PRICAM TI PRICU !

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Post Reply
Nela
Posts: 108
Joined: Wed Jun 04, 2003 10:18 pm
Location: Gospic

Post by Nela »

Jesi vidio ti ovog Mobyja, prijavi se i suti i odjavi se, tko mu zatvori usta?
Kninjanin

Nemas straha

Post by Kninjanin »

Nemas straha. Nisam u HEP-u, a i da jesam nisam ti ja faca koja bi bila opasni direktorcina :)
Nela
Posts: 108
Joined: Wed Jun 04, 2003 10:18 pm
Location: Gospic

Za Kninjanina

Post by Nela »

:lol: :P sad mi je lakse, ima i tamo Kninjana, znas. Ja znam za troje
Kninjanin

Da..

Post by Kninjanin »

Ja znam za dvoje (bracni par), a treceg se ne mogu dosjetiti trenutno.... :oops:
sanja

Lako vama

Post by sanja »

Lako je vama u drzavnim firmama. Ja ovdje surfam, a za vratom mi dvoje gazda... :cry: Sreca, pa nema nekog posla, vec sve uhvatilo pretpraznicno raspolozenje.
sanja

Pitanje

Post by sanja »

Jope ja ne znam. Poslala sam dvije private massages (jedna odgovor Neli) i cudoviste mi spakovalo u outbox. I tu one zasjele. Koliko to treba da otidje i da se presele u sent items? Ili sam ja nesto zabrljavila?
Kninjanin

Post

Post by Kninjanin »

Cini mi se da to ne radi uvijek bas najbolje....
I meni se to dogadjalo tj. ostane tamo, a ipak je otisla ...
Nela
Posts: 108
Joined: Wed Jun 04, 2003 10:18 pm
Location: Gospic

Evo mene opet

Post by Nela »

I meni se desilo isto sto i Sanji s tim sto mi je zablokiralo pa sam na trenutak izbacena van u totalu (ipak ipak neko je tu tajni agent Hep-a).Ja sam odgovorila Kninjaninu, ali ne znam je li primio poruku. Tvoju poruku nisam dobila Sanja
Nela
Posts: 108
Joined: Wed Jun 04, 2003 10:18 pm
Location: Gospic

Gosti

Post by Nela »

Ljudi imamo dva gosta, namjesti frizuru Sanja, a ti Kninjanine poriktaj rejbanke :lol:
sanja

Jope ja, pa cekam

Post by sanja »

:D Gosti me podsjecaju na kibicere kod Vrankovica, bivalo ih je uvijek bar tri puta vise nego igrada. I uvijek su "pobjedjivali".
Nela, sad sam resendirala poruku, pokusala ga zaje... tako da sam je, kao editirala, pa ponovo udarila submit. I jope stoji i stoji u outboxu. Mozda i ode, a ako ne, javni pa cemo naci neki drugi nacin (mozda mail).
Kninjanin

Izgleda...

Post by Kninjanin »

Izgleda da ovo slanje poruka ipak ne radi kako treba... :(
Pokusao sam Neli poslati poruku da nisam primio njenu, ali to stoji i dalje u OUTBOX-u :shock:
sanja

Nisam kriva

Post by sanja »

Sad bar znam da nisam ja nesto sriktala, pa da to ne radi. Usput, zna li netko svako koliko se stranica refresha ili ja to i dalje moram raditi pjeske?
Kninjanin

Nemam pojma

Post by Kninjanin »

Nemam pojma. Ja napravim refresh rucno ponekad
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

problemi sa privatnim porukama

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

iako ja nemam pojma kojim jezikom spikate izgleda da kod mene sve stima.tako ti je to. sto o ovoj masini manje znas bolje te slusa.sto se tice sanje dosta strip tiza.sad su na redu pitanja i odgovori,vicevi , anegdote itd.kad smo vec kod hakera posaljem ja pukiju a da nisam ni znao, privatnu poruku.sugerirao sam mu da se ukluci u spiku sa nama, a on mi odgovorio da nikad nije dobio cudniju i nerazumljiviju poruku.ja mu rekoh dosta ovcica,pisi nesto ,a on izgleda pomislio da ga zaje....m. :!: :D
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

Re: Za Micu

Post by Miroslav Stankovic »

Nela wrote:Nadam se da te nisam nazivcirala sa vremenom, molim jedan savjet. Posto ocito volis antene, pretpostavljam da volis i zvijezde. Reci mi ako znas kakav bih teleskop kupila sinu, lud je za astronomijom (12 godina mu je), opsjednut eksperimentima, penje se po zgradama (da li te to na nesto podsjeca)
Nela, reci koliko love mislis potrositi. Nama je stari kupio radio-stanicu samo zato da nebi morao kupiti motor, a kostala je kao dobar komad zemlje.
Covjek koji radi sa mnom se bavi(o) astronomijom za vrijeme studija, i jos ima teleskop, i znam da ce to biti njegovo prvo pitanje. Doduse gledao sam prije par mjeseci neke casopise iz astronomije, pa se spoji teleskop na kompjuter, i onda te navodi na 5-6 hiljada zvijezda koje ima u bazi podataka - bas je cool, sto bi rekla moja kcer.

Ma kakvo nazivciravanje, ja sam isto cool, kao licki medjed.
Post Reply