PRICAM TI PRICU !

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

To je bilo sve sto se moglo spasiti .....

Post by Miroslav Stankovic »

Jos jednom hvala Kninjaninu......

Sad mozemo nastavak.... u ovom broju Mirka i Slavka, serija Nikad robom.
Luka Kabic
Posts: 199
Joined: Thu Mar 20, 2003 4:49 am

Post by Luka Kabic »

Nela jedna ispravka i jedno pitanje.
Stole je sedamdesetih godina otisao u Beograd na mijesto direktora Yugoslavija pub.
Dali je tvoje djevojacko prezime bio P., i gdje si stanovala u Kninu?
Jedan mali dodatak
Cuveni Stolin poziv za djaka da izidje pred plocu da odgovara je bio:
" Andjele zavezi kopacke i istrci na teren"
Nela
Posts: 108
Joined: Wed Jun 04, 2003 10:18 pm
Location: Gospic

Post by Nela »

Cirus, zasto da ja jedina dajem podatke o sebi? O meni vec dosta znate - da sam iz Gospica, da se bavim informatikom i strujom, da imam djecu, da utapam bodule i pecam, da sam ofarbana u plavo... pa mene moze pronaci ko god zeli pa i ovi Pekijevi (i nasi) neprijatelji... pa reci ti nesto o sebi a ja obecavam da cu ti onda odgovoriti. :wink:
Inace narode, jedino se Peky, ja, Cipe i Moby ne krijemo, a vi ostali kao zmija noge. Izazivam vas da vidimo kako otkrivate karte... :P
cirus

Post by cirus »

Nela, nema nikakvog skrivanja. Ako poznas Knin moj pseudonim ti govori gdje sam radio i automatski imas moje ime :)
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

stole

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

moj kume ciruse opet ti pobrka.sto se tice Stole zavrsio je tamo gdje ti pises, ali opet pobrka Stolu i Badju.naime badjo bi rekao ne andjele vec "Ajmo bato istrci na teren ne moras vezati kopacke"! :idea:
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

nela s velebita

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

pa ja cipe nemogu da se sjetim da je Nela napisala da je u Gospicu.znam da stalno pise Nela sa Velebita ,ali posto mi je nekad previse i ove nase bure bice mi Velebit jednostavno proletao kroz ovo malo kocentracije sto je ostalo.pa kud ti Nela zavrsi u nasem Sibiru.valjda ti je dragi iz Gospica, a ljubav je SLJEPA.pitala si me jednom sto radim.imam ti jedno malo poduzece. lokal mi je ispod gornje kasarne u kuci pok.Bele Curka.radim ja jedna djevojka i moj sin.nije lose svoj sam gazada ,ali brate nameti i drzava sve pojedose.bas sam ovih dana na kredu kupio mercedes kombi da prosirim djelatnost no to ti je kredit vise.stanujem na bivšoj Gojka Bjedova 14.to ti je preko puta one stolarije iza općine, odnosno kad se ide na tvrdjavu sesta kuca s desne strane.tu sam ti ja s prekidima 17 godina.supruga mi radi u posti. vidim cipe pitas za Knin,Brzicu, Krcic.jedonostavno ne znam sto bih ti odgovorio i gdje bih poceo.nista mi nije teze nego pisati o sadasnjem Kninu.nesto nacujem ali me ne zanima. ako imate neka konkretna pitanja pokusat cu.opet se vracam na sestarusu.iz povjesti sam uvijek imao pet, no ne znam nikog da je mogao zavrsiti u Gospicu.sestar mi je pomogao ali opet nisam povjerovao.bio sam ubjedjen da je Split.prosle godine sam na povratku iz zagreba prolezio kroz njega ali sam samo protutnjao.izgleda po ovim javljanjima da samo ti Nela i ja zivimo u vukojebinama, ali vidi lude srece do mora se mozemo popisati.tako ja barem praznim istrosene baterije.ovo mi dade ideju o novom topiku.cipe ima li tamo morskih pasa.kupi lobelo i elektricnu palicu.a sada idem otvoriti novi topik.za pekija.trebalo mi kartonskih kutija , ali ih nema u tvom portunu.reci braci da sam mu ovih dana bio sa starim par puta.nema nekih pomaka sto se tice problematike sto je rjesava.pricali smo malo i o zdravlju.nije los ali vede se godine i sve sto je prezivijo.malo smo cakulali i o galeriji ali nij bas razumio .e sad idem otvoriti taj novi topik :!: :?: :( :)
Velebitska draca

Post by Velebitska draca »

Mobi ne pitam te za povijest nego za zemljopis, ali nije bitno. Sta fali Sibiru covjece, pogotovo ovih dana? Ujutro u dugim rukavima na posao, popodne u kupacem na plazu (35min voznje) i pecanje, uvece sjedenje u kratkim rukavima i kartanje bele, nocu spavanje pod dvije deke - i sve to bez komaraca i za sitnu lovu! Pa sta ce meni bolje. A jos imam Vas za vecernje cakule. Zivot je lijep, pogotovo kad dobijes kredit od Boga (treca sreca) -znam da ovo zadnje neces shvatiti ali volim enigme.
Lijep pozdrav iz zadnje poste (citiram Denisa Latina: Jedan Gospic, na kraju svijeta, gdje je jako hladno - jadnik nema pojma)
p.s.1 ljubav nije slijepa, bolje prvi u selu nego zadnji u gradu
p.s.2 prezime Curko mi je poznato, usudila bih se reci da imam bliske krvne veze s tim prezimenom
p.s.3 Cirus, pojacaj asocijacije jer sam ofarbana u plavo, sto znaci da mi je mozak na rezervi, a ne znaci da mi je Knin nepoznat (rodila me majka Kninjanka usred Knina, a i ja svoju kcer - toliko dugo sam tamo bila)
Pusa svima od stare bake (steta sto nema neki emoticon sa stapom) :P
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

kredit od Boga

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

posto sam ja ateista imam li kakav djoker.sto se tice sestara izgleda da je stvarno vruce. :!: :?:
Nela
Posts: 108
Joined: Wed Jun 04, 2003 10:18 pm
Location: Gospic

Post by Nela »

joker pitaj pola pola ili pitaj publiku
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

djokeri

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

ja sam uzeo onaj treci zovi-pitaj ali niko nema pojma.ajd vi ostali pomozite.ti spominjes Boga ,a ja se zablenuo u mojih desat prstiju.pade mi jedan djoker na pamet idem ga traziti ili zvati.pa sta je ovo .izgleda da su nas oni tehnicki problemi izbacili iz kolosjeka.i umjesto da navalite sto vise muk.a mozda vas je uhvatila i fjaka.daj boga ti nela kako se zove oba druga igra, nikad cuo za nju i kojim se kartama igra ili da to ostavis za pogadjanje.izgleda da se cipe utopio.i jos nesto posto ne komentirate topike ,ne pokusavate odgovoriti na postavljena pitanja ispast ce da se nas par dopisuje sto ce kako kaze nela"neprijatelji jedva docekati.zato tastature u prstce ukljucite vijuge i sisaj .znam da smo na svim stranama svijeta ,razlika je u vremenu, ali nema opravdanja.sinoc sam sreo Bukarica Rajka-malog.ozenio se iz vrpolja.zivi i radi za NASU i to u Silicijskoj Dolunu.poslo covjeka.pozdravlja sve koji ga znaju.godina 41-u. :?: :idea: :lol:
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

baci djoker

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

sta ce mi djoker kad sam aktivirao primozak.cak su se i slike pocele pojavljivati.cuj nela meni je ljubljancanin vjencani kum, a sa gospodinom ocom sam suradjivao na poslu TVIK.imam prijatelja u zadru koji od deset rijeci u recenici pet puta kaze "znas".zena mu se zove kao jedna poznata bajka.sto mislis o dava slatka mala mladeza na licu i ocalama mozda i lecama.mozda su one tri sanse od boga GOSPIC-KNIN-ZADAR. :?: :?: :?: :?: :?: ako si citala Marfijev zakon tvoja prica mora da je ispricana tamo.moja je.pozdravi mi Bobana.a ona tebi draga osoba koja me je derala (mislim na porez) je kao slucajno Curko.cuj Nela nesto mi je kuma u Dezeli zabolilo .inace je ozenjen sa Sinobada. AKO SAM U PRAVU IZVINJAVAM SE SVIMA NA FORUMU STO ISPADOH ZAGONETAN ALI RAZLOZI SU OBJEKTIVNI I PRIVATNI.nema tu nikakve misterije no nema smisla da pisem o stvarima sto nisu za forum.ako se nela slozi neka ona nastavi. :?: :idea: :idea:PS.ako sam sve dobro skuzio sad mi je jos cudnije da zivis u Gospicu :?:
cipe

Re: baci djoker

Post by cipe »

Moby dobro jutro !
Ziv sam nisam se utopio, tek sutra putujem.
Kupio sam masku, peraje, sugamane, kreme posto sam u engleskoj za ove 4 godine pobijelio, ko kameleon prilagodio se okolini.
Mrsav sam oduvijek ko les, a sad jos bijel , super les, cak mi vise ne vazi ni ona poslovica "umri mlad budi ljep les "
Sad cu ja malo dobiti boje, mozda u buducnosti postoji neka sansa da da svi postanemo crnci???? :P
Nela
Posts: 108
Joined: Wed Jun 04, 2003 10:18 pm
Location: Gospic

Post by Nela »

E Moby, sad jos da kazes i koji broj cipela nosim... krajnje indiskretno, mada znam da me svi znaju. Ali ono o mladezima mi nije jasno, di si to pokupio, evo gledam u ogledalo i trazim, a vidim samo jedan. Zasto ti je cudno sto zivim ovdje? Moja prica je vise za Kishona, ali moze se naci i kod Marphyja. A sto se tri sanse tice nisi pogodio. Opet sam u bedari - ne kuzim ko ti je kum? :roll:
Nela
Posts: 108
Joined: Wed Jun 04, 2003 10:18 pm
Location: Gospic

Post by Nela »

I da jos dodam - sto se mladeza tice (ipak sam osjetljiva na izgled) da ne bi bilo zabune, bas je mali i ne znam kako si to zapamtio (ili ko ti je to rekao, morao je biti jaakkko blizu mojim usnama, uh ubice me muz), kad ga ja i ne primjecujem.
Cipe, ponesi narukvice ili slauh da se ne utopis, pa se javi kad se vratis.
Moby, ja se jako dobro sjecam Rajka, bas mi je drago da je dospio u meni najzanimljiviju dolinu na svijetu. Pozdrav
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

KAD RECE MLADEZ !

Post by Petar-Peky Bukarica »

Jesen je,ta mrtva jesen na oknima
njene oci ptica,njena bedra srna,
imala je mladez,mladez je imala,
ne smem da kazem,
imala je mladez,mali ljubicasti,
ili mi se cini.

P.Z.
Post Reply