TEHNICKI PROBLEMI, PITANJA I ODGOVORI

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Post Reply
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

BOJE

Post by Miroslav Stankovic »

Kao sto svi znamo trenutno se izvode radovi na galeriji.

Slucajno sam promijenio boje svima, a jos sve nije zavrseno. Zato sam sve vratio na staro.

Ako vam se svidjaju one kaki boje (kao meni), ili vas zanima kako napreduju radovi na bojama, odete na svoj profile, pa dolje na Board Style izaberete kakiBoje.

Pozdrav
Luka Kabic
Posts: 199
Joined: Thu Mar 20, 2003 4:49 am

Nadji dugme Mico

Post by Luka Kabic »

Ajde Mico "prisij" dugme da se mozemo vratiti sa GALERIJE NA FORUM
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

Re: Nadji dugme Mico

Post by Miroslav Stankovic »

cirus232 wrote:Ajde Mico "prisij" dugme da se mozemo vratiti sa GALERIJE NA FORUM
Ciruse, ja gledam da napravim "menu" na vrhu. Kao privremeni ulaz mozes koristit:

http://www.galerijaknina.com/main.html

Tu imas ta dva dugmeta.
Dusan Sekulic
Posts: 25
Joined: Mon Apr 18, 2005 10:42 am

Post by Dusan Sekulic »

Peky,
Neznam jeli neki problem kod mene ili nesto kod Vas,naime ne mogu da uvecam fotografije kopje ste dans postavili,a jutros je normalno radilo.
Pozdrav Dule
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

problem

Post by Miroslav Stankovic »

Dusan Sekulic wrote:Peky,
Neznam jeli neki problem kod mene ili nesto kod Vas,naime ne mogu da uvecam fotografije kopje ste dans postavili,a jutros je normalno radilo.
Pozdrav Dule
Nije problem samo sa novim slikama, vec i sa svim ostalim...

Ako se samo ne popravi, danas nista od velikih slika, gledajte samo one malesne, a ja cu vidjeti veceras kad dodjem kuci...
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

Samo

Post by Miroslav Stankovic »

Izgleda da se samo popravilo. Sad sve radi kod mene.
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

Eto vidis. Odem par dana na Brac i sve ode naopako. ufatio prvi trajekt jutros i sve stima.Imam neke slije sto nisam poslo pa bi sade mogo.Nesto bi moro i skenirati.Sreto danaske jednog momka , sina naseg prijatelja.Veli on da mu je caca dobio disk sa slikama knina i ostalog.Obradovo se ja, kad ono sve skinuto sa galerije.Nekije 60-tak komadica.Samo coek izrezo ono galerija.Eto znaci da se sade i skida i salje po svijetu i okolici.To je dobro samo vec sam dozivio da ssu neki nase slije cak krstili i koristili u razne svrhe i cak govorili da su ih zastitili jerbo ih samo on ili ona imaju.Hebiga kod tolike muke bidne mi zera i krivo.Evo sade ne mogu opet na more jerbo more se sve slije izbrisati. :wink: :twisted: :o :wink:
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

kradja

Post by Miroslav Stankovic »

Mobi, nazalost ne postoji siguran nacin zastite od onog ko imalo zna o racunarima.
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

STAMPARIJA

Post by Petar-Peky Bukarica »

Slike nemozes zastititi,sto Mico rece,jedino da preko nje bude natpis Galerije,ali bi onda slika bila narusena i izgubila bi Galerija svoj smisao.
Prema tome,navali narode,kopiraj i umnozavaj slike,jer to je i svrha Galerije,da sto vise Kninjana vidi ove slike,da se vrate "slike iz mladosti",da mladi vide kako se nekad zivilo i da sve to ostane sacuvano na jednom mjestu a ko ce ih umnozavati i kako ce ih plasirati,moje,
tvoje ili njegove,to nije niti malo bitno.
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

slije

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

Niste me razumjeli.Ja se nisam naljutio na tog momka , vec na tipa koji je doso i zvanicno nase (moje) slike autorizirao kao raritet i svoje.I to je bas meni rekao u facu nemajuci pojma da ja orginale drzim kuci. Ja sam ga nako priupito gdje ih je nabavio, jerbo sam ih vidio na njegovim kalendarima, vizitkama i ostalom propagandnom materijalu. Na njima su i lovu zaradili.Nek tu lovu daju gladnima u Kninu i nema ljutnje. :evil: Kamo srece da ih masa przi i djeli po svijetu. :D
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

slije

Post by Miroslav Stankovic »

Mobi, u potpunosti se slaze sa tobom. Nazalost ne postoji nacin potpune zastite.
Ako sam pogodio o kome pricas, a mislim da znam, necudim se previse...
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

PROBLEM

Post by Petar-Peky Bukarica »

Izvinjavam se ali trenutno necu biti u mogucnosti da postavljam slike na Galeriju.
Nadam se da ce kvar biti brzo otklonjen.
Pozdrav.
Guest

kvar

Post by Guest »

Ako ti nevalja taj kolosjek reci Djuri da prebaci na cetvrti.

I cisto sumnjam da je kvar , vec non stop bere drenine.Kod klokana radjaju u proljece.Volio bih da mi posalje jedan bocun.Samo ga dobro zatvori da se ne prolije.Jutros sam iso na pijacu pa svratio do Pere Milosa i Mace.On nabro dva sica drenina i sic kupina, pa sam malo jeo.Aj zdravo. :wink: :?: :cry:
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

drenine

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

A ludog li kompjutera i mene upise gore ka Guest.Pa zar se moze naliti sokom od drenina. :?: :wink:
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

Tehnicar

Post by Miroslav Stankovic »

Samo da naglasim da nisu tehnicki problemi na Galeriji nego na Peky-jevom kompjuteru. Ovdje inace sve radi kao sat.
Post Reply