TVIK

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Post Reply
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

TVIK

Post by Miroslav Stankovic »

Sad kad su drugi bili tako dobri da otvore Zeljeznicki topic, ja cu napraviti uslugu Mobiju i otvoriti specijalni TVIKov topic.

Neznam puno prica iz TVIKa, pa cu zato reci jednu koju svako zna. Opet je malo delikatna, tako da ne trazim od nikoga da pogadja imena:
Dvoje ljudi je mislilo da se dobro sakrilo posto okolo nisu vidjeli nikoga, pa su se popeli na krov i radili one stvari. Zaboravili su samo jednu sitnicu - pogledati gore. To je bio prizor za dokone sekretarice u cijelom krilu upravne zgrade, cijeli grad je navecer brujao o tome.
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

one stvari

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

nema tajni :D "od svi mjesta najteze mi u fici" poslije krova rece Manda :wink: :wink: :D :D
sanja.

Koincidencija!?

Post by sanja. »

:o Koja koincidencija! Nevjerovatno! :o Vidim otvoren novi topic "Tvik", otvorim ga, pocnem citati Micin post i prvo na sto pomislim je baza koju je on upravo, u slijedecim recima, ispricao! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
I to je valjda jedino sto i ja, kao promatrac, znam o bazama iz TVIK-a.... :( Ali, tu je Moby, pa ce nam on to sada natenane.... :D
Luka Kabic
Posts: 199
Joined: Thu Mar 20, 2003 4:49 am

Post by Luka Kabic »

Jedan od glavnih TVIK-ovih baza bila je zapaliti pucolu ( smotak otpadnog konca sa kojom se brisale ruke) i ubaciti nekom u djep mantila. Sto masnija pucola to veca baza :shock: :shock: :shock:
Luka Kabic
Posts: 199
Joined: Thu Mar 20, 2003 4:49 am

Post by Luka Kabic »

Evo jedne o Cimi. Bio je on prilicno dobar radnik i radio je dosta prekovremeno. Jednom je sebi dao zadatak da zaradi prilicno veliku sumu za to vrijeme. Obecao je isto tako da ce popisati stroj ako to ne ucini. Receno ucinjeno. Posto nije ostvario planirano, pred svjedocima je poceo da pisa po stroju. Sve je bilo u redu dok nije dosao do elektromotora i struje. Bacilo ga je 5-6 metara. Dizuci se sa poda izrekao je njegovu cuvenu i najpametniju:" OD SADA CIMO PISA PO STROJU U PREKIDIMA"
Post Reply