PRICAM TI PRICU !

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Post Reply
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

sto je receno u trefu

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

ej sani zakoci malo.razumjem ja tebe ali ovo je totalni strip tiz.pozdravi mami i od mene.a za ono sto si rekla to vece ne mogu objaviti dok te ne upitam "emajlom".izjava je pravi biser ali bez tvoje dozvole ne ide.vidim da znas kninjanina.ja koji sam mislio da sam sveznajuci izludi zbog njega. :!: :?:
Kninjanin

:)

Post by Kninjanin »

Uh, kao sto vec rekoh, da sam znao da ces izluditi... Bolje bih se skri.... :lol:
Sanja9

Post by Sanja9 »

Mobiy, skuzila sam posto je vrlo malo ljudi posredovalo onih gadnih godina u prepisci izmedju rodbine s jedne, i nas s druge strane bedema.
Pomazem, Kninjanin je Micin brat. Pa ti sada razaznaj. Ma, ljudi, vec sam rekla da ne volim na ovakvim mjestima enigme! Tu smo da se nadjemo i prepoznamo. I Mobyju sam rekla da nemam sto kriti. Cak sam i svoju adresu ostavila. Ako je jos netko zainteresiran za konfekcijski ili broj cipela, tu sam. No, i vas molim da postupite isto!,
Ljubaca puno.
Kninjanin

Ma...

Post by Kninjanin »

Ma cini mi se da cemo morati Pekiju i Mici reci da naprave chat ovdje... :)
Sanja10

Post by Sanja10 »

Nemam nista protiv chata. Cini mi se da je to izvanredna ideja.
Pozdravi Mobyju i Kninjaninu od moje mame. Malo je zakomila u medjuvremenu, ali joj je bio neopsivo iznenjadjenje i radost ova mogucnost tehnologije:))
Kninjanine, cekam te na kavi u Splitu!
Kninjanin

:)

Post by Kninjanin »

Prvim slijedecim dolaskom :)
Laka vam noc svima!
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

kninjanin

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

da nije ovako kasno sad bih zvao Adrijanu u Pirovac i dao joj otkaz.jao kad je sutra probudim.a ovdje ne dolazi jer cu osobno Antu nagovoriti da te zatvori.sve radi ne sekiraj se.puno te pozdravljam pizdune.jos cemo se mi cuti , a cirusu i pekiju ocitacu bukvicu. :idea:
Sanja11

Post by Sanja11 »

Moby, izgleda da si skuzio tko je Kninjanin. Drago mi je zbog toga.
Jedino, ne znam tko je Cirus. Kaze, radio u istoimenoj firmi u Kninu, a ja s mojim primozgom na rezervi (ma, stalo tuce crveno, 'bem li ga) pojma nemam tko je. Posto sa vec znatizeljna, kao sto sam se odmah i legitimirala, molim dobronamjerne da mi otkriju tko se krije iza toga nadimka.
No Milemande mi nije poznat. Jedino cega se trenutno sjecam je da tom sklopu rijeci fali "moga" odnosno "mile mande moga". A sto to znaci i odakle se to zadrzalo u ovoj beni, pojma nemam.
Daklem, rijesite mi enigmu. Mail sam ostavila za slucaj da se netko ne usudi to javno otkriti, mada podrzavam upravo takvu komunikaciju.
Dok Peky ili Mico ne otklone ove probleme s mojim logiranjem, puno pozdrava svima i laku noc.
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

Sanja i Peky....

Post by Miroslav Stankovic »

Pozdrav Sanja, drago mi je vidjeti poznate ljude, i jos iz komsiluka ...

Sad o imenu prijavi ... Gore ima link "Login", ukucaj ime i sifru (mozes ukljuciti i ono da ti zapamti login) koji si odabrala pri registraciji.

Ajde probaj to, pa ako ne radi vidjecemo dalje...
Last edited by Miroslav Stankovic on Tue Jun 24, 2003 3:36 am, edited 1 time in total.
Sanja13

Nece da radi, pa to ti je....

Post by Sanja13 »

Cao Mico!
Ma ovo cudoviste zaista nece da prihvati user name i pasword. Kaze, invalidan. I to je sve.
Ajde, otklonite to.
Ovo je izgleda vrijeme kada stizu oni s vremenskom razlikom:)) Ja pak patim od nesanice pa mi ova ura savrseno odgovara za ovakve prigode. A i sta da radim kad radim od 11 ujutro (do 17 h).
Pozdravi.
galerija

Sanja password ...

Post by galerija »

Sanja, probaj sad login. Za password stavi e-mail adresu koju si prijavila pa ce sve biti OK. Onda mozes promijeniti taj password ako hoces.
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

Re: Ma...

Post by Miroslav Stankovic »

Kninjanin wrote:Ma cini mi se da cemo morati Pekiju i Mici reci da naprave chat ovdje... :)

Chat sam predlozio Peky-ju davno, ali je on to (mudro, kako on to zna) odcutao. Sad kad je proslo neko vrijeme, i sam mislim da je ovako bolje. Na kraju ce biti kako gazda kaze...
sanja

Proradilo!

Post by sanja »

Konacno, ovo cudoviste proradilo.
Evo dragi moji, sada mi mozete i private messages slati. Pa, ko voli, tuj sam!
Mico, najupecatljivije se sjecam tvog prozora. Bezbroj zicetina stokakvih virilo je s njega i bilo spojeno tko zna s cim i kime. Jel se jos bavis radio-amaterstvom ili si presao na suvremene tehnologije? :D
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

Re: Proradilo!

Post by Miroslav Stankovic »

sanja wrote:Konacno, ovo cudoviste proradilo.
Evo dragi moji, sada mi mozete i private messages slati. Pa, ko voli, tuj sam!
Mico, najupecatljivije se sjecam tvog prozora. Bezbroj zicetina stokakvih virilo je s njega i bilo spojeno tko zna s cim i kime. Jel se jos bavis radio-amaterstvom ili si presao na suvremene tehnologije? :D
Ne bavim se vise tim, iako jos uvije zagledam antene. Vjerovatno cu se jednog dana ponovo aktivirati... Moja zena je uvijek bila sigurna da se ja necu okrenuti za nekom suknjom, posto mi je pogled uvijek bio uperen u krovove nebi li vidio kakvu dobru antenu...
sanja

Odilazim

Post by sanja »

Odilazim sada. Pokusat cu zaspati, mada me uz ovaj emocionalni sok, jos i zub uzdrmao.
Lijepo mi spavajte i nadjemo se sutra.
Post Reply