PRICAM TI PRICU !

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Upomoooooc!

Pozdravi

Post by Upomoooooc! »

Cao ekipa! Ma pridruzila bi se ja odmah, nego ne znam kako! Htjela se registrirati, pa mi kaze da ne moze. Valjda cu i ovako probiti do vas! Pa, mogli bi i pomoci, pogotovo sa servisnim informacijama kada da vas nadjem.
Ej, strasno sam se uzbudila kada sam vas sasvim slucajno pronasla!
O Neli sam upravo nedavno mislila prisjecajuci se nekih nasih zajednickih trenutaka, pa mog prvog pijanstva serijem u 14.-oj, pa mamurnog kupanja u Splitu slijedeceg jutra, uffffff.......
Cipe, jesi uspio prodati one zivotinjice na BG buvljaku kada smo se zadnji put vidili prije par godina?:)))))
Sad se javljam samo kratko s posla. Kad dodjem kuci, znaci veceras iza 22, ponovo cu se pokusati steknuti na forum. Mozda vas i ulovim:))
Do tada, sve vas ljubim i puno pozdravljam!
Sanja1

Radi!

Post by Sanja1 »

Ha, pa ovo radi!
I formalo objavljujem da se pridruzujem sa zadovoljstvom. Nela vise nije sama, ali nije ni u neudobnom zenskom drustvu. Obecavam da cu joj "cuvati ledja", onako, zenska solidarnost i sl.
Nekoliko osnovnih informacijica o meni. Zna me vecina sudionika foruma, nadimci su mi debelo znani i poznati, bar oni autenticni: peky, nela, cipe, mico. Moby me malo zbunio, znam ga pod drugim nadimkom, ali je svoje koordinate velikodusno odao, pa vise nema dileme o kome se radi.
Dakle, sada sam u Splitu (sto ne znaci i konacno), radim kao novinarka u jednoj maloj privatnoj agenciji koja se zove Stina. Oni stariji Kninjani (kao Moby npr. - nema ljutis) pamte me kao vrazju malu na bicikli ili rosulama s kljucem oko vrata, sto se obicno muvala oko Dinarinog igralista trazeci oca da joj da za kino i oko Balkana gdje je stanovala do svoje 10-te godine, pa preselila u Blok III decembar 6. Kasnije prebivala u Trefu i sa svih svojih 13 godina (tada definitivno najmladja u kaficu) uzivala zastitu tadasnjih starijih momaka, a danas nazalost obojice mrtvih - Ljute i Cvije. Kratko djetinjstvo i pubertet prekida udajom, radja dvoje krasne djece (1985. i 1990.) i u statusu udate ostaje do 1999. Radi u jednoj maloj splitskoj agenciji kao novinarka.
Dakle, hrabri moji Kninjani, sto se krijete iza tih nemogucih nick nameova? Pa nije nam valjda cilj da se i dalje gubimo, nego da se na jednom ovakvom mjestu konacno pronadjemo!
Ljubci svima i javljajte se i dalje!

P.S. Valjda zato sto me nije registriralo, ovo cudoviste sada javlja da se kao neko koristi mojim nickom i nece da mi siljne poruku. Ali, zaje.. cu ja njega i dok ne proradi (Peky pomagaj i rijesi problem) pored imena cu staviti broj. Pa da vidimo ko ce se smoriti!
Sanja2

Biser

Post by Sanja2 »

Bas sam bezobrazno napadna, treca poruka s nijednom vasom u medjuvremenu. Ali, citala sam malo forume, pa kad su se pocele redjati slike, likovi, biseri... nikako da se unormalim i vratim poslu gdje trenutno samo sjedim.
A medju biserima i onaj koji se i dan danas prepiracava (i osobno ga cesto koristim) i koji se prepisuje Cipi kada je imao jedan od cestih bliskih susreta s milicijom zbog motora - Mene tuku, a meni neudobno!
Jel' dobro pamtim! A, Cipe!
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

zenska broj dva

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

sanja.kao prvo drago mi je da radis.kad smo se zadnji put vidjeli cini mi se da nisi radila.zamisli slucaja.upoznam ja jucer jednog covjeka koji zivi u zagrebu,a on me pita za tvog starog.ja ga u cudu gledam i nemogu da vjerujem da nezna da je nazalost davno preminuo.bili su veliki prijatelji, cak negdje skupa igrali , ali ovaj nije imao pojma.ako si pregledala slike mislim da ima jedna gdje je tvoj otac.naime iza ograde dinarina igralista.i zamisli opet danas.ulazi doktor neurolog kod mene u radnju i kaze da me pozdravlja tvoj bivsi sef ,a izmedju ostalog i tebe.dali je ovo uopce slucajnost. kad si spomenula tref sjetih se necega sto si ti mozda i zaboravila.jedno vece sjedimo nas par starijih (kako ti kazes) od tebe, a u cosku jedna prelijepa siparica.a ti onako ko s neba pa u rebra izvali nesto sto smo danima komentirali.posto to nije za svacije usi necu ni napisati .bas me zanima dali se uopce sjecas sto si rekla.odgovori samo sa da ili ne. posto sam je ja vidio nedavno mogu reci da zenska i dalje izvrsno izgleda.a sto se tice skrivanja ni meni nije jasno zasto to rade.mozda da bi lakse prodavali muda pod bubrege. evo ako si primjetila ima na memberlisti jedan milemande , ali zadnj dana covjek zanjemio .daj mile ako si ziv javi se .pa nije te neko valjda uvrjedio ili smo mi bez veze u sto cisto sumnjam .za sad toliko .nek te ostali nastave svlaciti kako kaze zenski janez. :D
Sanja4

Nastavak

Post by Sanja4 »

E, moj Moby! Toliko nismo updatirani, da se ne cudim ljudima iz Zagreba koji ne znaju da je moj otac umro jos davne 1988. I sama svako malo shvatim koliko nisam updatirana i koliko mi informacija nedostaje, kako o ljudima do kojih mi je (svojevremeno) vrlo stalo, tako i do onih koje znam imenom i prezimenom, likom i anegdotama.
Pojma nemam sto sam svojevremeno izjavila u Trefu, niti o kojoj je osobi rijec. Molim te da mi to pojasnis, ovako javno, jer smatram da sam se dovoljno ogradila cinjenicom da sam svojevremeno bila defiinitivno najmladji lik u Trefu. Dakle, sve sto sam tada izjavila, bilo duhovito ili ne, dobronamjerni sudionici ovog foruma shvatite kao pubertetski hir, sto je definitivno i bio. Umirem od zelje da saznam kako se i neki od mojih bisera (a bilo ih je vise) prepricavao medju starijom ekipom u koju sam tada gledala kao u boga.
Drago mi je da me se moj bivsi sef (dr. Ratko Popovic, neuropsihijatar) sjetio! Jos draze da si ti prenio taj poziv, posto godinama nemamo nikavog kontakta. To je bio vazan dio mog (inace burnog) zivota kojeg se i danas najradije sjetim. Rad na Psihijatriji, u najzdravijem mogucem okruzenju (ma kako to citateljima ovog foruma zvucalo), do te me je mjere oplemenio, da i danas zahvaljujem ljudima koji su sudjelovali u tom procesu.
Isto tako, drago mi je da se netko sjetio i mog pok. oca. Jest, proslo je masu godina od kako je umro (1988.), ali ljudi ga se ipak sjecaju kao nekakvog zaljubljenika u nogomet, u Dinaru, kao trenera ili sto vec od njegovh brojnih klupskih duznosti.
Moram vam svima skupa priznati. Ovaj forum i citanje ostalih topica poslije mog javljanja, do te me je mjere izbacilo iz cipela da prakticno cijeli dan smisljam sto da i kako napisem. Naravno, nista od zamisli nisam realizirala, sve se desava spontano, prsti lete po tastaturi brzinom kojom i misli u glavi (pa ja sam skolovani daktilograf, zaboga).
Cekam vas i volim,
Sanja
Sanja5

Post by Sanja5 »

Moby, zaboravih ti kazati kako je nevjerovatno da se neke stvari desavaju gotovo kao po scenariju, u isto vrijeme. Nista se ne cudim tome sto ti je netko posljednjih dana spomenuo mene i mog. pok. oca. Meni se isto dogodilo s Nelom. Sjetim je se prije neki dan, onako, iz cista mira. Cak joj i ukucam u tel. imenik ime i udato prezime koje sam zapamtila usprkos proteklim godinama. I ne nadjem je do dolaska na ovaj site!
Zivot je, dakle, u stanju napisati i najnevjerovatnije price. Svjedok sam toj tvrdnji.
Ajde, Kninjani, javite se!
Ljubim vas,
Sanja
Kninjanin

Eto...

Post by Kninjanin »

Eto kad vec kazes da se javimo.... :D
Ja, koji sam bezobrazno uzeo ovaj nick :shock: , pozdravljam te.
Nisam znao da si u Splitu tj. izgubio sam iz vida gdje si.
Neki sa foruma ce ti i reci koji sam.
Drago mi je da si stigla tako da svojim doprinosom pomognes da mi, tihi i neaktivni, vise uzivamo i sa veseljem otvaramo i konzumiramo ove stranice 8)
Pozdrav svima
Kninjanin

Sanja, by the way.... :)

Post by Kninjanin »

Usput ( a zaboravih to ranije reci), ako si se vec registrirala, onda bi se trebala i logirati pa da ti mozemo ponekad poslati i koju "private" message! :)
Sanja6

jos tu

Post by Sanja6 »

Dragi moj Kninjanine!
Drago mi je da komuniciram s nekim s takvim (tipicnim) nick nameom! Zaista ne znam koji si, bilo bi lijepo da mi se predstavis. Usput, imam problema s komunikacijom ako ne znam ko stoji iza kojeg nadimka! U svakom slucaju, ocito me znas, pa pretpostavljam da i ja znam tebe. Unaprijed mi je drago i veselim se susretu s tobom. Dakle, otkrij se, pa to je valjda i cilj ovog foruma!
Inace, od kada sam otvorila ovaj site, od jutros sam u bedaku! Slike se nizu jedna za drugom i ne mogu da ne pomislim da smo svi mi, ma koliko se nasoj okolini cinilo da smo dobro "socijalizirani", u stvari jedne neuklopljene duse koje zive neki svoj unutarnji svijet i ne dozvoljavaju nikome pristupa u njemu. To je, (opet kazem) ma koliko okrutno zvucalo, cista istina. Nemam nista protiv. Naprotiv, kada malo bolje razmislim, reklo bi se da sam se jako dobro snasla u svim sredinama u koje me zivot odnio. U BG sam bila bez posla svega 8 mj (onda se zaposlila u Dnevnom telegrafu dok nas nije zabranilo i ubilo gazdu Slavka Curuviju), pa radila u Helsinskom odboru za ljudska prava u Srbiji, potom dosla u Split i vec nakon mjesec dana se zaposlila na mjestu na kojem sam i sada (Stina). Izvana, savrseno uklopljena. A iznutra...... Definitivo pregazena vremenom.
Cekam tvoj odgovor.
Poljupci,
Sanja
Kninjanin

Da...

Post by Kninjanin »

Probaj u gornjem dijelu ekrana ici na login pa se logiraj kao Sanja i koristi password koji si kod registracije upotrijebila....
Sada smo srusili rekord ovog foruma tj. 5 nas je istovremeno na forumu: Mico, Mobidik, moja malenkost i dva gosta (od kojih si jedan ti....
Vidjet cemo se u Splitu...
Pozdrav
Sanja7

Post by Sanja7 »

Zaboravila napisati... Ne uspijevam se niti registrirati, niti logirati. Cudoviste javlja da nesto nije u redu. Ne kuzim i zovem Pekya u pomoc.
Do tada, ocekujem (i iscekujem) vase drage porukice na mail: vukcevics@yahoo.com. Javno isticem e-mail adresu jer nemam razloga kriti se, dapace, tu sam da se otkrijem, da kazem da postoji, da kazem, da mislim, sjecam se..... Dakle, svi ste dobro dosli dok Peky ne otkloni kvar!
Kninjanine, ljubac u obraz. IO svima ostalima, osobito Pekiju! Ma, dobro, i Zlati, i Milici, i Lazaru.
Sanja
Kninjanin

Sanja...

Post by Kninjanin »

Samo se sjeti preko koga je iz Splita stiglo poneko pismo tamo 1993-94, a ciji roditelji zive u Splitu pa ces se sjetiti... :D
Cujemo se


PS

Zovi i Micu u pomoc.... :) :)
I on moze pomoci! :lol:
Sanja8

Post by Sanja8 »

E, moj Kninjanine. Naravno da je sada sve jasno! Pa, zaboga, takve se stvari ne zaboravljaju! Nikada! Evo, upravo mi je mama kod mene, u mom splitskom podstanarskom stanu. Puno te pozdravlja i kaze da te se vrlo cesto sjeti!
Dakle, jos jedan razlog za radost! Zaista, zaista, neizmjerno sam sretna sto vas cujem. Gotovo, i vidim!
A sta ima kod tebe? Gdje si ti? Jos u Splitu? Ili Zagrebu, kako mi sjecanje kaze?
Cipe, Nela, ostali, gdje ste? Osobito Peky da otkloni ove probleme s logiranjem?
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

kninjanin

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

kninjanine pa i ja stvarno nemam pojma tko si.nas smo se dvojica isprva malo prepucavali ,onda ti skoro zanjemio, a ja nisam pitao pa mi ostade enigma.sad se sjetih. LIVADICA iza zidica.stvarno ih je malo koji to znaju. :?:
Kninjanin

:)

Post by Kninjanin »

Pozdravi puno mamu.... Nadam se da cemo u slijedecem mom posjetu Splitu popiti kavu....
Ja sam u ZG. Roditelji su u Splitu. Malo ostarjeli i bolesni, ali sto se moze.... :cry:
Pozdravljam vas sada.....
Inace: Nela je na moru, Cipe isto.... Mobi je tu bio i maloprije....
Cirus i Peky su u drugim vremenskim zonama, Mico isto (sada je na putu kuci sa posla! :) )
Cujemo se.
Laka vam noc
Post Reply