POZDRAVI-ZELJE-PORUKE

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

NOVI CLANOVI

Post by Petar-Peky Bukarica »

Moby evo ti se javlja Jul , pozdravljam njegov i Nesin dolazak na Galeriju .
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

HRISTOS VASKRSE

Post by Petar-Peky Bukarica »

Kninjanima Pravoslavne vjere , srecan i blagosloven praznik ,
Hristos Vaskrse !
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

PORUKICA

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

NA CHATU PROCITAH DA MICO UDARA PO MOM KUMU slovencu."naljutio se nesto pa ga vise nema". KAKO TO SMIJES I MOZES.NEMOJ DA TI DODJEM TAMO U DALJINU. jes da je on jedini, zvanicno na zapadu i u evropi,ali nije se POKONDIRIO.istina je TA, Spela i Milos su zasjela na kompjuter (zbog faksa) i dok ne rijese zadatke njemu nema: ZA MASINU SJELA SAM I SILA SAM :evil: :D :D :D :wink: :wink:
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

Re: PORUKICA

Post by Miroslav Stankovic »

Samocenzura.
Last edited by Miroslav Stankovic on Sat May 14, 2005 12:20 pm, edited 1 time in total.
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

poruka u vezi slija

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

OTVORIM CAKULE KAD ONO IMAM STA VIDJETI.DVOJICA CAKULALA O KOMENTARIMA U VEZI SLIJA.SNEBIVAJU SE KOMENTARA JERBO VELE DA CU IH JA POKLOPITI.NEMAM JA NAMJERU NIKOGA POKLAPATI VEC CU IH IZUDARATI. A JEDAN CAK PITA KLOKANA:"bas me zanima tko ti je poslao sliju Steve Trajkovskog-Stevise"?E tu se moja talicnost pobunila do vrha Bandjere.VEC SAM JEDNOM, bando ljena, reko da POZNAM I ZNAM 97,632% LJUDOVA I ZENA SA TIJE FOTKI ,ALI STA BI DRUGI RADILI I KAKO BI SE RAZVILA CAKULA ISPOD NJIZI KAD BI JA SVE NAPRAVIJO. aj SADE ZAPNI KNINSKA RULJO,NAVALI, ka da smo na zidicu. evo sad sam prebrojo imam neki dvjesto komada slija ispred sebe.TREBA to sad skenirati..........................................itd. :D :wink:
Kninjanin

Eh, Mobi...

Post by Kninjanin »

Pa sto ti ne napisa prezime toga Stevishe pa ne bi ni bilo potrebe raspravljati o tome kako se on preziva?
Pa nije ovo kviz da bi mi trebali pogadjati kako je tko izgledao prije 30, 40 ili 50 godina. Ako vec znas, a ti napisi! :) Ja napisao za neke koje znam, a glupo mi je pisati komentare o tome tko je na slici ispod npr. nekih Pekijevih privatnih slika koje je on stavio. Ti donosis slike(i hvala ti na tome!!!) ljudi koji su bili i jesu dio Knina i koji su ti spremni posuditi svoje slike pa ti najbolje znas tko je na njima. Napisi barem nakratko iz cije je kolekcije fotografija pa cemo se mozda lakse sjetiti i povezati te moci dati komentar. :)
Guest

Post by Guest »

cipe !
Nisam pogledao slike ali ako je Stevisa na slici sto cu obavezno pogleati
predpostavljam da ju je mogao poslati Buco , kokin brat posto sam kod njega vido neke slike koje je obecao na moj nagovor da poslati,
Takodje bih dodao interesantan dogadjaj koji se jednom dogodio meni sa Stevisom.
Na lampi sjedi neka zenska mlada prva liga i baba , gleda Stevisa i kaze kako je dobraaaaa!, Ajmeeeeeee !
ja isto prva liga , vidi je kakva je , ovo ono, kad odjednom Stevisa rece samo da ona mala nije sa njom, ja onda ukapiram da on cijelo vreme vice za babu da je dobra.
Tako da me poslje nije iznenadilo kad je neka baba naletila iz neke ludnice , bolnice pitaj boga odakle , nabasa baba na Stevisu a on u ono vreme 40 godina kaze, "ajmo kod mene nije mi mama kuci" ??????
I odvede je...
ova gladna, a on kaze dacu ti jesti ako ces malo pusiti,
i tako baba zalogaj kruva, pa malo pusi ,
pa onda opet kruva pa pusenje, kruva pa pusenje, to je kao neki sendvic neki" kninski specijalitet "!
Inace kad sam bio na praksi u tvik-u on po cijeli dan sjedi, digne one kratke nozice najveci neradnik u tviku
ono su samo komunisti mogli tripiti
kad odu svi normalni radnici na pauzu on mazne iz svake kutije sarafa nabaca u svoju kutiju i tako napravi normu !
Ima toga dosta al ne pada mi na pamet !
Navodno je u makedoniji i zelim mu srecu al ne bi volio da sanjam one koje on j..e ! :D
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

Re: Eh, Mobi...

Post by Miroslav Stankovic »

Kninjanin wrote:Pa sto ti ne napisa prezime toga Stevishe pa ne bi ni bilo potrebe raspravljati o tome kako se on preziva?
Pa nije ovo kviz da bi mi trebali pogadjati kako je tko izgledao prije 30, 40 ili 50 godina. Ako vec znas, a ti napisi! :) Ja napisao za neke koje znam, a glupo mi je pisati komentare o tome tko je na slici ispod npr. nekih Pekijevih privatnih slika koje je on stavio. Ti donosis slike(i hvala ti na tome!!!) ljudi koji su bili i jesu dio Knina i koji su ti spremni posuditi svoje slike pa ti najbolje znas tko je na njima. Napisi barem nakratko iz cije je kolekcije fotografija pa cemo se mozda lakse sjetiti i povezati te moci dati komentar. :)
Iako mislim da je od Mobija dovoljno sto je skupio sve ove slike. Pravo govoreci, neznam nikog drugog tko bi to napravio. Samo zahvaljujuci njemu su slike na ovom sajtu opet postale interesantinje od foruma. Prije jedno pola godine Peky je procijenio da vise ne ocekuje da ce se puno slika dodavati na galeriji, jer on vise nema, i niko drugi ne salje slike, nikog drugog ne zanima. Sve dok Mobi nije usijao svoj skener. A evo sad i drugi ljudi pokusavaju slati slike.


A sad komentari, ko-je-ko, to ce godinama nadoci. Vidim da su se ovdje poceli prijavljivati i ljudi od kojih je Mobi dobio slike, tako da ce sigurno i oni napisati nesto kad osjete potrebu za tim.
Kninjanin

:)

Post by Kninjanin »

Ma slazem se ja sa tim sto Mico kaze. Svaka cast Mobiju za sve sto je napravio i jos uvijek radi. Nisam zelio da se ono sto sam napisao shvati kao neki napad :). Ne daj Boze!!!! Ma samo sam mislio da vec, usput, saljuci te slike Mobi da i poticaj komentarima.
Luka Kabic
Posts: 199
Joined: Thu Mar 20, 2003 4:49 am

Post by Luka Kabic »

Evo i Bore Milak na Galeriji. Dobro dosao Boro.
Dva puta si prijavljen na clansku listu Boro. Jeli greska ili ?
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

OPET JOVO NANOVO

Post by Petar-Peky Bukarica »

Mr. Stojs,drago mi je sto si otkrio Galeriju i sto si se ukljucio u njeno stvaranje.
Jos mi je draze sto si pronasao i slike koje su vezane za tebe (vjerujem da je malo Kninjana da nisu njihovi likovi na Galeriji).
Vidi sad ovo,izbrisao sam ti jedan dio posta (da nebi mislio da je do tebe),
gdje obradjujes temu ko gdje sad zivi kako zivi i sta ti znam.
Uz duzno postovanje tebi i ljudima o kojima si pisao.
Ajde da se opet ponovim.Galerija obradjuje teme do 90-tih i po mogucnosti da se izbjegavaju ratna prepucavanja (ukljucuje sve ratove).
Srdacan pozdrav.
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

Pozdrav

Post by Miroslav Stankovic »

Evo sad ja pozdravljam sve koji su svratili u zadnjih par dana i prijavili se.

Ja sam nekad vikao na Nelu zbog ovoga, ali ovo stvarno nije u redu. Pa zar se nije uvijek kad se ulazilo u neciju kucu govorilo dobar dan. Pa jebemumusa, kazite barem dobar dan, nemorate se predstavljati jasamtajitaj... Ah nema veze, ja to samo onako, dosla mi zuta minuta...

Pozdrav svima iz suncanog Montreala.

Ja sam hvala na pitanju dobro. Temperatura je 24 (iznad nule), pocelo je prvenstvo svijeta u vodi, pa sam putem kuci svratio gledati vaterpoliste...

Sta ima kod vas novo? Jeste li podabrali vinograd, ja jesam? Jeli psenica rodila, moja nije?
nela.

Post by nela. »

To da kasnis za mnom, to je zato sto si mladji :lol: :lol:
Inace grasak je pokupljen, ali nije bas najbolji ove godine :wink:
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

basta

Post by Miroslav Stankovic »

da, a zaboravih reci da je paradajiz odlican, samo jos nije dozrio. nesto paprike neidu, krastavci nikakvi, a i blitva nece da raste pa je ubi...
a imali smo i dva zeca, ovdje nemozes reci da je neko plasljiv kao zec jer se zecevi nista ne plase. on fino sjedi i gricka, ti ga susnes, a on samo pogleda dok ti ne skrenes pogled, i nastavi grickati. onda smo morali staviti ogradu da sacuvamo bogati urod mrkvice.

to me podsjetilo kad sam ja 89te pionirski uzgajao kikiriki u kninu. samo sto nisam bas bio oprezan pa mi je cijeli rod izgorio prilikom pecenja u rerni. interesantno je, mnogi nisu znali, a ako neko ni sad nezna, kikiriki raste ispod zemlje, isto ako krompir ga treba zagrtati.
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

SLIJE I DRENINE

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

Optuzio me klokan da slije stavljam pod kamen kad se nalijem pa odem spavati.Zato on nemere brzo postavljati nove.Il nek se obrazuje il bolju masinu kupi.
Sta se tice alkohole .Ne pijem vec 17(sedamnaest)godina-nazalost.
Upravo sam popio sok od drenina(napravila moja mate)razrijedjen kiselom.
Drenine su iz Raskovica.Ove godine su rodile ka lude.

u SVEZI I BEZVEZE drenina.Molijo bi cijenjene kninjane ma dje se nalazili da mi reknu kao i ostalima.Ima li kod njih DRENINA.

eTO OPET SLIJE-iMAM OKO 150 NOVIH U MASINI.JOS VISE IMA KOD KLOKANA POSLANI.pA STA SADE .AJ ODGOVARAJTE .
Post Reply