci.
2.Hvala ti sto si mi poklonio dvije godine,a Dzoni je pjevao:osam sezdeset,osam sezdeset, vratice se opet....
3,4,5:Cezar da-iako sam ga srela nekoliko puta u BL i Kninu i to dok sam se ja bavila knjigom,a kasnije mu se trag gubi.
Je li dosta?
Aj´ sad ti....
cedna

Post by cedna »

Naco hvala ti na ponudi za proslavu a tvoj poziv je dosao nekako bas na dan kad je osvanuo my birthday tako da sam ja pomalo sebicno proslavila u krugu porodice.Ostavicu vam malo vina i loze pa dobrodosli!
Nada-Naca Jaramaz
Posts: 174
Joined: Wed Dec 03, 2003 4:27 pm
Location: Beograd

Post by Nada-Naca Jaramaz »

Cedna, s malim zakasnjenjem, sretan tebi rodjendan!
Jul

SRETAN RODJENDAN

Post by Jul »

Pridruzujem se Nacinoj cestitci za rodjendan, i ujedno pozdravljam moju bivsu komsinicu iz Knina(Ja sam stanovao peko puta robne kuce, zgrada na cosku).
Pozdrav C.M od JULA iz Sydneya.
Nela
Posts: 108
Joined: Wed Jun 04, 2003 10:18 pm
Location: Gospic

Post by Nela »

Drago mi je da vidim sve vise zenskih clanova (mislim da ni nasem muskom dijelu foruma nece biti krivo). Dakle dobrodosle drage dame, i Cedna koja se javila i Jadra koja se kao nova prijavila. Osjecajte se kao kod kuce :lol:
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

PO LICKI

Post by Petar-Peky Bukarica »

Nela,nasjecide slanine , baci polica u zar i donesi crnjaka.
Post Reply