ZIDIC

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Aco Dimitrijevic
Posts: 109
Joined: Thu Apr 30, 2009 4:43 am

zidi�

Post by Aco Dimitrijevic »

Na zidiću već‡ godinu, jedno mjesto prazno stoji. Bamba više tamo nema. Preostalim iz ekipe, bit će teško popuniti tu prazninu. Sad na nebu on ih čeka gdje će stalno nastaviti, istim smijehom i veseljem.
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Zidic

Post by Petar-Peky Bukarica »

Primio sam par poruka u kojima mi skrecete paznju na dogadjaj iz Knina,radi se o pokusaju rusenja Zidica.Zahvaljujem se svima a Olji se izvinjavam jer sam obrisao novinski clanak koji je ona postavila na Forum.Razlog brisanja je taj sto ne zelim reklamirati kafice niti isticati imena tih tipova pa bilo kakav bio njihov razlog za taj cin.
Boro Raskovic
Posts: 39
Joined: Thu Aug 23, 2007 2:14 pm

Post by Boro Raskovic »

Prije desetak dana prodjoh ispred zidica I zatekoh ovu sliku. Ljetno doba, vrucina, 10 sati uvece a zidic prazan. Bijase mi tesko I tuzno gledajuci ga onako osamljenog i oskrnavljenog. I da pobjegnem od surove realnosti odoh u ne tako davnu proslost kada se moralo doci jos za visoka sunca na zidic da bi se uhvatilo mjesto. Pocele su mi se redjati razne face sa tog zidica I mnoge lijepe uspomene iz tog perioda. Nakon toga vise nisam htjeo da prolazim ispred njega uvece jer ne znam kako bih reagovao drugi put.
Post Reply