PRICAM TI PRICU !

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Post Reply
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

DUNAVOM BRODOVI PLOVE ...

Post by Petar-Peky Bukarica »

Mrs. Sanja,ako imas neki problem,trebala bi se javiti TESLI (Mici),ustvari prozovi njega,jer on je majstor ciju sam pomoc i ja trazio dok sam pravio ove stranice.Na Forumu postoji njegov mail ili ga jednostavno,prozovi.
Drago mi je da si nasla mjesto ("Galeriju"),gdje ces u drustvu znanih ljudi,
vratiti neke slike i dogadjaje iz "onih" dana.Jer kako jedan rece :
"IZGUBLJENO JE SAMO ONO,CEGA SE ODREKNES".
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

STA JE OVO,POLAKO LJUDI...

Post by Petar-Peky Bukarica »

Dok sam pokusao da odgovorim mrs. Sanji,ono jos masu poruka,tako da sad ispade da sviram u suplji stap.
Last edited by Petar-Peky Bukarica on Tue May 08, 2007 8:46 am, edited 1 time in total.
Nela
Posts: 108
Joined: Wed Jun 04, 2003 10:18 pm
Location: Gospic

cudna li cuda

Post by Nela »

Sta je ovo narode? Cipe i ja Vas ostavimo koji dan, a vi kao da ste s lanca pusteni, pa nikad kraja prici. Vidim da je Sanjica razbudila clanove, ha,ha,ha. Moj naklon, Sanjice i oprosti sto te zovem u deminutivu, ali tako smo te uvijek zvali da bi te razlikovali od one druge Sanje.
Nela
Posts: 108
Joined: Wed Jun 04, 2003 10:18 pm
Location: Gospic

Post by Nela »

Usput, vidim da ste i ti i Peky tu, ali me cure zovu na kavu iz druge kancelarije, pa se moram na trenutak odjaviti (necu da drugi citaju).
Peky, my sister pozdravlja tvoju hanumu .
sanja

Razbudjeni

Post by sanja »

Jutro! Odspavala ja mojih nekoliko sati i sad sam opet ko nova!
Pozdrav Peky i hvala da toploj dobrodoslici!
Je, malo sam vas razbudila, tako je valjda kad se pojavi novi lik. Osim toga, strasno me je iznenadilo kad sam shvatila da se ljudi skrivaju iza nick nameova, pa me to podsjetilo na one bezbrojne druge (pubertetske) forume po internetu koje posjecuje moja kcer Kasja i glumi da ima 25 godina, da je manekenka.... Shit!
Pozdrav Neli. Nela, po necem sam te osjetila ovih dana. Sta se zbiva s tobom. Izgleda da si dobro. Kako je bilo na moru? Ja, vidi apsurda, radim na Bacvicama, a okupam se svega nekoliko puta godisnje.
E, sad sa samo svratila s posla, no ne znam koliko cu moci biti conectirana. Jos se nismo do te mjere modernizirali da smo, kao ovi zapadnjaci, stalno online.
Nela
Posts: 108
Joined: Wed Jun 04, 2003 10:18 pm
Location: Gospic

Za Sanju

Post by Nela »

Kako ja? Sve u svemu odlicno, radim ono sto volim, slobodno vrijeme provodim kako volim, zdrava kao dren, uglavnom raspolozena ... a sto si se mene sjetila bas se cudim? Ima vec duuuugggo da smo se ispustili iz vida. Salu na stranu, drago mi je i polaskana sam da se mene netko sjeti (pa makar si zensko).
Nela
Posts: 108
Joined: Wed Jun 04, 2003 10:18 pm
Location: Gospic

Post by Nela »

Za kontinentalce - more toplo (23), pijesak idealan (bez crnih udovica) za pravljenje dvoraca i zakopavanje muza (tj. zene) bez suvisnog zasto. Temperatura Ozujskog piva - taman taman kako treba, boja ramena - taman kako ne treba, al ne moze nam sve biti... Pozdravljam citavu ekipu, vratih se na kratko, a sutra je neradni dan i pogodite gdje cu biti (ta tvoja barka mala...). Molim veceras iza ponoci po GMT imate spoj pa tko voli nek izvoli.
Peky, popravi vrijeme molim te, ovdje ti uvijek pise da je 2 sata manje nego jest, pa me jako zbuni. To je vrijeme na Islandu covjece, kod nas je sad 12.42. Kako cu zakazati spoj uz krivi sat?
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

Nela - vrijeme

Post by Miroslav Stankovic »

Nela, sva su vremena po GMT. Nije da se pravimo Englezi, nego ima nas koji jos krmeljamo dok ste vi usred radnog zanosa...
Nela
Posts: 108
Joined: Wed Jun 04, 2003 10:18 pm
Location: Gospic

Pogledaj na sat Mico

Post by Nela »

Eh Mico, Mico, jedan iz zemljaca - sad ti je u Londonu (GMT) 1 sat manje nego ovdje, sto ce reci sad je tamo 12.31, ovdje je 13.31 a na forumu pise 11.31, pa te ja pitam kakvo je to vrijeme jer GMT nije i nije i slus. Razlika izmedju GMT i Hrvatske je +1 sat, a ne +2 covjece zapuhala sam se objasnjavajuci (nikad od mene dobrog profesora)
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

Pseudonimi, inicijali, ma 'ko je taj i taj?

Post by Miroslav Stankovic »

5-10-15-20-25-30-35-40-45-50-55-60-65-70-75-80-85-90-95-100, ko se nije skrio magarac bio, ko iza pika triput zmiri, ja iiideeem...

Sad cu reci sta ja mislim o ovim pseudonimima, bez namjere da kazem da sam ja u pravu vise od koga drugog. Ovo sam mislio poslati jos prije mjesec dana, ali danascusutracu itd...

Kao i u svakom malom mjestu, uvijek se vrlo brzo sazna 'ko je koga, 'ko koga nije, 'ko gdje, 'ko skim... Tako je i ovdje. Siguran sam da svi koji ista ovdje pisu znaju da ce se, prije ili kasnije, saznati tko su.

Palo mi je na pamet kako je jedna zena iz komsiluka rekla mom bratu da me ne poznaje, a on joj rece, ma to ti je onaj sto se stalno vendza po zgradama, a ona rece, Aaaa onaj, odmah joj je bilo jasno koji sam ja.
Tako svako od nas ima nesto prepoznatljivo po cemu ga drugi znaju.


Ovo pricam zato da podrzim one koji koriste pseudonime iz bilo kojeg razloga. Ako je nekom stalo da ga slucajni prolaznici kroz ovaj nas virtualni Knin (jedna ulica se rasirila na pet kontinenata) ne prepoznaju, iako je svima ostalima jasno kao dan ko je, ja ne vidim nista lose u tome. Niko se ovdje ne skriva, sve ce se sigurno saznati i svako to zna. Ja bih mogao staviti svoju sliku ovdje na ovaj post (iako je sve skuceno, maleno, nebi mi nos stao), i nemislim da sam zbog toga vise ili manje iskren nego ostali.


Uostalom, ako vam je bas stalo da saznate necije ime, slobodno pitajte Kninjanina. On nas sve zna. Na to pitanje on ce sa gustom reci da zna ko je to. Ali dalje ni makac, kad ovaj nece da se zna... blablabla.
Nela
Posts: 108
Joined: Wed Jun 04, 2003 10:18 pm
Location: Gospic

Za Micu

Post by Nela »

Nadam se da te nisam nazivcirala sa vremenom, molim jedan savjet. Posto ocito volis antene, pretpostavljam da volis i zvijezde. Reci mi ako znas kakav bih teleskop kupila sinu, lud je za astronomijom (12 godina mu je), opsjednut eksperimentima, penje se po zgradama (da li te to na nesto podsjeca)
Nela
Posts: 108
Joined: Wed Jun 04, 2003 10:18 pm
Location: Gospic

veeellliiiki osmijeh

Post by Nela »

Vidim da je guzva... to mi je vrlo drago, ali ukljucite se i pisanjem, steta da samo ja kvocam, i to s radnog mjesta. Neko ce me gore u Hep-u i tako smazati sto surfam umjesto da radim, pa bar da bude razloga
Kninjanin

Hm :)

Post by Kninjanin »

Hm, a svi, kao, na poslu :o

"Registered Users: Kninjanin, mobidik, Nela, sanja"
sanja

skrivalica

Post by sanja »

Bez obzira na moj stav, podrzavam svacije pravo da se skrije ili ne. To je pravo na slobodan izbor (bas kao sto ga i sama imam) i kao takvo ga uvazavam. Ali, priznajem, ne razumijem.
Nela
Posts: 108
Joined: Wed Jun 04, 2003 10:18 pm
Location: Gospic

Radno vrijeme

Post by Nela »

Ha,ha,ha, zemlja u kojoj se sve obavlja u radno vrijeme... inace mi nije obicaj, ali posto nisam stigla od kuce, malo sam se raspojasala. Ali Kninjanine, ako radis u Hep-u evo odlazim odma nama
Post Reply