KNINSKE BAZE I VICEVI

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Kninjanin

Ma ne zezam..

Post by Kninjanin »

Ma ne zezam. Bio. I to nastupio, kako vec Mute uvijek nastupa, kao pravi gospodin :)
nela.

mute

Post by nela. »

A sto bi nas Mute bio gori od ostalih gostiju? E, neka se uredio, Bogu hvala, pa nas nije osramotio, a da znas kakvi sve tamo zadju (privatno znam kakvi su papci, da ne kazem sto gore), pa sto ne bi nas Mute. :wink:
Kninjanin

Ejjj

Post by Kninjanin »

Hej, ne rekoh da je bio gost nego je odrzao jedno "predavanje" :) u prilogu koji se odvrtio!!!
cipe

Post by cipe »

:D Jebi ga sad si me zaintegriro sto se kaze.
O cemu se radilo?
Da nije nesto o privatnom bisnisu? :P
Kninjanin

Tema

Post by Kninjanin »

Ma tema je bila otprilike "Je li vam bilo bolje do 1990 ili danas?"...
Ali necemo o temi jer ce nas Peki banirati jer odosmo u politiku..
A sto se tice Mutinog privatnog biznisa :P nije o tome govorio :lol:
cipe

Post by cipe »

ma bilo je bolje onda nego sada , nije se nista radilo a imalo se!
Ps.
nesto mi je komputer blokirao nisam mogao nista da ti posaljem.
Nisam docekao kraj price sta je bilo sa mutom?
cipe

Post by cipe »

napisi sta je odgovorio on na to majke ti?
To je mute njega ne mjesamo sa politikom.
Kninjanin

Post by Kninjanin »

Ma nista. Bila emisija o tome kako se danas zivi, a onda su izbacili neki prilog o Kninu jer dolje, kao, ima puno gladnih...
A onda su sreli i Mutu koji je bio pricljiv i pricao o tome kako on, u znoju lica svoga :wink: , zivi i prehranjuje se :)

Kad sam ga zadnji put vidio pokusavao je prodati meni i jednom prijatelju neki TV. "Ooodlicaaan, ali nema daljinskog!" :)
cipe

Post by cipe »

hahahahaha!
Mora da je tesko vreme dok se mute kupa u znoju ! :D
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

mute

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

opet moram ja? :?:
novinar:"Jedan od ugrozenih je i kninjanin Nikica Zivkovic, star 70 godina.Inace prezivljava kopajuci po kontejnerima , a kako ce ovu zimu reci ce sam?" :oops: :oops:
Na ekranu se pojavljuje Mutina faca."Kako ce biti ovu zimu neznam , a prezivljavam prenoseci gajbe i pomazuci po kaficima". :wink: :D
rez.
da nisam licno cuo ne bih vjerovao drugom. :?: :!:
informacije radi. najteze sto je u zivotu nosio je olovka i cetka za ciscenje cipela, koje je cistio ispred hotela.a kontejneri?to je Muki navuko novinara , a i sve tko ga nezna.kao prvo ja , a i malo ostalih nikad nebi dozvolili da vadi iz kontejnera iako nas je izvara vise nego sve livadice. mene osobno je varao jer sam mu to dopustio. veca je baza nego da mu dam onako lovu ili neku stvar da preproda. :D :D :D
prije dva dana mi kuka da ga boli prvi put u zivotu.ima problema sa prostatom. nemoze pisati pa mu gurnuli cjev kroz onu stvar i sad vuklja kroz grad kesu za pasom. nije nista opasno , ali za njega koji dnevno prepjesaci grad i okolicu dva puta dnevno je zafrkano.mnalo se i prepao pa me dva sata maltretirao ispod pekijevog prozora da mu strucno objasnim kako mu se to desilo. rekoh mu da je za to najbolja stvar seks , ali ako nema zensku da se pomaze Desankom Sakic. kaze da je probao ali neide. on kuka , a ja zacenuo. :wink: :wink: :D :D :D :D :D
cipe

Post by cipe »

Prodace on i tu kesu nekom pod" dvojni c"
dok se napuni ne sekiram se jaaaaaaaa !
hahahah! :D
Luka Kabic
Posts: 199
Joined: Thu Mar 20, 2003 4:49 am

Post by Luka Kabic »

Samo da pozdravim Nacu, Dobro dosla. Jesi li ti mozda imala kakve veze sa parfemima? Pozdrav
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

pozdrav naci

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

Naco je neciji caca sa ovog foruma.i evo kako moj kum na pravom topicu poslije Mutine kese pozdravlja cacu naseg suradnika/suradnice.ispade svjetska baza, a posto je moj knin kninjanin, automatski i kninska.masala.
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
CIRUS

??????????

Post by CIRUS »

Posto vidim da si zbrzaokume, malo da ti objasnim. Novi clan je NACA , koliko ja znam to je zenski rod. Osoba na koju ti mislis je NACO, i opet koliko je meni poznato to je muski rod.
Zakljucak: Ili je to stvarno zenska osoba, ili je muska osoba napravila stamparsku gresku. :) :) :) :) :)
Nada-Naca Jaramaz
Posts: 174
Joined: Wed Dec 03, 2003 4:27 pm
Location: Beograd

Post by Nada-Naca Jaramaz »

cirus232 wrote:Samo da pozdravim Nacu, Dobro dosla. Jesi li ti mozda imala kakve veze sa parfemima? Pozdrav
Ovo ti je kao "zagonetna licnost". Jesam, imala sam veze sa parfemima! Ajmo dalje!
Post Reply