POZDRAVI-ZELJE-PORUKE

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Za Slovenca

Post by Petar-Peky Bukarica »

Slovenac , teme koje obradjuje ovaj Forum a i Galerija trebalo bi da zavrse sa 90-tom . Ovo sto si poceo sa "ko je kriv i ko je kad sta shvatio " je strogo zabranjeno ( bit ce obrisano ) . Sto se tice Batine adrese poslat cu ti je , on je sa familijom u Americi .
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

DOBRODOSLICA

Post by Petar-Peky Bukarica »

Pozdravljam novog clana Galerije mr. Ziki_-ja .
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

USKRS

Post by Petar-Peky Bukarica »

Kninjanima i gostima koji slave Uskrs , zelim Sretan Uskrs !
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

NOVI CLAN

Post by Petar-Peky Bukarica »

Pozdravljam novog clana pk16 ( starog gosta ) , inace komsiju , jedno vreme .
Last edited by Petar-Peky Bukarica on Tue Apr 12, 2005 1:13 pm, edited 1 time in total.
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

Porucujem gazdi i Mici da zapnu.Ja maloprije poslo pored onije jos 30 slija.Prije cu ja skupiti slije svih timova na svijetu i dobiti Krasev paket slatkisa, nego cete svi vi virtualno informaticki genijalci, staviti poslane slije na Galeriju. :evil: :wink:
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

slije

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

MORAM DA ODJE DJE SE OBJAVLJUJU PORUKE KAZEM SVEKOLIKOM PUCANSTVU.jA SADE PO MOM VREMENU POSLO DOLE ISPOD MENE JOS 138(STO TRIDESET I OSAM SLIJA).MERE LI MU IKO POMOCI.DALI JE TO UOPCE TEJNICKI MOGUCE.AJ ZDRAVO GALERISTI. :!: :wink: :?: :wink:
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

Re: slije

Post by Miroslav Stankovic »

mobidik wrote:MERE LI MU IKO POMOCI.DALI JE TO UOPCE TEJNICKI MOGUCE
Nesto sam zauzet na poslu pa nisam mogao, ali ne brini se sve je pod kontrolom.

Dobra vijest je da ces ubuduce moci sam dodavati slike.
Kao sto je ovdje obicaj, Pekijeva je uvijek zadnja, tako da ce se slike pojavljivati nakon sto ih on begena.

Uskoro ce stiska na poslu popustiti pa cu moci to napraviti da te se rijesim.
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

NOVI CLAN

Post by Petar-Peky Bukarica »

Pozdravljam novog clana Galerije mr. costarica . Dobro dosao !
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

Re: slije

Post by Miroslav Stankovic »

Ja samo da jos jednom cestitam MobiDicku za ove izvanredne fotografije. Svaka cast, a hvala i Bori Kosticu koji je izgleda izvor dosta njih. Kao i Sesama, i svim ostalima.
Bas je lijepo vidjeti opet neke drage ljude koji su bili skoro isparili iz mog sjecanja.
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

PAZI VAMO.ZA KOJI MINUT SALJEM JOS 35 KOMADA SLIJA.a VIDI OVOG mICE.ON SE ZAVALJIVA NEKIM LJUDIMA , OCU REC IZVORIMA ,A STO JA SEDIM ZA MASINOM I SIJEM NIKOM NISTA.zAMISLI , SAMO SKENIRATI OVOLIKI BROJ ZASLUZUJE NAGRADU OD TIPA STO JE SMISLIO DINAMIT.jOJ STO SE OKERISE OVA NASA GALERIJA.oce li to brzo, da meres pisati ispod slija. :!: :wink: :?:
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

CESTITKA I ZAHVALNICA

Post by Petar-Peky Bukarica »

Evo i ja da se zahvalim Kninjanima sto otvaraju svoje srce i stare
foto-albume i pomazu da Galerija izidje iz jednog privatnog site-a i postane ono sto mi je i bila zelja , Galerija Knina .
Posebno se zahvaljujem Miroslavu-Mici Stankovicu na ogromnoj tehnickoj podrsci i Miloradu-Micku Dujmovicu na velikom trudu oko propagiranja Galerije i sakupljanja materijala za Galeriju .
Vjerujem ( kao sto sam i dosad vjerovao ) da ce se Kninjani okuraziti i poceti navracati u Galeriju na casicu razgovora i provoditi ugodne trenutke razgledavajuci nase stare slike i u razgovoru pokusati vratiti kninske likove , mjesta i dogadjaje iz zaborava .
Uostalom to je i svrha Galerije da izvuce iz zaborava Kninjane i Knin kakav je izgledao nekada ( u zemane ) .
Jos jednom hvala svima .
Zivili !
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

KOMENTARI NA SLIKE

Post by Petar-Peky Bukarica »

Micko , ispod slika se moze pisati ima par sedmica . Dakle kad otvoris Galeriju idi na Forum Galerije , pa onda na ljevoj strani imas natpis Galerija i Zidic , udari na Galeriju .
Dobit ces jedan prozor na kome pise Select a category , izaberi koje slike oces da otvoris npr: Izvidjaci i klikni na Go . Ako zelis dati komentar na neku sliku moras kliknuti na nju , dole na dnu imas natis
add a comment i prostor za pisanje , kad si to zavrsio klikni na aad i ako nisi pisao pizdarije tvoj ce se tekst pojaviti ispod slike .
Ajde probaj da vidimo da se ja nisam gdje prevario .
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

NOVI CLAN

Post by Petar-Peky Bukarica »

Pozdravljam starog gosta i novog clana Galerije , Dusana Sekulica .
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

komentari

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

ETO VIDIS TOG KLOKANA.ON TI MENE KA NEPISMENA LIVADICA UCI KAKO DAVATI KOMENTARE.ODE TI JE SOLJA, TU VRSIS VELIKU NUZDU, A ONDA ODE PUSTIS VODU.
DOBRO NEK MU BUDE.Ja se pravio budala .Pa ako ja moram sad davati i komentare, kad cu moci barem spavati.
Kako KLOKANSKA KLIMA DJELUJE NA LJUDE.dUNI BURO MALO IZ GOLUBICA PA RASTJERAJ OVU NEAKTIVNOST, OSTALUJE LJUDI IZ kNINA RAZASUTIH DILJEM SARENE LOPTE ZVANE ZEMLJA, A I SIRE.

SINOC SAM POSLO JOS 120 ANTALOGIJSKIH SLIJA.NISAM SIGUR JESU STIGLE JERBO MI JE MALA NESTO SKIDALA ZA TO VRIJEME(HEBENI REP KUKU TI SE MENI).NA VASU MUKU OVA MASINA TRAZI PONOVNO SLANJE.pOCECU PA ODOH NESTO DO BALKANA I POSTE.

I SLUSAJ VAMO.NARAVSKI DA JA ZNAM 98% CELJADI SA SLIJA, ALI STA CE TE VI RADITI I KAKO CE PADATI KOMENTARI.AJ NAVALI. :wink: :D :twisted: :!: :?: :wink:
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

PREMJESTENO

Post by Petar-Peky Bukarica »

zoran2
Guest





Posted: Sat Apr 23, 2005 11:18 am Post subject: jul

--------------------------------------------------------------------------------

Pozdrav za mog druga i radnog kolegu MICKA , ako gdje vidis CIBICE pozdravi ih. JUL Sydney!
Post Reply